Publikováno Červenec 9, 201114 r Dobrý den, mám po 1. majiteli OII s paketem špatné cesty, což mj. znamená zvýšená výška podvozku. Pokud budu chtít snížit podvozek, hlavně z důvodů vzhledu (koza), na úroveň sériového podvozku, je to možné pouze s použitím sériových pružin bez nutnosti výměny tlumičů? Mohly by se popř. použít i sportovní pružiny pro ještě větší snížení? Děkuji za postřehy Upraveno Červenec 9, 201114 r od katorz
Červenec 9, 201114 r pružiny v serii by mohli na tlumičích být,jestli chceš dávat nižší než serie budeš muset dát i tlumiče
Červenec 10, 201114 r Autor Děkuji za info. Stačí mi snížení na sérii a tím pádem tedy i zachování tlumičů. Když ale sériovky hledám na netu, nacházím všude jen nabídky sportovních pružin...
Březen 12, 201213 r Auto bude moc ploché(až přetáčivé) a půjde o něco víc stěžka volant - lepší vyměnit vč. tlumičů a stabilizítorů - právě to taky řeším...
Březen 26, 201213 r Taky jsem řešil...je to dražší záležitost.... Vzhled koza nevadí, hlavně jsem to už x-krát ocenil při jízdě špatným terénem nebo vjetím do díry (podvozek a vše kolem má 144,000 km a nebylo třeba do něj sahat)
Únor 14, 20169 r Zdar chlapy mám ten samý podvozek a mám menší problém ve předu mám mezeru mezi kolem a blatníkem cca 15 cm a vzadu asi 5cm vypadá to dost hrozně. Když dám nové zadní pružiny zlepší se to? A kde je seženu aby tam byly ty samé díky za radu.
Únor 15, 20169 r budou pravděpodobně unavené,pokud chceš vědět označení těch co tam jsou podívej se na jejich barevné označení a dej to sem.já osobně jsem dával do zadu o několik řádů tvrdší,protože to při zatížení bylo neúnosné.
Březen 27, 20169 r nazdar chlapy na mojej octavii 2.0 tdi mam podvozok 2UB a chcel by som tam dat pruziny z RS ale tlmice by som chcel nechat povodne.. co si o tom myslite? o kolko cm by mi to zislo dole? ako by sa to spravalo?
Březen 27, 20169 r Ziadne z RS,daj Eibach pro kit z original prislusenstva.Znizenie cca 30-40mm vpredu,vzadu,vpohode s fabrickymi tlmicmi,jazdne vlastnosti vyborne,vzhladovo perfektne,aj komfort stale slusne zachovany.
Březen 27, 20169 r Jasne to som chcel ale to uz nebude velke znezenie pre tie tlmice z 2ub podvozka to bude viac nez 3 cm znizenie
Březen 27, 20169 r Jasne to som chcel ale to uz nebude velke znizenie pre tie tlmice z 2ub podvozka? to bude viac nez 3 cm znizenie Upraveno Březen 27, 20169 r od Kristian141
Srpen 26, 20169 r Oni ti pasovat budou. Máš jen dva druhy tlumičů, které se liší délkou. Uchycení je stejný jak nahoře tak dole. U billsteinů si dej pozor na to, že 90% toho co se tady prodává jsou polská distribuce. Podle OEM kodu http://tatechnix.cz/50967-tyc-stabilizatoru-skoda-octavia-2-1z3-predni-4250570686197.html nevidím rozdíl mezi tyčkami na paket a klasickou sérií, takže bys neměl mít problém. Změř mi tyčku co tam máš a já ti pošlu rozměr klasické tyčky ať to porovnáme.
Říjen 10, 20168 r Je rozdíl v tyckach stabilizátoru u Octavie facelift 2.0rs a klasickou 2.0tdi. Dal jsem pružiny z rs protože jsem tam měl paket špatne cesty a auto kleslo ve předu min. o 5cm díky za radu. Ve predu jsem měl pružiny označené 4krat červená.
Duben 24Dub 24 Ahoj, mám II octávku v kombiku, je to verze 4x4 a nelíbí se mi jak auto sedí vysoko. Od někoho jsem slyšel, že 4x4 má podvozek stejný ale jenom delší pružiny, tudíž by mi stačilo pouze dát klasické pružiny. Nevím jestli je to vážně pravda a jestli nebudu muset měnit celý podvozek. Děkuji za odpovědi.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.