Přejít na obsah

17-tky kolečka


Aidolon

Doporučené příspěvky

Tak jsem vyměnil původní plecháče 15-tky za bomba kolesa o rozměru 17-ti palců. A BOMBA. Bez úprav podvodzku je to auto s ovladateností někde úplně jinde lollol Koupil jsem to s 225/45 a včera jsem je už nestačil přezout, ale hned jsem je musel nasadit a kochat se. :D Dnes jsem no to obul Continental ContiSportcontac o rozměru 205/50 a hned jsem zkušebně najezdil 300 km, prostě jsem se toho nemohl nabažit. Fakt super a já jsem věděl, že kola dělaj auto, ale co udělají pěkná kola s Octávií to jsem tedy opravdu čučel. Snad během zítřka hodim foto. B)

AKTUALIZACE - dodány fotky, jsem na ně zapoměl :( Povšiměte si stylovky v pozadí - Octavia prababička s vnučkou :smich::smich::smich:

post-27-1153385868.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil původní plecháče 15-tky za bomba kolesa o rozměru 17-ti palců. A BOMBA. Bez úprav podvodzku je to auto s ovladateností někde úplně jinde lollol Koupil jsem to s 225/45 a včera jsem je už nestačil přezout, ale hned jsem je musel nasadit a kochat se. :D Dnes jsem no to obul Continental ContiSportcontac o rozměru 205/50 a hned jsem zkušebně najezdil 300 km, prostě jsem se toho nemohl nabažit. Fakt super a já jsem věděl, že kola dělaj auto, ale co udělají pěkná kola s Octávií to jsem tedy opravdu čučel. Snad během zítřka hodim foto. B)

A proc si tam nenechal ty 225/45? kolik te staly ty Continentaly, na 205/50 17" jsou dost drahy pneu oproti 225/45

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil původní plecháče 15-tky za bomba kolesa o rozměru 17-ti palců. A BOMBA. Bez úprav podvodzku je to auto s ovladateností někde úplně jinde  lol  lol  Koupil jsem to s 225/45 a včera jsem je už nestačil přezout, ale hned jsem je musel nasadit a kochat se.  :D  Dnes jsem no to obul Continental ContiSportcontac o rozměru 205/50 a hned jsem zkušebně najezdil 300 km, prostě jsem se toho nemohl nabažit. Fakt super a já jsem věděl, že kola dělaj auto, ale co udělají pěkná kola s Octávií to jsem tedy opravdu čučel. Snad během zítřka hodim foto.  B)

A proc si tam nenechal ty 225/45? kolik te staly ty Continentaly, na 205/50 17" jsou dost drahy pneu oproti 225/45

Já na tu teď koukal a nový SportContact 2 co jasem našel cena 3982,- v 205/50 17" 3750,- v 225/47 17".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil původní plecháče 15-tky za bomba kolesa o rozměru 17-ti palců. A BOMBA. Bez úprav podvodzku je to auto s ovladateností někde úplně jinde  lol  lol  Koupil jsem to s 225/45 a včera jsem je už nestačil přezout, ale hned jsem je musel nasadit a kochat se.  :D  Dnes jsem no to obul Continental ContiSportcontac o rozměru 205/50 a hned jsem zkušebně najezdil 300 km, prostě jsem se toho nemohl nabažit. Fakt super a já jsem věděl, že kola dělaj auto, ale co udělají pěkná kola s Octávií to jsem tedy opravdu čučel. Snad během zítřka hodim foto.  B)

A proc si tam nenechal ty 225/45? kolik te staly ty Continentaly, na 205/50 17" jsou dost drahy pneu oproti 225/45

Protože mi to přijde zbytečný mít na 1.6-tce 225-tky. VAlivý odpor atd... Navíc v techničáku mám 205/55 povolené a bez problémů ti zapíší jen změnu rozměru o jeden stupěn tzn. 205/50 no problem. Stály mě celkem dost 15238,- Kč. :disgust: Ale mám s nima vynikající zkušenosti na předchozích autech a tak je obouvám dál... Navíc dobře vypadají lollol a jsou tiché

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil původní plecháče 15-tky za bomba kolesa o rozměru 17-ti palců. A BOMBA. Bez úprav podvodzku je to auto s ovladateností někde úplně jinde  lol  lol  Koupil jsem to s 225/45 a včera jsem je už nestačil přezout, ale hned jsem je musel nasadit a kochat se.  :D  Dnes jsem no to obul Continental ContiSportcontac o rozměru 205/50 a hned jsem zkušebně najezdil 300 km, prostě jsem se toho nemohl nabažit. Fakt super a já jsem věděl, že kola dělaj auto, ale co udělají pěkná kola s Octávií to jsem tedy opravdu čučel. Snad během zítřka hodim foto.  B)

A proc si tam nenechal ty 225/45? kolik te staly ty Continentaly, na 205/50 17" jsou dost drahy pneu oproti 225/45

Protože mi to přijde zbytečný mít na 1.6-tce 225-tky. VAlivý odpor atd... Navíc v techničáku mám 205/55 povolené a bez problémů ti zapíší jen změnu rozměru o jeden stupěn tzn. 205/50 no problem. Stály mě celkem dost 15238,- Kč. :disgust: Ale mám s nima vynikající zkušenosti na předchozích autech a tak je obouvám dál... Navíc dobře vypadají lollol a jsou tiché

No ja uz mam prave v TP 205/50 17" ale pneu jsou strasne drahy, tak bych dal 215/45 nebo 225/45 ty uz se daji za normalni penize, a videl jsem je u Vasi a vypada to suprove oproti 205/50, ale ted mam skoro novy 16" tak se me to nechce menit.

Co mas za znacku ALU?

Ja bych chtel dat tyhle

post-27-1152966608.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď mám 205/50 17" Dunlop SP SPORT 9000 a příští sezónu chci taky dát 215/45 17" asi znovu SP SPORT 9000 nebo Eagle F1. Vypadá to fakt :specool:

Eagle F1 jsou suprovy, a v 225/45R17 patrej na Fabii lol

ttt7dd3390161c275a7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil původní plecháče 15-tky za bomba kolesa o rozměru 17-ti palců. A BOMBA. Bez úprav podvodzku je to auto s ovladateností někde úplně jinde  lol  lol  Koupil jsem to s 225/45 a včera jsem je už nestačil přezout, ale hned jsem je musel nasadit a kochat se.  :D  Dnes jsem no to obul Continental ContiSportcontac o rozměru 205/50 a hned jsem zkušebně najezdil 300 km, prostě jsem se toho nemohl nabažit. Fakt super a já jsem věděl, že kola dělaj auto, ale co udělají pěkná kola s Octávií to jsem tedy opravdu čučel. Snad během zítřka hodim foto.  B)

A proc si tam nenechal ty 225/45? kolik te staly ty Continentaly, na 205/50 17" jsou dost drahy pneu oproti 225/45

Protože mi to přijde zbytečný mít na 1.6-tce 225-tky. VAlivý odpor atd... Navíc v techničáku mám 205/55 povolené a bez problémů ti zapíší jen změnu rozměru o jeden stupěn tzn. 205/50 no problem. Stály mě celkem dost 15238,- Kč. :disgust: Ale mám s nima vynikající zkušenosti na předchozích autech a tak je obouvám dál... Navíc dobře vypadají lollol a jsou tiché

jj mám continentaly na žluťákovi na léto na 17´ origo SPIDER a sem s nima taky maximálně spokojenej B) , ale koupil sem je už na autě, až je sjedu a budu kupovat nový, tak budu taky koukat po rozměru 225(215) / 45 a značek je hned několik do kterejch bych šel :)

post-27-1153126500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď mám 205/50 17" Dunlop SP SPORT 9000 a příští sezónu chci taky dát 215/45 17" asi znovu SP SPORT 9000 nebo Eagle F1. Vypadá to fakt :specool:

Eagle F1 jsou suprovy, a v 225/45R17 patrej na Fabii lol

ttt7dd3390161c275a7.jpg

225/45 R17 na Fabii? To ti nevim, to asi bude trosicku moc veliky :) Mam 225/35 R17 a je to akorat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jezdil původně na 195/65 15, letos jsem koupil Dezent A 7x17 a pneu 205/50 17 Contisportcontact 2.Mám 1,9 TDI 66 kW.Uvažoval jsem i o 225/45 17.

Během jízdy na dovolenou jsem sledoval spotřebu, 4 dospělí a plný kufr, zapnutá klimatizace, ujeto 1.600 km/převážně po dálnici-dle tachometru 130-140 km/h/, průměrná spotřeba 5,7, dříve jsem jezdil pod 5 litrů.

Může být samozřejmě problém i jinde, ale jakmile obuju na zimu, tak se uvidí.

Vzhled 17" kol a jízdní vlastnosti pochopitelně nesrovnatelné s 15".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš ty 17" zapsané v TP?Nebudou s tím problémy?

Hned příští týden si oběhám jejich možný zápis do TP. A problémů se neobávám. Snad jen v případě nehody a případného plnění ze strany pojišťovny. Jinak nee.

to jsem zvedavej jak dopadnes

bylo tady o tom cely tema a je to temer nemozny az na par vyjimek znacek kol :angry:

zkousel jsem zapsat 16" a vsichni si me prehazovali jak horkej brambor a nikdo to neni schopnej udelat,tak jsem se na to vys.....

mame v tomhle ohledu zakony na ...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď mám 205/50 17" Dunlop SP SPORT 9000 a příští sezónu chci taky dát 215/45 17" asi znovu SP SPORT 9000 nebo Eagle F1. Vypadá to fakt :specool:

Já jsem dal tyto

Hm, tak tyhle se mi moc páčí, ale nechce se mi vrážet prachy do vetších alu.Mám zatím klasiku 15. Tady v Praze je problém, on si je někdo z auta pujčí a pak už je nevrátí. :(

Když jsem koupil O1, tak jsem nechal feldu 1.9D panímámě, ale byla na alu14. Tak jsem jí koupil plechy a alu prodal kámošovi.

Ten mi za dva dny volal že si je někdo z auta pujčil a už nevrátil, byly na nich i fungl gumy. Nepomohly ani bezpečnostní šrouby. A co je nejhorší, tak felda byla fláklá na bubnech, prasata jedny.

Z toho důvodu zatím váhám, ale asi stějně nevydržím. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď mám 205/50 17" Dunlop SP SPORT 9000 a příští sezónu chci taky dát 215/45 17" asi znovu SP SPORT 9000 nebo Eagle F1. Vypadá to fakt :specool:

Já jsem dal tyto

Hm, tak tyhle se mi moc páčí, ale nechce se mi vrážet prachy do vetších alu.Mám zatím klasiku 15. Tady v Praze je problém, on si je někdo z auta pujčí a pak už je nevrátí. :(

Když jsem koupil O1, tak jsem nechal feldu 1.9D panímámě, ale byla na alu14. Tak jsem jí koupil plechy a alu prodal kámošovi.

Ten mi za dva dny volal že si je někdo z auta pujčil a už nevrátil, byly na nich i fungl gumy. Nepomohly ani bezpečnostní šrouby. A co je nejhorší, tak felda byla fláklá na bubnech, prasata jedny.

Z toho důvodu zatím váhám, ale asi stějně nevydržím. B)

Prazakum nezavidim, ale jinde to neni o moc lepsi, leda si nechat vysoustruzit spec pojst sroruby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mi za dva dny volal že si je někdo z auta pujčil a už nevrátil, byly na nich i fungl gumy. Nepomohly ani bezpečnostní šrouby. A co je nejhorší, tak felda byla fláklá na bubnech, prasata jedny.

Z toho důvodu zatím váhám, ale asi stějně nevydržím. B)

Tak to je fakt prasárna. Zatim jsem měl kliku, ale Mišáka se mi tenkrát zout pokusili. Dokonce první noc co stál na dvorku. Hajzlíci, tenkrát jsem byl nepříčetnej. Měl jsem sto chutí tahat i pistoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...