Publikováno Srpen 24, 201114 r Ahoj, měl bych dotaz o dovozu škodovek z německa. Konkretně přemýšlím o něčem takovém: http://www.autabezbazaru.cz/nabidka/124-skoda-octavia/ zajímalo by mne jaká jsou úskalí koupě dovezeného vozu, případně jestli je možné prověřit v německu původ vozu. díky honza
Září 15, 201113 r Zdravím tě,mám taky dovoz z D a nemám žádný problém,spíš naopak,jsem spokojen.Nadstandartní výbava oproti tuzemským vozům a lepší zpracování.Za tu cenu se to opravdu vyplatilo,ale opravdu moc záleží jak natrefíš.
Září 16, 201113 r L&K z roku 2000 se 131tkm z D je bláhovost. Před koupí kompletně prověřit! A myslím, že prodejce Farkaš se tady někde na foru řešil.
Září 16, 201113 r Tak tem km neverim auto v dieslu po 10letech jen 130tis A proc ma svetla pro denni sviceni kdyz je z Nemecka? Ze by dovozce uz sam namontoval. V Nemecku se pres den nesviti.
Září 16, 201113 r Hmm, serviska se ztratila asi při převozu, no to se stává pořád. Stejně jako ten nájezd, skoro každý druhý si koupí TDi v nejvyšší výbavě na nájezd 10 000 km ročně. Ale hlavně, že má "erbek", to je pak záruka kvality. Ještě něco k uvedenému inzerátu (tedy k prodejci) z jiné diskuze: Ty toho prodejce (farkas28@seznam.cz) znáš? Nabízí totiž hromadu škodovek s najetýma cca 130K Km, zásadně po prvním majiteli a bez servisky. Neumí napsat airbag a celkově mi nepřijde jeho nabídka důvěryhodná. Jaký důvod musel spořivý Němec mít, aby se zbavoval sedmiletého auta, které vypadá jako nové a má údajně najeto 130 tisíc? Ale k tématu - sám jsem kupoval Fábii TDi z Německa - netuším, jestli je odolnější, ale momentálně má najeto 268 000 km a má původní turbo, váhu vzduchu a funguje a jezdí... a navíc oproti tomu samému roku a výbavě měla zadní kotoučové brzdy, v ČR měly jen bubny... Takže z Německa klidně, ale nejlépe přímo, nebo si nechat dovézt vyhlédnuté a prověřené auto nejlépe od prodejce Škoda v Německu. Na podobné inzeráty jako byl zde uvedený rovnou zapomenout, maximálně nějaký reálný a se servisní knížkou - pak zavolat do uvedeného servisu, ověřit historii a dalo by se tomu věřit... Úskalí - většinou, tedy co jsem já narazil na dovezené auta z Německa v našich bazarech - jsou auta v Německu bouraná a tady opravená a to jen tak, aby se auto prodalo...
Září 16, 201113 r Z Německa ano, ale jak píše Samurai přímo od velkého prodejce a hlavně němce, těch turků a já nevím čeho ještě, je tam taky už habakuk!!! Jsou stejní a někdy i horší než zdejší "FARKAŠOVÉ! Auto bez servisky a řádného prověření prostě v žádném případě nebrat!
Září 16, 201113 r Ted jsem byl hodinu na mobile.de potrebuju auto pro manzelku. Majitele bazaru turci rusove. Protoze jsem v Nemecku denne tak si hold koupim noviny a budu hledat soukrome inzeraty.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.