Přejít na obsah

Laděné svody


pertan

Doporučené příspěvky

nemyslel som sacie potrubie ale komplet vyfuk zevraj mala 50kw iny vyfuk ako 44 kw ale to som len pocul niekde... ale k veci, odpisali mi z cimbu a orientacnu cenu mi dali okolo 500 € co mi prislo trosku moc. dnes som si aj lahol pod auto a mam len jednu lambdu tak ze s tym nebude problem ale aj tak ked sa do toho pustim tak sa budem sa snazit zachovat kat... bude s tym robota ale tak snad sa podari :)..ale stale mam hlavny problem kde zohnat zvody za rozumnu cenu, material mi je celkom jedno viem ze nerez je nerez ale zase ked ich nebude videt tak stacia aj zelezne... len najst cloveka ktory ich urobi :(

To co si hovoril o tych zvodoch na favorit nebolo by lepsie zohnat sportove zvody na feliciu 1,3 mpi?? tie som aj nasiel na nete za docela rozumne ceny..a s tou fotkou jasne ze nechcem aby si liezol pod auto ja len ze keby si nahodou mal foto lebo napr ja si celkom rad fotim ked nieco spravim na aute :)

Prepacte ale pisal som pod nickom Ahdul toto je Bratov ucet teraz som si to vsimol ze ma to prihlasilo pod nim :/

Editováno: , autor: ludo42
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nemyslel som sacie potrubie ale komplet vyfuk zevraj mala 50kw iny vyfuk ako 44 kw ale to som len pocul niekde...

2) odpisali mi z cimbu a orientacnu cenu mi dali okolo 500 € co mi prislo trosku moc.

3) ale stale mam hlavny problem kde zohnat zvody za rozumnu cenu, material mi je celkom jedno viem ze nerez je nerez ale zase ked ich nebude videt tak stacia aj zelezne... len najst cloveka ktory ich urobi :(

4) To co si hovoril o tych zvodoch na favorit nebolo by lepsie zohnat sportove zvody na feliciu 1,3 mpi?? tie som aj nasiel na nete za docela rozumne ceny...

ad1: Tak to víš víc než já. Jediné místo, kde by se mohly lišit je ta litina hned u hlavy.

ad2: To není špatná cena. Jak ty svody vypadají?

ad3: To jsi mi připomněl s tou Felicií 1,3 MPi - já jsem je - železné - tehdy měl od Zdeňka Němce:

http://obchodnirejst...nemec-45676445/

Ovšem jestli ještě funguje a jaké je na něj spojení netuším.

Jestli to máš blízko a býváš někdy ve Zlíně, tak bys mohl zkusit do Fryštáku zajet.

Byl to svod na soutěžní Felicii, takže bylo třeba předělat a vymyslet napojení na střední díl výfuku. Měly trochu větší průměr než bych si představoval, ale fungovaly výborně.

Pak jsem zase musel vyhodit středový tlumič a místo něj jsem použil katalyzátor (z 1,6 MPi). Prostě ta délka vpředu je potřebná a já si neumím představit, jak bys tam mohl dostat všechno - katalyzátor, středový tlumič i koncový tlumič. Mně se tam na každém z uvedených aut vždycky vešly jen 2 věci.

4) No tak to je zajímavé. Máš někde odkazy/fotky?

Editováno: , autor: Tonda-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tie zvody od cimbu neviem ako vyzeraju ked ze oni robia tiez zvody na mieru podla uprav ake boli spravene..No ja som z Bratislavy tak ze to mam trochu z ruky :D...a tie na feliciu 1,3 mpi su tu http://tuningweb.sk/sindex.php?kateg=70&akc=kateg&hlkat=14 ako myslim si ze napasovat by to nebol problem len by to chcel este rozmery vedet :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...