Přejít na obsah

Zapalovací cívky


LUCAS.89

Doporučené příspěvky

Zdarec,

omlouvám se pokud už tady podobné téma je, ale prostě se mi to nepodařilo najít.

Potřeboval bych vědět zda-li se nějakým způsobem dají proměřit zapalovací cívky u motoru 1.8T AUQ a pokud ano tak jak..

Ve VAGu v blocích měřených hodnot 14,15,16 mi to na LPG ukazuje ze vynechává spalování ve všech válcích, v nekerých méně, v některých více. Na benzín mi to nedělá, ale doslechl jsem se, že na spalování LPG má velký vliv stav zapalování. Svíčky jsem dal nové a ještě potřebuji ověřit ty cívky. Kupovat ale všechny 4 cívky je celkem ranec a nerad bych zbytecne kvůli zkoušce vyhodil tolik peněz.

Potřeboval bych to ověřit než pujdu do firmy kde mi montovali LPG s tím že je chyba v LPG systému.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem byl na měření cívek a je to poměrně jednoduchý úkon. Všechny cívky se vytáhnou a ty budeš startovat a on postupně nějakým takovým měřítkem změří všechny cívky, jak silnou mají indukci.

Po mě za tohle nic nechtěl, ale bylo to domluvení, ale je to jednoduché a za 2 minuty to máš hotový... A jen teda doufej, že je budeš mít ok, já měl (podle něho) všechny špatně a tak jsem musel kupovat nové no, a jak říkáš, není to zrovna nejlevnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...