Přejít na obsah

Výfuk 2.0 TDI


pista6

Doporučené příspěvky

Tak sem se pustil do ošetření komplet výfuku na OII combi L&K. 2.TDI 103kw .

A narazil sem na problém je tam jenom jedna spona a to kousek za motorem.

Rozebrat to jen řezáním nebo pak rozebrat celou zadní nápravu.

Jak vyndat zadní a středoví díl v celku aby sem nemusel rozebírat zadní nápravu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo řezat já myslel že se to dá bez toho řezání

no není to škoda ošetřit, koupil jsem v obi sprej v barvě stříbrné SUPERTHERM stříbrná 800°C 400kč odkaz na barvu http://www.motipdupli.cz/dep/231-super-zaruvzdorna-barva/

tak sem našel v katalogu Etka díl č. 1K0 253 141 B SPONA DVOJITÁ 55x95mm 150kč , tím by to pak po rozpůlení šlo spojit , jenomže ja bych to nerad použiji to jako poslední možnost.

Nedá se to nějak jinak ho sundat neboli vyndat v celku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za informace už sem si našel ----- Dílenská příručka

OCTAVIA II OCTAVIA II TDI PD

Demontáž a montáž Vydání 01.05 dílů výfukové soustavy

S00.5708.01.15

26-1 strana 1

26

26-1 Demontáž a montáž dílů

výfukové soustavy

Take se mi vysmívali a pak jich to přešlo když jim to upadlo na silnici, jen pro to že si to neudělaly, nebo nedali důkladně zkontrolovat takové látaní plácaní po kouskách je na nic možná to někdo už zažil a kolik pak do toho vrazil prachy

Editováno: , autor: pista6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jak jsem tak koukal na výfuk,moc dobře nevypadá.Koukal jsem kde by se dal případně koupit ale nic jsem nenašel.Je stejný jako na 1.9 TDI 77kw kod BXE? Mám 2.0.TDI PD 16V 103KW.Měnil ho někdo a jak dlouho vydržel originál?

Editováno: , autor: Pavel 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Záleží kolik do toho chceš dát peněz a co od výfuku čekáš... Jestli ti jde o to mít vzadu dvě koncovky tak asi ten ulter stačí. Pokud by jsi chtěl nějaké koně navíc + třeba komplet vedení v nerezu a ušetřit nějaké to kilo z váhy výfuku tak pak koukni na firmy jako Milltek, BCS, Blueflame, Supersprint atd. (tam je ovšem cena trošku jinde a samozřejmně kvalita je na špičkové úrovni). Jinak na jaře budu prodávat výfuk ze svoji RS od katu dozadu ten má celkem pěknej bariton..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Kupovat originál výfuk vyjde na dost peněz,nebylo by lepší koupit nerezový výfuk s homologací?Docela  po něm koukám ale zrovna nic nemohu najít na 2.0 TDI PD s DPF.Našel jsem jen  http://www.autoplay.cz/skoda-octavia-2-rs-04-08-nerez-vyfukovy-cat-back-system-invidia-p37832

Editováno: , autor: Pavel 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte som nepočul o žiadnej Octavii 2, Superbe1-2, a ani dieslovej Oc1 kde by sa menil prehrdzavený výfuk ...

 

Na O1 tdi zvykne odpadnúť rúra od katu čo je na dvoch silentblokoch aj to tak po 300tkm , inak nikdy nič ... 

 

 

to taká Altea , Toledo , Exeo a pod . to je iná káva , tam sú aj štvoročné výfuky deravé 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...