Přejít na obsah

predni pasy fabia 1


fabia pd

Doporučené příspěvky

zdravim

chtel bych se vas zeptat jestli jste meli nekdy problem s pasama jak u ridice tak u spolujezdce,casem se prestali vracet,skousel jsem je opravit natazenim paskove pruziny,ale furt nic,chtel bych koupit jiny.budou tam pasovat s fabie II ??? nebo kde je sehnat za rozumny penize...........diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim

chtel bych se vas zeptat jestli jste meli nekdy problem s pasama jak u ridice tak u spolujezdce,casem se prestali vracet,skousel jsem je opravit natazenim paskove pruziny,ale furt nic,chtel bych koupit jiny.budou tam pasovat s fabie II ??? nebo kde je sehnat za rozumny penize...........diky za rady

Já jsem je vyvinul a podle rady nastříkal hodně zvenku , zevnitř čističem na palubní desky pak setřel hadříkem, opakoval, očistil i plastový oka , ve kterých jezdí i plast ve sloupku zevnitř a vida, navíjí perfektně 75 procentní zlepšení, takhle jsem čistil i těsnění kolem oken, protože při stahování to pískalo a taky pomohlo( před tím jsem stahoval folie z předních oken, takže tam bylo lepidlo. :p Pokud je to u obou předních jen pomalejší navíjení, tak je to tím, že jsou mastný, zašpiněný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vzhledem k tomu, že Fabia měla airbag řidiče vždy (snad jen s výjimkou Ruska a UA), tak pásy měly vždy předepínače. Avšak do určité doby ve dvou variantách - mechanické a elektrické. Potom už jenom mechanické. Osobně bych to nijak nezaměňoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...