Přejít na obsah

Koleje..........bába tě poleje !


Xp3

Doporučené příspěvky

Prostě ten řadový 6V nemá chybu (až na tu spotřebu :D )

Predloni jsem byl v Telgartě, měl jsem tam stan na louce s přítelkyní, ta koukala po horách a já po lokomotivách. Jedna Bardotka tam jela se soupravou, a tu jsem poslouchal snad půl hodiny, jak se to tam všechno po kopcích rozléhalo. Pak jsem ji uviděl (tedy napřed jsem uviděl svislou černou čáru kouře) a pak se vyřítila na obzor. Přítelkyni jsem sebral dalekohled (kopce počkají :D ) a pořádně jsem si to užil -_-

Nádhera :wub::wub::w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas na ty léta :)

Jak je to vůbec s generálníma opravama?

Po kolika kilometrech se dělají atd...?

Teda generálku a výbrus bych dělat nechtěl, když si vezmu vyndat těch šest kýblů :D

TO Strojvůdce: co tam leješ za olej? Castrol, nebo Shell? A myslíš, že můžeš přejít na Mobil? :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

arogantni moderator vam to v zadnem pripade mazat nebude..... ;)

jen tomu poupravim nazev (at kazdy pozna ze jde o pokec o masinach) a co by jste rekli, ze bych vam to soupnul do lamparny?

:D No tady ve Fabia\Ostatní se to lépe hledá, lampárne je dole a to musím pokaždé rolovat kolečkem na myši :D

Holt lenost od přírody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

arogantni moderator vam to v zadnem pripade mazat nebude..... ;)

jen tomu poupravim nazev (at kazdy pozna ze jde o pokec o masinach) a co by jste rekli, ze bych vam to soupnul do lamparny?

:D No tady ve Fabia\Ostatní se to lépe hledá, lampárne je dole a to musím pokaždé rolovat kolečkem na myši :D

Holt lenost od přírody

a stejnak nas aroganty neukecas... :D

Gil: jj martinoslav na to prdi a koukal jsem, ze jsi si pridal arogantni body: 2x za chvili hledej.klobouk dolu, to si musis lebedit co? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xp3 - ty sa máš. Mne sa na tej trati Červená Skala - Margecany ešte Bardotku nepoarilo vidieť. Stále len Favority, somáre a samo 810-812, na 840 som ešte nemal šťastie. Ale v tej reklame na Slovensko je nádherný záber z helikoptéry na prechádzajúcu 840 po Cramošskom viadukte. Proste pecka!

Ale ak o tom ešte náhodou nevieš, tak z tejto trate ako aj z Bardotky mám na stránke viac fotiek www.railweb.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

V CZ v Lužné u Rakovníka. Je tam z depa udělaný muzeum. Ale ještě jsem tam nebyl. :D

Xp3: A víš že ani nevím, co za značku je olej. Ale když, tak ho tam leju na kila. Tak 30,50, podle toho, jak která žere. :D-_-

Ale jinak zamračená (bardotka) už patří do muzea. Zlatej brejlovec. Akorát, co jsme spadli pod Prahu, tak nám je sebrali a honíme ty babičky. Jó, ať žije kultúra cestování. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Okuliarniky nemajú tak spoľahlivé motory.

Igor - parné loko sa dajú vidieť obvykle pri nejakých akciách. V lete sa usporiadavajú všakovaké historické jazdy, v KE je to každý rok v máji prebúdzanie Katky (dá sa chodiť po depe), sú vystavené lokomotívy, vagóny. No a potom sú tu ešte úzkorozchodné železnice (Čiernohorská, Košická detská, ...), kde premávajú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Okuliarniky nemajú tak spoľahlivé motory.

A hlavně jeho "nízkoobjemový" 12V má nic moc zvuk, nic ni neříká.

Krásný zvuk má i Kocour, prostě 6V. Rád na něj koukám, když jentak langsam posunuje. Sem a tam, nezvyšuje otáčky, jen si v klídku posunuje na volnoběh. Na to bych se vydržel koukat hodiny.

Tvoje stránky samozřejmě znám, mám je i nezi "favorites" -_-:t

Krásné fotky, zelená tráva, hory a mašinky!! Krása.

Nebude další update? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xp3 - jasne, na Kocúra som zabudol! Ten má tiež krásny zvuk! No proste 6V, ktorý sa krásne prevaľuje :wub: Škoda, že u nás sú len malé Hektory a tie majú skutočne hrozný zvuk, ako vysavač.

Nejaký update bude, ale teraz skôr s tematikou OII RS :D Ale aj niečo železničné sa pomaličky zbiera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ten velkej display, to je navigace, ze jo?? :smich: Umi to i dopravni hlaseni?? :D

No jo. Navigace. Nevim čím to je, ale ještě ani jednou jsem s vlakem nezabloudil. :huh:

Ten displej je dotykovej a najdeš tam všechno možný. Od napětí v troleji až po teplotu na záchodě. V novějších jednotkách jsou dva. Místo rychloměru, ten se zobrazuje v jednom z nich.

Dopravní hlášení tam skoro je. Hlásí co bude příště za zastávku a v kolik máš odjezd. :D Toť vše. Ale zase to v tý zastávce (mezi Prahou a Pardubicema) zastaví samo. -_- Stačí jenom otvírat dveře. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...