Přejít na obsah

Alarm Magicar do O2


Andrews

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Včera mi do mojí O2 v Bluetuningu v Újezdě namontovali Magicar 8000B včetně spínání nez. topení (origoš Škoda z výroby). Zatím se zdá, že vše funguje jak má, už se těším na zimu. Spouští se to tlačítkem III.

Koho to zajímá, tak tady je cena:

Magicar 8000B + instalace 7.800,- + náklon.čidlo 1.590,- + zapojení spínání bufíku 800,-

Zkušenost s firmou Bluetuning je zatím celkem dobrá. Během dne mi několikrát volali a upřesňovali co a jak. Auto bylo v pořádku, všechny plasty ok. Ničeho poškrábanýho jsem si teda nevšimnul a to jsem ho po Koudyho varování důkladně prohlídnul.

B)

Akorát mi zresetovali na MAXI-Dotu hodiny a vymazaly se taky uložený stanice na rádiu, ale to je detail.

Na příp. dotazy odpovím až za týden (dovolená).

Editováno: , autor: honzulak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon - máš v aute iba to originál otrasové čidlo, alebo aj nejaké iné čidlá naviac (mikrovlnové, ultrazvukové, náklonové, ...)? Lebo ak máš len to otrasové, tak môže byť aj vadné. A ak tam máš aj nejaké iné čidlo, tak budeš asi musieť na istú dobu odpojiť stále jedno čidlo a sledovať, či sa to zlepší, alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzulak: to je super zprava. Uz jsem davno mel mit OII, ale i kdyz je objednana od prvniho cervnoveho tydne, dodaji ji az za tyden-dva :angry: kazdopadne jsem strasne rad, ze uz nekdo ma magicar s funkcnim ovladanim NT z fabriky. Muj prodejce mi trvrdil, ze si absolutne neni jisty, zda to pujde namontovat, ze to zjisti az to auto prijede :( asi jsem si fakt dobre vybral :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby som si mohol kúpiť nez. kúrenie aj ja, tak ver tomu, že už to tu riešim, ako sa to dá resp. nedá napojiť na Magicar. Lenže do RS-y neponúkajú NK ani vo fabrike, tak ani Webasto dodatočne. Netuším prečo.

A ešte mi napadlo, nerozumiem celkom, prečo sa kúrenie umiestňuje na stranu, kde je nádržka ostrekovača, ktorá musí byť tým pádom menšia. Prečo to nedávajú na opačnú stranu, kde je celkom prázdno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. Uz jsem odpovidal na PM. Detaily zapojeni neznam, ale tipuju ze je to zapojeno primo na tlacitko spoustici NT nebo to napichli primo do RJ climatronicu, se kterou by snad melo byt NT propojeno. Kazdopadne muzu vsem jen potvrdit, ze to opravdu funguje a mam to na tl. III tj. AUX2 na pageru. Asi jsem ti moc nepomohl - elektrice v aute moc nerozumim. V prispevku nahore jsem jen chtel lidem co se o to drive tady i na auto.cz forech zajimali potvrdit, ze to lze nainstalovat a kde pripadne za kolik. Honza

PS: Stahnul jsem si manual k 8000B ze stranek firmy Tulach - levnealarmy.cz a primo tam moznost zapojit NT na AUX1/2 zminujou:

5.3. Tlačítko II, krátké stlačení (AUX1)

Krátkým stlačením se aktivuje pomocný výstup AUX1. Tímto povelem je možné

ovládat různá přídavná zařízení (nezávislé topení, el. dotahování oken...)

5.4. Tlačítko III, krátké stlačení (AUX2)

Krátkým stlačením se aktivuje pomocný výstup AUX2. Tímto povelem je možné

ovládat různá přídavná zařízení (nezávislé topení, el. dotahování oken...)

Editováno: , autor: honzulak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...