Přejít na obsah

Vypnutí alarmu


devil

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nevíte náhodou někdo, zda se dá dočasně vypnout alarm? Měl jsem nedávno problém při transportu auta autovlakem - pořád to houkalo, tak jsem na jedné stanici musel rychle vystoupit, otevřít a zavřít dveře a nechat auto odemčené.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
prosim Vas susedovi stale huka alarm na O2 na dvore a nevieme co s tym.. chcem mu tam dat magicar len neviem ako stary alarm uplne deaktivovat.. ide to vagom alebo odpojenim nejakeho konektoru.. proste uplne ho odstavit. dakujem za rady-...

S tímhle běž někam, návody na čórky se tu nerozdávají. Nikdo normální by tenhle problém neřešil takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle běž někam, návody na čórky se tu nerozdávají. Nikdo normální by tenhle problém neřešil takhle.

mas dojem ze nie som normalny? pytam sa uplne normalne ako sa da odstavit povodny alarm, majitel ho nechce pouzivat a chce tam dat magicar.. ten alarm origos je posahany a huka denne 10 krat sam od seba... preto ho chceme vypnut ale neprisiel som nato ako... cidla ma odpojene... alarm huka kedy chce nevieme co s tym. treba to zrusit uplne .... len neni postup jak na to...

Editováno: , autor: alco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je ORIGO a AUTO je ORIGO taky o) Tak to vypni VAGem

mas dojem ze nie som normalny? pytam sa uplne normalne ako sa da odstavit povodny alarm, majitel ho nechce pouzivat a chce tam dat magicar.. ten alarm origos je posahany a huka denne 10 krat sam od seba... preto ho chceme vypnut ale neprisiel som nato ako... cidla ma odpojene... alarm huka kedy chce nevieme co s tym. treba to zrusit uplne .... len neni postup jak na to...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas dojem ze nie som normalny? pytam sa uplne normalne ako sa da odstavit povodny alarm, majitel ho nechce pouzivat a chce tam dat magicar.. ten alarm origos je posahany a huka denne 10 krat sam od seba... preto ho chceme vypnut ale neprisiel som nato ako... cidla ma odpojene... alarm huka kedy chce nevieme co s tym. treba to zrusit uplne .... len neni postup jak na to...

Asi bych hledal závadu, proč to houká jak chce..takže servis a už nevyzvídej :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo ho odpojí, hm?! Já si stejně pořád myslím, že to je někaká levárna, sry. Je to podobné jako ten co měl novou pojištěnou oktu kterou mu chtěli ukrást a jen poničili construct, tak ho chtěl doma v garáži oddělat a vyzvídal jak...

pozri si www.alco.sk moj web venujem sa tomu 10 rokov a mam skoro 400 spokojnych zakazniko :) mylis sa v levarne :)) fakt neviem ako ten alarm zrusit... neviem co to spravi ked len odpojim konektor od RJ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri si www.alco.sk moj web venujem sa tomu 10 rokov a mam skoro 400 spokojnych zakazniko :) mylis sa v levarne :)) fakt neviem ako ten alarm zrusit... neviem co to spravi ked len odpojim konektor od RJ...

Webik peknej. Ale clovece. Podle neho ste profici. Takze tohle no nevim. Protoze ctim zakony fora a par clenu nexce aby se to resilo bohuzel ti nemohu vice poradit. DRIVE TO THE SERVICE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

No me by to taky zajimalo, jak se zbavit toho hodne nepovedeneho origo alarmu v OCT II. Byl jsem s nim jiz dvakrat v aut. servise a problem pretrvava. Sirena nefunguje a novu se mi doopravdy kupovat nechce, takze mi neustalym blikanim v noci akorat vybiji baterku. Aktivuje se zcela nahodne a nekdy blika 5 minut, nekdy dokud ho nezastavi ochrana baterky proti vybiti. Kdyz se pokusim vyvolat alarm houpanim auta, nikdy se nezapne :D takze mi prijde naprosto zbytecny. Doopravdy nemam zajem krast si vlastni auto, doporucil byste mi nekdo nekoho v okoli Plzne, kdo by si s tim vedel rady? DRIVE TO THE SERVICE in da Plzen doopravdy nepomohlo, jen jsem jim vyplazl 500 za napichnuti na diag. Dekuji za pripadne rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hm fakt diky za nejlepsi radu na svete..Proc bych mel kupovat novou sirenu za 5000.- , kdyz chci jen deaktivovat alarm, kterej v aute nechci. Tim se muj problem nevyresi, pri nahodne aktivaci to bude navic jeste houkat. Pokud bych chtel opravit sirenu, tak by melo stacit pouze vymenit baterie v sirene, ktera ma udavanou zivotnost 5 let. Fakt super tyhle chytracke rady. Priste aspon bez toho debila Milhausku. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Edit problemu: Tak jsem vcera vymenil sirenu za origo novou a problem pretrvava. Alarm se nahodne aktivuje, blikaji vystrazny a sirena nehouka. Je tu nekdo sikovny z Plzenskeho kraje, kdo by mi mohl poradit, ci pomoci s diagnostikou. Za jakykoliv rady ci napady predem dekuji. Napadlo me ze by to mohl delat konektor, ci kabel, ktery vede k sirene.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...