Přejít na obsah

Harddisk, K.O.


oggy

Doporučené příspěvky

Určitě se vyhni Maxtoru, tato kdysi špičková firma měla v poslední době celkem problémy s kvalitou, její disky byly rychlé, ale hlučné a hodně, hodně topily. Dál bych nekupoval WD - mnoho vlastních špatných zkušeností (ale reklamace vždy OK - výměna za nový, často větší). Koukal bych po Fujitsu, Seagate, či Samsumg. Potřebuješ SATA, nebo PATA? 80 nekupuj, nevyplatí se to. Kup aspon 160 GB. Brácha s počítačema obchoduje a už ted je velký problém 80-tku sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavam tyhle veci, sel bych do Seagate nebo Samsung, vzal bych 160 GB a hlavne bych koukal po 8 MB cache. Pokud bys chtel SATA II, urcite se vyhni WD, nepovedly se.

Asi vezmu ten Seagate. Neni 8 MB cache zbytečná, když ho budu mít jen na zálohu?

Není. je to poznat na výkonu, na penězích ne, tak ber to co má víc :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WD v poho, mel jsem jich nekolik, SG se me posral ale to uz je dele, ted bych mozna zkusil SG jsou tiche, 8MB je zaklad, lepe i 1Otis. ot. :)

kamos ma ted tenhle WD a prej je OK -

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31759

Ty jo to slo strasne dolu. To je pohoda za 250GB. Jak rikam, Octavia Pepika take muze byt vice poruchova nez Octa Fandy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WD v poho, mel jsem jich nekolik, SG se me posral ale to uz je dele, ted bych mozna zkusil SG jsou tiche, 8MB je zaklad, lepe i 1Otis. ot. :)

kamos ma ted tenhle WD a prej je OK -

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31759

10t otacek je peknych, ale bavime se tu o IDE disku na zalohovani, proto rikam 160GB (nej. pomer cena/misto) a 8MB cache.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Sice už máš vybráno,ale já si přisadim: 2x120giga/8mb a 1x 300g/16mb všechny maxtor (pata) a všechny šlapou bez probl. už dlouho.jsou tichý,rychlost-průměr akorát trošku víc hřejou-vyřešeno ventilátory.já mám spíš problém s deskou asus a7n8x-x(anebo s biosem posl.verze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...