Přejít na obsah

Hlučnost větru uvnitř v autě


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Zdarec všeci, před výměnou ložisek, které už nesmírně hučely přerážely hluk větru. Teď když jsou tam nové, hluk od ložisek zmizel ale nastal další!

Když jedu tak nad 80 km/h začína uvnitř v autě hluk od větru a postupem zvědčování rychlosti hluk roste a když jedu tak těch 100-120-130 tak to je jako kdybych měl hodně pootevřené okna a to se tam pak fakt nedá sedět a rve to uší! Podotýkám že jsem zkoušel, zda li to někde profukuje + kontrola těsnění a před každou jízdou kontroluju zda sou okna uplně dovřené. V jiném autě když fičím 130-160 tak pohoda, klídek ale v mojem to je utrpení!

Hledal jsem všude možně, ale nenašel nic tak se obracím na vás jestli někdo nemá stímto zkušenost fakt by mě zajímalo kde je chyba.

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas zle nastavene dvere preto pocujes v interieri hluk. Problem mozes mat aj zle tesnenia na dverach-pirely treba prestavit-nastavit vsetky dvere. Alebo komplet vymena tesneni na vsetkych dverach 4x tesnenie.

Tesnenie ti neprilieha tesne o dvere preto pocujes hluk v interieri. :kol-31:

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako nemyslím zrovna 100% ale mame doma o 4 roky starší auto a těsní jako kdyby bylo nové a proto me to zaráží !

A tím nastavit dveře myslíš přesně Prochy co?

___________________________

EDIT: Omlouvám se že to tu je 2x ale blbne mi prohlížeč. Něco podobneho se mi stalo už i na aukru kde jsem si misto 1 kusu nechte koupil 2 :-D.

Kdyžtak pokud to jde PROCHY tak ten navíc smázni. Dík

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto nemám od novoty je to dovoz z Německa a jsem druhý majitel, bourané by být nemělo i po ohledání žádné známky oprav nejevilo a folie tam zatím žádné nejsou a ani nikdy nebyly !!! Jako podle mě by to mohlo být ta lišta jak jsem tu už psal takže to zejtra vyskouším ji oddělat. Dneska mi to už nevyjde protože su nachlazenej jako prase a potřebuju byt zejtra v práci fit tak se to snažím vyležet ! :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělavaly to take auta po bouračkach, ta tvá lišta je menší než ta od kolegy, měl ji do L. Mrkni jak sedí dveře vrchem. jestli nemáš některe výš nebo níž. To těsněni spiš jestli není někde praskle. Ale dívám se že ty máš taky tu ohlou do L.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže "moudrá kniha" pověděla jak se seřizuje, takže to tu pro ostatní hodím.

Seřízení dveří

Povolíme šrouby pro upevnění závěsů ke dveřím a ke karoserii.

Dveře zabouchneme a vyrovnáme tak, aby lícovaly s okolními plechy.

Pak dveře opatrně otevřeme a momentem 30 Nm utáhneme šrouby závěsů.

Ještě otázečka, Takže po vyrovnání by měli mít mezery rozměry jaké jsou v napsané přiloze na obrázku nebo raděj míň ?

post-70407-0-90009700-1326044530_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...