Přejít na obsah

Hlučnost větru uvnitř v autě


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Tak mám známýho co dělá do aut, sice teda spíš do citroušů a peugeotů ale tak snad to bude umět! Zkusím za ním někdy zajít ale moc tomu nedávám. Zas ale dát to někde někomu co má garáž, hever a pár klíčů a říká si mechanik tak těm já fakt nevěřím.

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidím až bude venku lepší počasí, protože garáž mám malou a vní neotevřu dveře uplně takže to musí počkat !

Jinak až budu mít pár pořádných fotek + nějaké ty úpravy tak se taky pochlubím v sekci "Vaše Octavia I" teď je zatím jen prachobyčejná sériovka takže časem ... :kol-47:

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu...

Záleží co koho štve.Někomu vadí sedačky,někdo nadává na jízdní vlastnosti,někdo na spotřebu atd atd....Ale to máš u každého auta.

Mě třeba hrozně serou různé pazvuky z pod palubovky,od dveří...něco se ozejvá v kufru.

Jenže ono to dělá většina starých aut...Ať jsem jel v Audině,nebo v bavoráku...taky bylo semtam něco slyšet...

Zkus se svézt ještě u někoho jiného v Octávce a uvidíš...

Já třeba pazvuky slyšel v každé Octávii i Fábii...Na tohle jsem puntičkář a řešil jsem to ve svém autě Audiem :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu...

Záleží co koho štve.Někomu vadí sedačky,někdo nadává na jízdní vlastnosti,někdo na spotřebu atd atd....Ale to máš u každého auta.

Mě třeba hrozně serou různé pazvuky z pod palubovky,od dveří...něco se ozejvá v kufru.

Jenže ono to dělá většina starých aut...Ať jsem jel v Audině,nebo v bavoráku...taky bylo semtam něco slyšet...

Zkus se svézt ještě u někoho jiného v Octávce a uvidíš...

Já třeba pazvuky slyšel v každé Octávii i Fábii...Na tohle jsem puntičkář a řešil jsem to ve svém autě Audiem :kol-28:

Já jsem na tohle taky puntičkář a proto jak se něco ozývá tak to hned řeším.A výsledek?V autě ticho.Mám najeto 248 000km.

Téměř vše se dá najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: 67jitka58

Napiš tady prosím jaké součástky měly problém s pazvuky - nejlépe všechny na které si vzpomeneš a taky jak jsi to vyřešil. V autě mi to rachotí jedna radost, takže se na to v létě vrhnu, ale nevím jak na to přesně jít :-) děkuji

Zatím jsem zjistil čudlík u ruční brzdy - vyplnil jsem ho molitanem. Dále tapecíry u dveří - to zavěšení u skla - vrzalo - namazáno. Dále mně štve vrzající sedačka - opěrák, nevím co s tím. No a zbytek hledám tak za jízdy jak se mi zachce :-)

Editováno: , autor: CEZAR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapecíry taky vrzaly,ty rohy,tak jsem je asi 1.5mm uřízl.Jinak momentálně si na něco konkrétního nevzpomínám,třeba časem.Ale nejtěžší je najít to místo a pak už je to sranda.Buď se dá nějaké těsnění,něco se podloží,vycpe a pod.prostě podle konkrétního problému.Jedna hlavní věc je taky mít dobře napasované a těsnící všechny dveře.Tím bych já začal.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...