Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo (editace)

co jsem někde zahlédnul pádla mají samostatnou jednotku přímo v sobě a s BCM komunikují po LIN tak jak je tomu u MF volantu

Respektive je to jedna jednotka jak pro volant tak pro MF tlačítka

Editováno: , autor: KoNG
Vloženo

Taky bych řekl, že jsou součástí volantu. Mám je a využívám je sporadicky. Jenom když potřebuju podřadit z kopce. Při závodění na ně nemám čas.

post-516-0-86501600-1329392806_thumb.jpg

  • o 4 týdny později...
Vloženo

Hoj,

záleží co máš v autě

1) mf volant - výměna volantu, na volant bez pádel pádla nedáš! Na foru sezeneš od cca 2000Kč (bez bagu - jen věnec volantu)

2) klasický volant bez mf

-upravit zapojení: kroužek pod volantem je stejný, akorat musíš změnit zapojení. Po staru jde klakson do bcm, pro mf volant je ovladaný po linu - proto lze přehodit stavajicí drát klaksonu na lin (akorát se musí hodit na BCM ze svorkovnice A do B na pozici 17), pak na pojistku 22 (7,5A) napojit drát pro napájení mf jednotky přes kroužek volantu.Dále potřebuješ svazek pro mf volant pro mf jednotku a airbag. Pak někoho šikovného s kabelem VAG a je to..

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...