Přejít na obsah

stahuje mi prud


loksik.lubos

Doporučené příspěvky

Zdravim vas,

mam taky problem ked mam nastartovane auto Skoda Octavia 1,9TDI, 81kw sa mi obcas stava ze mi zoslabne kurenie, svetla a taktiez mi stmavy podsvietenie teploty a paliva ako keby nieco na chvilku stiahlo prud. A po chvili sa opat silnejsie rozsvietia svetla zosilni kurenie a podsvietenie teploty a paliva rozsviety jasnejsie. Ale vsimol som si ze vtedy mi slabo zahvizdy klinovy remen pritom remen je nasponovany dost aj za rana aj po celo case je ticho len ako sa to opat rozsviety a zosilnie na sekundu zahvizdy. Neviem si stym uz dat rady. s pozdravom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Do precitania tejto temy som si myslel ze je to len "feature" na BFQ motoroch ale nie som si uz tym taky isty.

 

Stahovanie prudu vidim hlavne na stretavackach. Nestane sa to nikdy, kedy by som ocakaval vacsi odber z baterky a altiku je jedno ci zapinam klimu, vypeciem radio, zasvietim vsetkym cim sa da v aute aj mimo auta a pripojim do 12V zasuvok dve autochladnicky alebo vsetky tieto veci naraz.

 

Stane sa to len pri tychto dvoch stavoch:

1. zacnem sa rozbiehat zo zastavenia a pri pustani spojky dovtedy, kym nezacne reagovat plyn (a vieme ze ten je pri BFQ dost spomaleny)

2. zacnem stahovat oba okienka alebo ked skusam ci su dobre zavrete (okna su zavrete a ja stlacim prepinac na zavretie alebo opacne)

 

Oba pripady pohasnutia tvaju max dve sekundy a padne to tak na 70 percent povodnej svietivosti.

 

Takze, je to "feature" ci je to vazne "bug" a budem sa musiet vydat na prieskum s voltmetrom? :D

Editováno: , autor: patrikcevela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...