Přejít na obsah

Htp 47kw...Chvění ve vysokých rychlostech a svítí EPC


wén@

Doporučené příspěvky

Zdravím.Mám delší dobou problém a nevím co s ním.Když dosáhnu rychlosti nad 110km/h,tak se začne pěkně třást volant a celé auto.A začalo to taky dost dělat při brždění,ale jsou komplet nové brzdy.

Proběhla výměna silentbloků na ramenou,čepy,tyčky stabíků,nové pneu,vyvážená kola 2krát.Byl i měněn držák motoru u nádobky.

Jediné co vím,tak teď mi začali klapat tlumiče,takže horní uložení k.o.Ale to chvění bylo i před tlumiči.

Co ostatní držáky motoru?

Nic už mě nenapadá. :(

A to Epc se rozsvítilo po tom,co mi prdnul pletenec.Auto při jakékoliv teplotě po puštění plynu cukne.Ale chybu na Vagu to vykazuje jako chybný brzdový spínač,dal jsem nový a nic.Prý by to mohl být i pedál ještě,ale to mi přijde divné.Takže nechápu souvislost spínač s vejfukem :kol-44: .A dále to ukazovalo vadný snímač Abs,to ale nemám,tak kde je zakopanej pes?

Nijak dramaticky jsem to neřešil zatím,proto se ptám tady vás.

Editováno: , autor: wén@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...