Přejít na obsah

Trvale svítí směrovky - neblikají


mistrli

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim kluci , to co tady resite to je asi s origo alarmem co ? me to dela uplne to same i s tim jak Wojnar zkousel co to udela kdyz da blinkry atd ... a kdyz jedu tak za jizdy se to proste vetsinou vypnulo..ale ja mam ten problem co SMICIK , mam totiz alarm META tak ze ja to asi nebudu mit relatkem v Komfortce co ? :( , jeste mi nikdo nedokazal poradit a me ty blinkry zamrzaji celkem casto a ne na chvilu , jednou sem se s tim drb.l pul dne a nakonec sem musel odpojit baterku pres noc, rano uz to nesvitilo...tak musim zamykat klickem , muzete mi dat nejakou radu chlapci zlatííí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne , ja sem jen nevedel esi to bude v te krabicce co mam od alarmu v aute nebo to jde nejak pres Komfortku :) .

myslis teda ze to bude v te cerne krabicce jo ? ja nasel nejake fotky toho alarmu ale nikde nemuzu najit nejake schema kde bych zjistil ten privod na blinkry :(

tohle je ten alarm co mam ja :

http://www.skoda-forum.cz/nahradni-dily-f20/uni-autoalarm-meta-bka-300-002-t339.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

me taky po zamknuti auta svitili porad smerovky... v komfortce jsem vypnul signalizaci zamknuti blinkrem a bylo po problemu... jen mi to porad vybiji baterku, klidovej odber 130mA...

 

takze jsem se pustil do vymeny... cin odsatej ale kontakty porad nejsou volny, maj je zahnuty... ono i ten cin potreboval poradne nahrat...

porad mi to nejde vyndat? slo vam to lehce ven nebo jste taky pouzili trosku hrube sily? nerad bych udelal neco desce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...