Přejít na obsah

vnitřní neony


Jirkasss V//RS

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jak zapojit vnitřní neony. Nějak se mnou nechtěj spolupracovat. Mám takový ty do zapalovače. U předcházejícího jsem je zapojený měl, koncovky do zapalovače jsem uštípl a napojil přímo na parkovky, ale teď bych rád přes vypínač a to se nedaří. Jakmile to připojím na baterku se z kabelu jen začoudí. Nevím je-li tam potřeba do okruhu napájet nějaký odpor nebo co já vím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROFL. pokud se z kabelu jen zacoudi, tak je bud zkratovany anebo kup rovnou nove :-D

ne ne neony fachat dobře, když je připojím přímo na baterku. Jak to tam ale hodim přes vypínač, tak to jen začoudí, že ty kakablíky ani v ruce nejdou udržet.

Tak to potom nejspis zapojujes do zkratu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom máš vadný vypínač nebo to na něj připojuješ špatně, kolik konektorů má ten vypínač?

Pouze dva + a -

Taky mi to přijde nějaký emerický, ještě budu zkoušet dál teda. Ale zkusit jiný vypínač mě nenapadlo.

Pokud to zapojujes podle tohoto obrazku a kouri se z toho tak je to dost divne :disgust:

post-10-1155479787.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom máš vadný vypínač nebo to na něj připojuješ špatně, kolik konektorů má ten vypínač?

Pouze dva + a -

Taky mi to přijde nějaký emerický, ještě budu zkoušet dál teda. Ale zkusit jiný vypínač mě nenapadlo.

Pokud to zapojujes podle tohoto obrazku a kouri se z toho tak je to dost divne :disgust:

Jak prosté že? Taky si myslim, no ještě zkusím nějaký jiný vypínač, pak dám vědět, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...