Přejít na obsah

1.9 TDI PD 77 kW nebo 2.0 TDI PD 103 kW


xstorm

Doporučené příspěvky

dement budeš nejspíš ty palmexmane, protože cituješ příspěvek, kterej nemá s tim co píšeš absolutně nic společnýho.

a svez se nejdřív něčim, co má krouťák aspon okolo 500Nm, pak až piš něco o boření se do sedačky

a z toho, jak píšeš, že JSTE 77kW vrátili, protože neuspokojila VAŠE představy a MÁTE doma... tak nějak cejtim, že si taťka koupil oktávku a tebe nechá občas sjet...

Tak jestli chces do nekoho prudit tak ne do me, zajimalo by me cim jezdis ty,ze tu fuckujes lidi co reknou svuj nazor. Jel jsem ted naposled treba BMW 330XD a Kaipanem s 2.0benzinem. Ale to jsou zase trosku jina auta a v jinejch cenovejch hladinach, nez je prave octavia. Koupili jsme octavii jako DRUHE auto do rodiny tak tu zase nebud neprejici. Jako pokud nekdo napise ze ho 66kW nebo 77kW bori do sedacky...... :p

DOBRE MAS SVOJI 77kW a je to delo me je to jasny, proto to pak kazdej chipuje:D protoze nemaj na 2.0TDi tak radeji daj za chip 10ku a pak kupujou novy spojky a i tak to nejede :prc:

Editováno: , autor: palmexman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli chces do nekoho prudit tak ne do me, zajimalo by me cim jezdis ty,ze tu fuckujes lidi co reknou svuj nazor. Jel jsem ted naposled treba BMW 330XD a Kaipanem s 2.0benzinem. Ale to jsou zase trosku jina auta a v jinejch cenovejch hladinach, nez je prave octavia. Koupili jsme octavii jako DRUHE auto do rodiny tak tu zase nebud neprejici. Jako pokud nekdo napise ze ho 66kW nebo 77kW bori do sedacky...... :p

DOBRE MAS SVOJI 77kW a je to delo me je to jasny, proto to pak kazdej chipuje:D protoze nemaj na 2.0TDi tak radeji daj za chip 10ku a pak kupujou novy spojky a i tak to nejede :prc:

Je vidět že si asi novou Oct.nekupoval protože prodejci maji 2.0TDi naskladě dost a dost,mě třeba nabízeli 2.0TDi s cenou o jen 9000kč vyšší než 1.9TDi,ale po problémech se 3x 2.0TDi co jsem tu už několikrát psal bych si ho nekoupil i kdyby byl o 50.000kč levnější než 1.9TDi.

Takový mám nejradši,někam vlezou ani nepozdravěj řeknou 3.slova a hned machrujou s dement.kecema navíc na lidi který maj opravdu zkušenosti a rozuměj tomu.Kdybych tu měl vypsat s čím jsem kdy jel a co jsem měl za auta tak tu budu hodně hodně dlouho,tak si tak ubohý keci nech někam do putiky tam na ně možná bude někdo zvědavej. Hochu stav se až pobereš trochu rozumu a opravdových zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět že si asi novou Oct.nekupoval protože prodejci maji 2.0TDi naskladě dost a dost,mě třeba nabízeli 2.0TDi s cenou o jen 9000kč vyšší než 1.9TDi,ale po problémech se 3x 2.0TDi co jsem tu už několikrát psal bych si ho nekoupil i kdyby byl o 50.000kč levnější než 1.9TDi.

Takový mám nejradši,někam vlezou ani nepozdravěj řeknou 3.slova a hned machrujou s dement.kecema navíc na lidi který maj opravdu zkušenosti a rozuměj tomu.Kdybych tu měl vypsat s čím jsem kdy jel a co jsem měl za auta tak tu budu hodně hodně dlouho,tak si tak ubohý keci nech někam do putiky tam na ně možná bude někdo zvědavej. Hochu stav se až pobereš trochu rozumu a opravdových zkušeností.

Tak pokud tys nekdy kupoval NOVOU 1.9TDi a 2.0TDi je mezi nima rozdil cca 60 000Kc. Staci se kouknout do ceniku. Nechapu proc koupit slaby auto a pak to chipovat. :kuk: Taky jsem jel v hodne autech, to nejsi sam. Pises tu o nejakych zavadach na 2.0TDi tos slysel s doslechu. Mam mod. rok 08 jsou tam uplne jiny jednotky nez v tech prvnich kde odchazelo tesneni a turba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud tys nekdy kupoval NOVOU 1.9TDi a 2.0TDi je mezi nima rozdil cca 60 000Kc. Staci se kouknout do ceniku. Nechapu proc koupit slaby auto a pak to chipovat. :kuk: Taky jsem jel v hodne autech, to nejsi sam. Pises tu o nejakych zavadach na 2.0TDi tos slysel s doslechu. Mam mod. rok 08 jsou tam uplne jiny jednotky nez v tech prvnich kde odchazelo tesneni a turba...

Přečti si toto téma a poznáš lidi včetně mě kdo měli nebo maj 2.0TDi a zkušenosti s nimi,já měl tři a stačilo mi to (během záruky opravy jednoho 2.0TDi činily 364.000kč zatim co ostat.5x 1.9 a 3x 1.8 jen kraviny za pár kč,takže k tomuto už nemám co dodat).Ano 60.000kč tam papír. rozdíl je,ale to by žádnej prodejce neprodal ani za boha tak proto na ně dávaj slevy blížícím se 1.9 aby lidi navnadily.

Tady je spousty lidi včetně mě co daj radši přednost spolehlivosti než pár koním navíc který se serou jak můžou a ani to neni výkon.to co bych teda já čekal,to takový Passaty 1.9TDi 96kw (kterých jsem měl 7x) jedou daleko lépe než celej 2.0TDi.

Je vidět že jen prudíš a už nevíš co,tak bazíruješ na píčovině typu že se nikdo v rychlosti upsal.To je velmi ubohé to bych dokázal taky.S člověkem s IQ houpacího koně vážně nemám naladu ani chut si psát tak ZDAR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si toto téma a poznáš lidi včetně mě kdo měli nebo maj 2.0TDi a zkušenosti s nimi,já měl tři a stačilo mi to (během záruky opravy jednoho 2.0TDi činily 364.000kč zatim co ostat.5x 1.9 a 3x 1.8 jen kraviny za pár kč,takže k tomuto už nemám co dodat).Ano 60.000kč tam papír. rozdíl je,ale to by žádnej prodejce neprodal ani za boha tak proto na ně dávaj slevy blížícím se 1.9 aby lidi navnadily.

Tady je spousty lidi včetně mě co daj radši přednost spolehlivosti než pár koním navíc který se serou jak můžou a ani to neni výkon.to co bych teda já čekal,to takový Passaty 1.9TDi 96kw (kterých jsem měl 7x) jedou daleko lépe než celej 2.0TDi.

Je vidět že jen prudíš a už nevíš co,tak bazíruješ na píčovině typu že se nikdo v rychlosti upsal.To je velmi ubohé to bych dokázal taky.S člověkem s IQ houpacího koně vážně nemám naladu ani chut si psát tak ZDAR.

Tak nemyslim to zle ale proste mam 2.0TDi nejsem priznivcem chipu a 1.9 mi prijde slaba. Mam z toho auta radost a s tim,ze nekomu se s*alo,... je to mozny ale stejne tak znam lidi co jim tohle delala 1.9.....

Takze dulezite je aby auto jezdilo....vam se urcite s*aly r.v. 2005 nebo komu nejaka nova? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jseš fakt uplněj mimoň, jednak s tim urážením jsi začal ty, to za prví, za druhý já nikde nepsal o tom, jaký je 1.9ka dělo, nevim kdes to vyhrabal, moc dobře vim, že to jede hovno, ale vzhledem k tomu, že za 3roky mam najeto 110tis bez jakýchkoliv závad, tak jsem rád, že jsem do dvoulitru nešel. navíc keci o tom, kdo co má a nema za zkušenosti si nech pro někoho jinýho, máš tady napsáno 7 příspěvků a chováš se tu jak kdybys sežral šalamounovo hovno a my ostatní byli naprostý lůzři. lidi tvýho typu se tu občas objeví, ale velice rychle zjistí, že na nějaký namachrovaný keci tady neni nikdo zvědavej, tohle je jedno z mála slušných fór kam chodí normální lidi...

a když už píšeš, že 1.9 ti přijde slabá, tak mě přijde slabá i benzínová RS, každej máme tu hranici síly trošku jinde.

btw, ještě k tomu boření do sedačky, když tě 140koní a 320Nm boří do sedačky, co s tebou dělal ten Kaipan o kterým tvrdíš, že jsi s nim jezdil? to už byla druhá kosmická rychlost ne?

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to spíš připadá, že kohokoliv, kdo jsem přijde a je spokojenej majitel 2.0 TDi, případně má další pozitivní zkušenosti s těmito motory tak musí být okamžitě odstraněn! Ještě sem si nevšimnul nikoho kdo by ti vroucně dával za pravdu že se mu to taky tak kazí, je tu mnohem víc lidí, co jsou s tím motorem spokojeni. A kromě těchto lidí jsou tu ještě závistivci s 1.9 u kterých to funguje asi jako u těch co se jim to kazí a nebo jsou to jedni a ti samí a tomu bych věřil asi nejvíc! Já bych tak Karlose tipoval na to, že má doma v garáži jednu 1.9 :kol-28: a najede s ní tak tisíc kiláku za rok a tady se potřebuje pomstít těm co maj dvoulitry a zabránit dalším lidem asi ten motor koupili a on byl ten KRÁL SILNIC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky o sobě můžu říct že jezdím rychle , hlavně mimo obec a na dálnici . Ve vesnicích rychlosti dodržuji , ale ve větších městech je to už horší s tou rychlostí . Bohužel nesnáším lidi kteří se pořád rvou do levého pruhu a zbytečně tam překážejí . Nejraději mám když se mě nalepí na zadek nějaká Corsa atd. a začne na mě blikat dálkovejma abych mu uhnul , i přesto že přede mnou jedou auta tak svítěj a svítěj . Takže si vždy počkám až se přede mnou uvolní a přidám a je to . Bohužel někteří řidiči vůbec neznají význam levého pruhu . Levý pruh patří pouze k předjíždění a né k plazení . Nejlepší je když se jede do kopce a začne předjíždět ten co jede o 5km/h rychleji než ten v pravém pruhu . To vážně rostu .

Já můžu říct ,že na problikávání byla výborná Multipla , ať si kdo chce říká o tom autě jaký je to paskvil , tak ty světla pod sklem byly výborný . Když jsem jel v noci na dálnici a někdo se plazil v levým pruhu hned jsem tam šoupnul dálkový a on chudám nevěřil co se na něj řítí, protože svítily dvě světla dola a dvě nahoře . Najezdil jsem sní přes 200.000 km . Bohužel to byl Fiat takže po 160.000 km musela velice často do servisu . No jo ital .

Mě nejvíc ve škole dostávaj idioti, co jezdí s Favority a do těch dotazníků jak se píšou vždycky o občanskou nauku napíší své zájmy stylu: kamarádi, holky a "RYCHLÁ JÍZDA" autem :smich::smich::smich:!

Tak třeba to maj čiplý na 50kW, já nevím... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to spíš připadá, že kohokoliv, kdo jsem přijde a je spokojenej majitel 2.0 TDi, případně má další pozitivní zkušenosti s těmito motory tak musí být okamžitě odstraněn! Ještě sem si nevšimnul nikoho kdo by ti vroucně dával za pravdu že se mu to taky tak kazí, je tu mnohem víc lidí, co jsou s tím motorem spokojeni. A kromě těchto lidí jsou tu ještě závistivci s 1.9 u kterých to funguje asi jako u těch co se jim to kazí a nebo jsou to jedni a ti samí a tomu bych věřil asi nejvíc! Já bych tak Karlose tipoval na to, že má doma v garáži jednu 1.9 :kol-28: a najede s ní tak tisíc kiláku za rok a tady se potřebuje pomstít těm co maj dvoulitry a zabránit dalším lidem asi ten motor koupili a on byl ten KRÁL SILNIC

jo, tys na to kápnul, hlásím se do řady závistivců s 1.9kou nebo vlastně ne s 1.9kou, ale s koloběžkou...

btw. na 1.9ku si nemůžu stěžovat, ale ty tu píšeš o pozitivních zkušenostech s 2.0, ale koukni kolik ty spokojený lidi maj najeto km. sám bych asi těžko po najetí 30tis km napsal, jakej je ten motor super držák. ano, ted si to o 1.9 TDI PD říct troufnu, protože jak už jsem psal, ten motor sice nema kdovíjakej výkon, ale za 3roky se mnou najel 110tis km bez jediný závady. s málo najetýma km se motor neposere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši... není důležitý, jestli je to 1.9 nebo 2.0, důležitý je, že je to TéDéÍ a že to táhne vodspodu jako kráva ne? :D :D :D

kol5

čéče tobě bych se hrozně vysmál až by ti vyprášilo kožich starý 1.9 TDI 110kW v GIV 4motion. začínáš bejt svým scoutem a dvoulitrovým benzínem tak zaslepenej, až to hezký není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem v naprostý pohodě, jenom nějak nemam potřebu (a tím pádem tu potřebu nechápu ani u ostatních) si honit triko rádobyvtipnýma příspěvkama o naprosto skvělým autě s dokonalým a hlavně benzínovým motorem, který tady po fóru od tebe čtu v množství, který už snad překračuje rozumnou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem v naprostý pohodě, jenom nějak nemam potřebu (a tím pádem tu potřebu nechápu ani u ostatních) si honit triko rádobyvtipnýma příspěvkama o naprosto skvělým autě s dokonalým a hlavně benzínovým motorem, který tady po fóru od tebe čtu v množství, který už snad překračuje rozumnou míru.

Dokonalý benzinový motor snad ani neexistuje, natož dokonalý benzinový motor od VW.. Prostě vorlajz je takovej malej vtipálek, musíme ho tak brát, ale nejlepší motor je stejně asi ten patřící pánům: Palmexman & Zubáč. => Favorit 1.3i, chip 50kW :smich::smich::smich:

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...