Přejít na obsah

1.9 TDI PD 77 kW nebo 2.0 TDI PD 103 kW


xstorm

Doporučené příspěvky

Proč mají tyhle dva stejný IP?

to bylo první co mě napadlo, když jsem si ty příspěvky čet, že palmexman a looser budou jedna a ta samá osoba, tak jsem rád, že se mi to potvrdilo.

jinak palmexmane, kolik máš s 2.0TDI najeto? to, že se v globálu 1.9ky serou míň než 2.0 je fakt a nic s nim neuděláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo první co mě napadlo, když jsem si ty příspěvky čet, že palmexman a looser budou jedna a ta samá osoba, tak jsem rád, že se mi to potvrdilo.

jinak palmexmane, kolik máš s 2.0TDI najeto? to, že se v globálu 1.9ky serou míň než 2.0 je fakt a nic s nim neuděláš

Prosim te ty se sem snad chodis hadat ne?

Nejsem jedna a tataz osoba ani rozdvojena. TO ze je to stejna ip vysvetluje to, ze sem chodi i bracha na tohle forum. BTW: studuju IT takze pokud tomu nekdo rozumi neni problem se schovat za jakoukoliv IP. A pokud jsi treba za jednym routerem jako my dva tak IP JSOU STEJNE!!!! Je to jako kdyz budes v kavarne na wifi taky mas stejnou IP :prc: Tak preci kdyz sem jde on tak ho nebudu nutit aby sel pod jinou ip a anonymne ne?

Rikal jsem ze Octavia je nova tedy MR 08: ma najeto 308km asi. A nerikam to dle sveho uvazeni ale bavil jsme se o tom s klukama servisakama z TUKASU Praha a ty rikali, ze pokud maj takovyhle servis tak je to 1.9TDi a ne 2.0

Pokud rikas ze se 2.0TDi v globalu s*rou vic jak 1.9TDi, pak je to Tvuj nazor. Pokud jsi osobne 2.0TDi mel a mel jsi s nim tyhle zkusenosti pak dobre. Ale nemusis rikat kazdemu ze 2.0TDi se se*e a basta. Tak to neni a kazdy urcite NE!

Kdyz je nekomu 1.9TDi slaba a jinej "silnejsi" motor nez dvoulitr nebo RS u skodovky neni tak nema na vyber. Nerikej chip to nechci

Editováno: , autor: palmexman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se chodim hádat? ty jsi sem naběh, že jsme uplný dementi, že tady všichni jezdíme na kolech, závidíme a zkušenosti nemáme žádný a já se sem chodim hádat?

že je 2.0TDI poruchovější než 1.9TDI není můj názor, ale prostě to tak je, kdo chce, ten pochopí, kdo ne, ten ne. a mimochodem, já o 2.0TDI nikde nenapsal jakej je to poruchovej motor, protože ho samozřejmě nemam. nikde tady nikdo nenapsal, že se sere každá 2.0TDI. že ti v servisu řeknou, že je 2.0TDI v pohodě je jasný, protože jestli jich prodaj tisíc, tak se jich posere možná deset, ale na tisíc 1.9tek se posere třeba jenom pět, je to jenom čistá statistika. co se týče zkušeností a spokojenosti, bylo by možná dobrý, kdybys sem psal až váš taťka nebo mamka ten motor aspon zajede a jestli vás už ted boří do sedačky, tak potěš pánbů.

chápu, že je ti 1.9 slabá, ale existuje spousta jiných aut, ne jenom škodovky

jo a pozdravuj bráchu, toho bych tipoval, že zatim ani nemá řidičák. a s těma IP, sice tomu vůbec nerozumim, ale máme doma na jednom routeru čtyří počítače a každej má IP jinou no, tak nevim...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono pokud to auto "tahnes" do 3000/min tak mu fakt nic neudelas. Navic moderni auta uz jsou "zajety" a nejaky setreni tak mozna 1000km. Jde o to to netahat za studena a dochlazovat turbo v budoucnosti. Me jen stve ze delas z 2.0TDi poruchove auto a ze me nejakyho drevorubce co v zivote nesedel za volantem. Me by treba zajimalo proc jsi dal na auto chip? A jestli te nestvou ted naklady s nim spjaty....popr. kdo ti to chipnul a co ukazala brzda dik

ONO nez clovek koupi nove auto vetsinou se svezes nejakou predvadeckou o tom samem motoru...to k tomu boreni

Editováno: , autor: palmexman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě už to nějak moc nebaví, jestli žiješ v tom, že když dáš autu do 3000ot/min kopr a pak přeřadíš a pohoda, tak OK, auto je tvoje (nebo spíš rodičů). dochlazování turba v budoucnosti, to je taková rada od závodníků, která nemá v reálným používání opodstatnění, ale to je fuk, klidně dochlazuj.

kde dělám z 2.0TDI poruchový auto? já o tom motoru nikdy nic nenapsal, ale je to pár lidí co ano

a proč bych nedal na auto chip? prostě jsem musel koupit 1.9ku, respektive jsem měl na výběr, bud vybavenou 1.9 nebo skoro holou 2.0, takze to bylo jasný. a chip jsem chtěl zkusit no. na brzdě jsem nebyl, ale kdyz jsem to zkoušel s 2.0TDI (a že opravdu zkoušel, ne jenom myslel, že zkoušim) tak jsem mu s ujel, takže těch 150koní a 355Nm tam bylo, navíc chod motoru byl daleko vyrovnanější. a náklady s nim spojený? jaký? jenom nová spojka.

a s tou jízdou s předváděčkou to nějak nechápu, jakou to má souvislost s tématem.

jako dřevorubec se prezentuješ, děláš tady z nás voly, tak co ode mě čekáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....jo a pozdravuj bráchu, toho bych tipoval, že zatim ani nemá řidičák. a s těma IP, sice tomu vůbec nerozumim, ale máme doma na jednom routeru čtyří počítače a každej má IP jinou no, tak nevim...

Jseš si jistý že máte 4 různé IP adresy ? Pokud se správně domnívám tak máte IP adresu jednu a zbylé IP adresy jsou INTERNÍ např. 192.168.1.xxx . Tzn. adresy jenž jsou přiděleny routerem v privátní síti, nikoli providerem. :laugh.gif Děkuji za pozdrav a jen pro informaci,vzhledem k tvému přidrzlému tipu v citovaném příspěvku - řidičský průkaz mám již několik let. Já si své tipy směrem k tobě s dovolením raději odpustím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaa hele, mladší bráška, nazdááár

píšu, že tomu nerozumim, tak nevim.

a s přidrzlým chováním jste sem naběhli vy dva bráškové, takže co čekáte ode mě bratři v triku?

Komárek: tyhle smajlíky jsem nikdy nějak moc nechápal, takže význam taky nepobírám

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaa hele, mladší bráška, nazdááár

píšu, že tomu nerozumim, tak nevim.

a s přidrzlým chováním jste sem naběhli vy dva bráškové, takže co čekáte ode mě bratři v triku?

Já nikam nenaběh jestli myslíš mě! Jsem nezávislý a nikoho kromě jednoho TDi Kokota 4x4 sem tu nikdy neurazil..

asi si mě pleteš šéfe. Jakej tam máš podvozek a od koho chip?

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já jsem ted uplně mimo, celou dobu reaguju na palmexmana a jeho bráchu, tebe si s nikym nepletu, asi jsi něco blbě pochopil. chip už nemam a podvozek mam origo škoda z příslušenství

Jasný: chňápu, ale už se to tu stává téma: Luke vs. rychlý nachipovaný Favoriti lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me treba prijde stupidni dat si chip od no name firmy a nemit vykon z brzdy?:D pak se nedivim ze to odpali spojku...

ty tomu hodně rozumíš viď? asi jsi toho o tom hodně přečet viď? výkon z brzdy, hm, v praze je jedna na Jarově a pak jestě někde, s tim, že o jedný se ví, že proměřuje jak svině. a k čemu by mi graf z brzdy jako byl? nikde jsem s tim nemachroval ty noname

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tomu hodně rozumíš viď? asi jsi toho o tom hodně přečet viď? výkon z brzdy, hm, v praze je jedna na Jarově a pak jestě někde, s tim, že o jedný se ví, že proměřuje jak svině. a k čemu by mi graf z brzdy jako byl? nikde jsem s tim nemachroval ty noname

TAk treba kvuli tomu zda ti motor opravdu poupravili a nebo ne? Kdyz za to plati.l Treba BIT POWER ti brzdu udela. TO ze ti odesla spojka....tipnul bych to na kroutak kterej ta spojka neunesla....NO proc ho nemas uz?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Luke288 : Když vidíš že jsi neměl,co se týče tvého napadnutí ohledně IP adresy,pravdu tak začneš titulovat nějákým "velmi originálním" a pro tebe zřejmě komickým "bratrem v triku". Já jsem se nezasmál. Přidrzlé chování zatím předvádíš pouze ty. Já jsem ti krom předchozího příspěvku žádný jiný nevěnoval tudíž si příště 2x nebo raději 3x rozmysli co napíšeš. K tvému oslovování....nepásli jsme spolu husy..tak prosím úctu. Mezi slušnými lidmi zcela běžná věc. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, znáš nějakou seriovou 1.9ku která ujede 2.0TDI?

a proč už ho nemam, to je jednoduchý kloučku, protože mám oktávku z první serie, která měla vadný serie spojek a ten kroutak byl moc vysokej, ano, to přiznávám a počítal jsem s tim, tobě to nenutim. tzn že ty spojky byly o něco slabší než jsou ted, takže novější OII už ten chip snesou a vzhledem k tomu, že jezdim v průměru 35tis km ročně, tak by mi to vycházelo na cca 1 spojku ročně, což je vcelku nepohodlný, nemyslíš? a abych si tam nechával za další peníze nahrávat jinej chip od někoho jinýho a zase se třáš, jestli to spojka unese, nejsem blázen.

ted už vim, že příští auto bude silný už v sérii, ted dávám přednost spolehlivosti před výkonem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Luke288 : Když vidíš že jsi neměl,co se týče tvého napadnutí ohledně IP adresy,pravdu tak začneš titulovat nějákým "velmi originálním" a pro tebe zřejmě komickým "bratrem v triku". Já jsem se nezasmál. Přidrzlé chování zatím předvádíš pouze ty. Já jsem ti krom předchozího příspěvku žádný jiný nevěnoval tudíž si příště 2x nebo raději 3x rozmysli co napíšeš. K tvému oslovování....nepásli jsme spolu husy..tak prosím úctu. Mezi slušnými lidmi zcela běžná věc. .

úctu k někomu, jehož první příspěvek tu byl

"Bože vy jste ***.. Palmex má pravdu,syslete korunu.Kupte si 1.9 a pak tam naperte chipy... ať nemusíte závidét těm co mají silnější auto. Inu chytrému napověz,hloupého kopni ! "

a to ještě škoda, že jsem ho nechyt, předtim, než jsi ho editovat. jako sorry, tohle už je moc

jo a s těma IP jsem teda pravdu asi neměl, ale jak jsem psal, hovno tomu rozumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, znáš nějakou seriovou 1.9ku která ujede 2.0TDI?

a proč už ho nemam, to je jednoduchý kloučku, protože mám oktávku z první serie, která měla vadný serie spojek a ten kroutak byl moc vysokej, ano, to přiznávám a počítal jsem s tim, tobě to nenutim. tzn že ty spojky byly o něco slabší než jsou ted, takže novější OII už ten chip snesou a vzhledem k tomu, že jezdim v průměru 35tis km ročně, tak by mi to vycházelo na cca 1 spojku ročně, což je vcelku nepohodlný, nemyslíš? a abych si tam nechával za další peníze nahrávat jinej chip od někoho jinýho a zase se třáš, jestli to spojka unese, nejsem blázen.

ted už vim, že příští auto bude silný už v sérii, ted dávám přednost spolehlivosti před výkonem...

Potom samozrejme chapu, ze jsi dal chip pryc. To by asi udelal kazdy. I kdyz jsou moznosti ....jina spojka...ale to uz jsme v tuningu a ne rozdilu mezi 1.9TDi a 2.0TDi

Muj nazor je, ze jede 2.0TDi o dost lepe nez 1.9

Ovsem spotreba je vyssi i povinne (pokud je to podle kW) a pojistka taky. Urcite i cena nahr. dilu bude vyssi. Ale jak rikas pokud chce clovek auto silny ma moznosti jako 1.9TDi+chip nebo 2.0TDi a pocitat s tim,ze se MOZNA neco podela. Ale zase znam kluky co na tom maj 180t km a jsou bez poruchy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úctu k někomu, jehož první příspěvek tu byl

"Bože vy jste ***.. Palmex má pravdu,syslete korunu.Kupte si 1.9 a pak tam naperte chipy... ať nemusíte závidét těm co mají silnější auto. Inu chytrému napověz,hloupého kopni ! "

a to ještě škoda, že jsem ho nechyt, předtim, než jsi ho editovat. jako sorry, tohle už je moc

jo a s těma IP jsem teda pravdu asi neměl, ale jak jsem psal, hovno tomu rozumim

..ted už vim, že příští auto bude silný už v sérii, ted dávám přednost spolehlivosti před výkonem...

:specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...