Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Plky to nejsou, ty tady v poslední době vypisuješ po celém foru jen ty. Vozy (liftback) s torzkou ze začátku výroby bouchaly docela dost, osobně vyzkoušeno. A to, že karoserie typu kombi má větší torzní tuhost (v krutu) je známá věc, je to dané hlavně menším otvorem pro páté dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, k tomu bouchani. Mam tsi mr2016 a podvozek je skutecne lepe odhlucnen nez synova tdi mr2015. S tuhosti kombi je to pravda, lift nemuze byt nikdy z konstrukcniho hlediska lepsi. Lift jsem volil proto pac se mi vic libi. Ve vybave jsem dal pred dsg prednost afs, style 2+ packu, kessy a jsem tomu rad. Radickou rad kvedlam, takze jsem spokojen. Ale jak tu nekdo psal, kazdy ma rad neco jineho a o tom to je. Takze tem z vas, co si vybiraji preji stastnou ruku a hromadu kilometru bez nehody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial som spravne informovany tak prestavba vyjde na +-40tis. KC.

Co mu ale nerozumiem je preco prestavovat nejake auto ked mozes kupit priamo od vyrobcu, konkretne VW, Golf Variant TGI 1.4TSI s DSG? Preco riskovat pripadne problemy po prestavbe na LPG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna po tom golfu koukam, vyjde o par kacek dokonce levneji, jen se zkratka bojim, ze je tam min mista nez v oktavce, nebo se mylim - hlavne o kufru psali, ze papriove mas isce skoro stejny objem, ale 1/3 je ho pod podlazkou okolo rezervy ... a na zadnich sedadlech je mene mista do sirky ? A taky jaka je cena nasledneho servisu, srovnatelna se skodou ? V konfiguratoru golfu se jeste teprve orientuji, ktera vybava je adekvatni pro style u oktavky ?

 

P.S: v konfiguratoru golfa vidim , jen CNG, hod mi odkaz, kde je to v tom LPG ?

Editováno: , autor: majtik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golf je o nieco mensi ako Octavia. Ale pre styroch ludi to urcite bez problemov stacit. Co sa tyka kufru je to urcite tak ako u Octavie CNG. To znamena ze kufor je mensi. V podstate tak ako ked mas medzipodlahu. (mne osobne to staci)

Ked budes mat LPG tak pochybujem ze by sa ti kufor nezmensil.

Jeden majitel Golfa TGI je tu aj na fore tak sa ho mozes spytat: Harrysoumen1

Edit:

Golf ma len CNG

Editováno: , autor: rembaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o tejto vybave :

 

Proaktivna ochrana cestujucich na prednych sedadlach

 

Sklopne operadlo predneho spolujazdca (vraj ma potom sedadlo spolujazdca mensie bocne vedenie)

 

Mirror Link (Samsung S5, Iphone 6)

 

Funkcia SMARTGATE

 

Digitalny radioprijem (vychod Slovenska)

Editováno: , autor: copik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golf je o nieco mensi ako Octavia....Edit: Golf ma len CNG

JJ, jen CNG a jen 81 kw, stejně jako oktávka, to se proti dieslu vůbec nevyplatí za tu cenu. Takže nic. Ale o přestavbě na LPG jsem zase četl, že u TSI s tím snad bývají později problémy, motor se víc zahřívá, zkrátka zkracuje se prý jeho životnost.

 

K té kapacitě. Právě že na zadních sedadlech se bude u mě lámat chleba, hlavně do šířky - oba prcky vozím v sedačce a v OII si přesto stále mezi ně sedne babička, sice né extra pohodlně, ale sedne, na výlet po ČR to stačí. Stejně tak pod nohy prcků dokážu nacpat bágl, nebo autoledničku. Jenže tohle budu těžko někde v autosalonu zkoušet, jakože bych tam přinesl dvě sedačky, lednici a montoval jim to do aut :-) U O3 budu mít jistotu, že se to vejde, je větší než O2, ale u golfa by to byla neznámá, jinak by se mi i líbil. Také menší rozvor - bojím se o místo za mnou když řídím ( mám skoro 190 ), když pojedeme 4 dospělí na hory, v O2 je to tak tak. Lyže předpokládám do středového tunelu dostanu stejně - 4 sjezdovky v O2 bez problémů = nemusím mít rakev. 

Zatímco u O3 si to můžu v klidu vyzkoušet od tchána, tak u golfa nemám jak si tohle ověřit ....

Editováno: , autor: majtik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o tejto vybave :

 

Proaktivna ochrana cestujucich na prednych sedadlach

 

Sklopne operadlo predneho spolujazdca (vraj ma potom sedadlo spolujazdca mensie bocne vedenie)

 

Mirror Link (Samsung S5, Iphone 6)

 

Funkcia SMARTGATE

 

Digitalny radioprijem (vychod Slovenska)

Sklopne sedadlo - to mam, dobra vec pokud treba chces prevazet dlouhe predmety, koberec, listy atp.  Taky z toho udelas pekny stolecek atp, nebo si nekdo vzadu muze pekne natahnout nohy :)

Bocni vedeni nepozoruji ze by bylo jine. Sedadlo vypada uplne stejne jako u ridice.   Jeste je dobra kozenka na zadni strane.

MirrorLink - ten je ted soucasti SmartLInk -  funkci opravdu si treba overit primo s telefonem, aby si nebyl zklaman ze to nejde. Kazdopadne nejde zrcadlit vse. Predstava ze budes zrcadlit treba Sigic navigaci je mylna. Musis mit specailni Sigic k tomu urceny, Atp. Funkce Android auto neni stale ofiko podporovana, nevim jak na slovensku.  Ale do budoucna to urcite nejaky potencial ma, ale stale je to tak nejak v plenkach. Co nefunguje dnes muze fungovat zitra :)

 

DAB - pokud chces lepsi zvuk radia tak ano, pokud je tvoje stanice v DAB vysilana. v CR se urcite do roku 2020 pojede i na analog, po tomto datu zatim nikdo presne nic nevi.  Takze pokud chces auto na dyl tak bych se taky zamyslel pro DAB.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je auto uz zadane do vyroby a prekonfiguruje sa jeho motor a vybava tak auto pride s takou vybavou aka zodpoveda cenniku teraz.

Alebo pride s vybavou, ktora zodpoveda cenniku ktory platil v dobe ked sa zadavalo do vyroby napriklad pred 2 mesiacmi ?

 

Pri papieroch zakladnej vybavy mi po cesky pise 8T3 Automaticke ovladani vzdalenosti, to je adaptivny tempomat s FrontAssist ?

 

DAB (digitalny radioprijem) sa nedal objednat

Editováno: , autor: copik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...