Jump to content

118 topics in this forum

• 648 replies
    • 167.4k views
  1. Koupe ojete OIII 1 2 3 4 20

• 491 replies
    • 89.1k views
    • 71 replies
    • 47k views
    • 2.2k replies
    • 351.9k views
    • 2.6k replies
    • 289.9k views
  2. Octavia III SCOUT 1 2 3 4 11

• 274 replies
    • 59.9k views
    • 37 replies
    • 74.7k views
  3. MR 2020 1 2 3 4

• 85 replies
    • 22.8k views
    • 1.5k replies
    • 165.3k views
  4. Octavia III 1 2 3 4 264

• 6.6k replies
    • 800.9k views
  5. Srazy OIII

• 1 reply
    • 9k views
    • 0 replies
    • 8.9k views
  6. Funkcia asistetov

• 0 replies
    • 176 views
  7. Key upgrade 1 2 3 4

• 85 replies
    • 29.4k views
    • 2 replies
    • 476 views
  8. OIII vs konkurence 1 2 3 4 20

• 490 replies
    • 62.1k views
    • 5 replies
    • 2.2k views
    • 11 replies
    • 1.5k views
    • 0 replies
    • 935 views
    • 4 replies
    • 1.1k views
    • 8 replies
    • 2k views
    • 0 replies
    • 679 views
    • 5 replies
    • 1.9k views
    • 6 replies
    • 1.5k views
    • 9 replies
    • 3.5k views

• Aktuální příspěvky

• V palici vymaštěno ale co mi na tom vadí víc je to, jak tohle může vůbec jezdit po silnici? První kontrola, první policejní auto co ho uvidí, hned majáky a dojel si. Ostré hrany, koukající šrouby.... Možná jsem cíťa, ale já bych takové auto po kontrole zpět do provozu nepustil. 
    • obvykle to dělá torzní tyč, proto se prodává i celý set stabilizátorů i s torzní tyčí, na druhou stranu když to jde z té levé strany, může to reálně dělat kotvení převodovky. 
    • My už jsme se dočkali. V dnešní době něco nevídaného. 21.6. objednáno, 9.9. auto u prodejce. A to měli 3 týdny dovolenou. Z časových důvodů pro něho jedeme až tento pátek, pak pošlu více info a i nějakou tu fotku.
    • Tož to vypadá, že zimu ještě odjezdím ve Fábii SDI :( Objednali jsme Akční model 2021 plus metalízu, opěrku zadní a climatronic. Paní jsem rovnou psal, že chci auto od ní, když už se mi věnovala, ať mne nenutí poptávat jinde, kde by ji samozřejmě proti neslevové nabídce trumfli... Takže cca 9 sleva dealera, plus koberečky, povinná výbava.  Doma je ještě Focus z 1999 roku na mne psaný, kterého tchán udržuje silou vůle při životě, v hodnotě vraku, takže půjde na protiúčet. Navíc s ním tedy ještě může minimálně půl roku (technickou má do 9/2022), jak tu čtu drandit a pak se ho elegantně zbavíme za 25 000 Kč :o)   Jinde jsme byli jen v Citroenu (C4 nová velmi pěkná, ale atypické rozměry 18 palců = malá nabídka na trhu = co na Kamiq za 1500 Kč, to C4 za 3000 Kč za pneumatiku, to by bylo peklo to obouvat), Auto je pro manželku, teď drandí Renault Fluence (jezdí víc, má lepší auto :), já drtím přes léto kolo do práce). Nejlepší poměr cena výkon je I30, fastback ale nechtěla, že i30 máme už v domě (tchán na výlety). Tož asi pak u H Kona vypadala zajímavě (Bayon na platformě I20tky, něco jak Kamiq na Scale...). Kona snad i nějaké režimy má do terénu, menší kufr, kdybych volil já, asi bych bral (hlavně je to oplastované krásně a žena dělá ve špitále, kde jsou krutopřístní parkovači). Koukli jsme ještě Opel a tam čekačka - pokud si nepřiplatíte za 10" display a chcete jen základní 7", tak snad do března 2022... Ale ten Crossland je taky divný, úzký, navíc to napočítal za 520 tis. Kč , manželce se líbil, ale to jsem řekl, že to radši zkusíme se podívat ještě na Kamiq.   10. září objednáno :) šlo to celkem rychle, moc jsme nad tím nerozmýšleli. A to nebyla Škodovka v původním hledáčku :)
  • Create New...