Přejít na obsah

Piskanie z prednej casti auta po vymene oleja, filtrov + zadneho vyfuku


Scooterb

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mam Skodu Fabia r.v. 2006, 40 KW 1.2 MPI. Pred tyzdnom som bol pri mechanikovy vymenit olej, vzduchovy filter, palivovy filter, pelovy filter + mi vymenil aj zadny vyfuk ( kedze tam bol nejaky neoriginal primontovany a uz bol zhrdzaveny). Po tomto servisnom zasahu som si vsimol ze auto pri plnom pridani plynu - az na podlahu, ked sa dostanu otacky na 3000 tak vychadza z motorovej casti jemny piskot (pustim plyn prestane piskat, skratka piska len ked je plyn uplne na podlahe na ktoromkolvek prevodovom stupni) A zas ked sa dostali otacky nad 3200, piskot prestal.

Po druhej navsteve mechanika s tymto problemom mi vymenil zadny vyfuk za iny kus,  drahsi, vraj uz nie vyrobeny v polsku ale v cechach. Robi to to iste akurat uz nie pri 3000 otackach ale niekde pri 2500 a piskot je uz jemnejsi. Nestretol sa s tym uz dakto? Mechanik mi tvrdil ze 100% to je tym vyfukom, ale ako som sa mohol presvedcit nieje to (len) nim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...