Přejít na obsah

Cvaknutí při sešlápnutí spojkového pedálu


peter roapid

Doporučené příspěvky

K tomu lupání zezadu - již jsem si párkrát všiml (nejdřív jsem myslel, že je to náhoda, ale občas se to opakuje), že mi při průjezdu pravotočivou zatáčkou jakoby lupne zezadu zleva. Někdo to tu zmínil, neřešil to také někdo další?

Ja mam 10tis.km a tento isty problem sa zacal objavovat asi pred 2 mesiacmi. Pri prejazde priecnych neronosti, pocut buchanie zozadu (kufor, naprava) dnes vysksam dostelovat doraz zadnych dveri, ci to pomoze. Kontroloval so uz manzety aj gumy na zadnych kolesach. Cez vikend vypraznim cely kufor a pojdem sa povozit.

 

Jozef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ahojte,

 

hned nazaciatku bolo ze presunuta tema.. nenasiel som :)

k tomu cvaknutiu...

mam 1,2 a to cvaknutie sa objavilo asi po 400-500km ale iba pozorujem to len rano ked nahodim motor prejdem asi 3-5m a CVAK.. je to citit cez plynovy pedal a pocut to ... po dalsom starte je to miernejsie alebo vobec! a ted babo rad! :)

kedze mam automat - ano ja veim ale je to k nezaplateniu :D - tak cvkanaie povazujem za nejaku "poistku" ale ako som cital vlakno tie pruziny v spojke to mozu byt taktiez ak spojka dosadne a pri radeni v rychlejsej jazde od 20km/h to ide hladko... mozno ak by som siel cez "pedalovu" spojku by to bolo rovnake.

zajtra skusim ist do servisu a dam potom vediet, ale dik za tie "pruziny v spojke" ! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...