Přejít na obsah

Hifi SUP1 instalace


SUP1

Doporučené příspěvky

tak antena porizena vse hraje jak ma zatim provizorne je to jen dole dane tak do 3/4 jelikoz tech kablu je tam po kokot.. ale vubec nevim jak to upevnit aby bylo radio nahore a drzelo :/

 

je to nutne navrtat nebo nalepit nebo jak si to vyresil ty doktore? dikes

post-72799-0-95507500-1391440052_thumb.j

post-72799-0-84739100-1391440061_thumb.j

post-72799-0-94761000-1391440066_thumb.j

post-72799-0-97277000-1391440076_thumb.j

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to nahoře drží hlavně asi díky kastlíku pod tim, je fakt ale, že od té doby se hůře otvírá,a když tam pořádně připevníš tu kostru, jako zatlačit ty trojúhelníkový zobáčky do všech volnejch prostor, tak by to mohlo držet, a kabelů je tam mraky, budu to pak taky muset povytáhnout a nějak to tam urovnat, jelikož jak teď dementně vyjíždí ten kastlík mě štve, mám tam zrovna flashku, takže ho teď používám víc jak kdy jindy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurnik takze taky to mas jen tak :D no zkusim zitra to stema trojuhelnikama co to udela, a nesli by navrtat / nasroubovat sroubky do toho plastu nahore? :D

 

ale zvuk musim rict uplne jiny level..hlasitost se nejak zmenila a souto brutalni bomby :D

 

a mas tam uvnitr takovy ten plastovy cerny ramecek nebo si ho dal pryc? jelikoz me vrta hlavou jak tam napicham ty trojuhelnicky :D

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

level je to naprosto jinej, to je fakt, byl jsem fakt dost překvapenej, že je to až tak razantní rozdíl, teď to mám vždycky tak vyhulený, jak se to krásně poslouchá, rámeček tam zůstal, všechny zastrčit nešli, při nejhoršim, v tom místě kde ti půjdou zastrčit, tak tam vraž malej šroubek a máš to na jistotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude to jak píšou kluci, jelikož jak mi to zapojoval ten týpek, tak když to vypnul noc si to nepamatovalo, tak to vytáh, něco přecvak a pohoda, dokonce si to pamatuje na narvaný flashce i když jí vyndám, kde to přestalo hrát a pustí se to přesně klidně z půlky písně tam kde to přestalo

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některy autoradia co vim tak 100% Sony třeba ma na Iso kostce prohozeny kabely spinane + za stale + jak jsem uz psal, at to vyzkousi a uvidi. Vsak autoradio uz tam nejake namontovane mel tak spinane + tam bude urcite. A dokonce Sony to piše i v návodě, že se ty pluska musí prohodit.

Editováno: , autor: Rabbit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne některá rádia, ale jen koncernová (VW,Škoda, Audi, někdy Seat) to mají prohozené.

Prostě to chce prohodit žlutý a červený kabel (spínané a stálé +). Mělo by to jít přepojit už na té kabeláži toho radia, nebo přepinovat ISO

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...