Přejít na obsah

Hifi SUP1 instalace


SUP1

Doporučené příspěvky

vše jede parádně a velmi znatelně líp, čekal jsem že origo bedny budou stát za prd a že do pár měsíců budu muset měnit, ale hraje to skvostně, jen jak to hraje teď skvostně, tak to poslouchám fakt nahlas a čekám kdy je odpálim

 

a možná to přesuň od toho bazyčkovýho příspěvku, je fakt že jsme mu to celkem zprasili, s jeho tématem to moc neladí, jelikož ten jede trochu jinou ligu

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten nemám, takže jsem neřešil, ale když mi to zapojovali, tak tam přebejvala ještě jedna zásuvka a dle toho elektrikáře to je na MF volant, ale to už fakt nevim, zda by vše šlapalo, co jsem tak pročítal, tak třeba stanice na maxíku a tak bejvá problém, mě by to bylo asi jedno, ale kdybych to měl, tak bych to třeba řešil, ale třeba taky ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sat compass, ale normálně se tomu říká navigace s malým displejem, neboli MCD.

 

nemá skoro žádnou hodnotu, navi cd do ní neseženeš, nemůže být v češtině a ani jako rádio není dobrý.

 

vidím, že MRChodny to vyřešil dříve  :kol-47: 

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, je odnímatelný přední panel a je na něj krabička v balení

 

a já měl symphony, takže 1 din a pod tim je šuplík,ten určitě seženeš někde na bazaru

 

na foto pardón za totální mrdnik vevnitř, může za to počasí a moje kuřácká slabost

post-57984-0-72744000-1390579931_thumb.j

post-57984-0-72792600-1390579944_thumb.j

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...