Přejít na obsah

Hifi SUP1 instalace


SUP1

Doporučené příspěvky

víš jak, už fakt dlouho jsem tam neuklízel ani nevysával, když jsem to chtěl udělat na slovensku v poklidu na zahradě a né u benzinky jak musim v práglu, tak bylo hnusně a řek jsem si, že to před zimou stejně nemá cenu, a na jaře to dám někam na čištění, jelikož to už bude tak, že se mi nebude chtít to dělat

 

ps: na fotce to vypadá ještě celkem v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak OK, sezenu kastlik v dekoru dreva (vím, ze existuje) a nahodim svoji starou alpinku misto DX. Mate nekdo zkusenost s ovladanim alpinky na volantu pres adapter?

I když mi jde stejne hlavne o volume na volantu a bez toho se da obejit.

Editováno: , autor: MrChodny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ovládání na volantu moc nikdy extra neřešil, jen vyjímečné snad jednou.

Většinou nemažu med kolem huby a říkám, že o maxidot a ovládání člověk přijde, i když to není samozřejmě pravda. Vyhnu se pak bádání a experimentování a drbání hlavy, jak to vůbec vymyslet

Ale pokud jsi bral Alpinku z Revilo, tak tam Ti poradí majitel, Jiří karlovský, který má Hi-Fi nejen jako obchod, ale baví ho to a je to přesný odborník na slovo vzaté. Dělá v tom už hodně let a má za sebou instalace, které vyhrály Evropu.

Naposledy se to stalo u mého kamaráda, s kterým postavili kategorii MINI a vyhrálo to letošní Evropu na Slovensku.

Součástí byla podobná Alpinka jako máte (DEH-80PRS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som síce magor čo sa čistoty auta týka, ale toto by som ti na kšeft nezobral :kol-46:   Na firme sme dnes "pucovali" 3x fiat Ducato, 5x VW Crafter, 3xVW Caddy a jednu zasratú Audi Q7 - všetko naše firemné autá ale ani jedno nebolo tak zasrané a to je už čo povedať :kol-28:  Mal som chuť umyť aj svoje ale tých -12 celsia ma trošku odradilo.

Takže na zraz berem wapku,leštičku, kozmetiku... a ideme na to? :kol-149:

...samozrejme nič v zlom, robím si srandu :kol-28:  je to kazdeho vec, o mne si zas susedia myslia ze som  k**** kedze autíčko cistim aj 3-4x za mesiac, a asi majú pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to rozhodně neberu nijak zle, vim sám moc dobře že je to zajebaný jako prase a z venku je to taky jak rally, když jsem se vracel ze slovenska, kde jsem to umyl, ted to nemá cenu mejt, stačí 2 dny a je to stejný a ještě mrzne, takže to mejt určitě nebudu, jo jo, mít zahradu, asi leštim ob víkend, to bych stim neměl problém, ale u benínky mě to v zimě neba, plus času taky neni moc, furt dřu

 

a mám naštěstí kámoše, co má čistění interierů, ale asi příplatku za silně znečištěné se nevyhnu, ale stačí vyndat ty gumový koberce a dát hadr  a je to rázem lepší, ty gumy už se nedaj umejt

 

a už dost je to trochu off topic    :kol-29:

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak radio na ceste, a chystam se prodat to sve ale je tady problem :D bude chtit radio ten 4 mistny kod kdyz pujde do noveho auta? Jelikoz v papirech je ten kod vystrizeny :-D jde nejak zjistit nebo to dokaze pote nekdo odblokovat? Auto je z nemecka takze ten kod asi nesezenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je radio původní z výroby, tak na VINko Ti ho musí říct zdarma! (podle TP, možná budou chtít velký)

A vůbec se nespokoj s tím, kdyby Ti řekli, že za to něco chtějí. Pro ně je to jen otázka chvíle, kdy to zjistí z kompu a tento úkon není servisní, čili zdarma

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byli buď jelita, nebo radio nebylo původní.

Ke každému vozu je seznam instalovaných šarží a částí (z toho lze někdy vyčíst i přesný datum výroby dílu a kde byl vyroben) a pokud je výrobní číslo tak i výrobní číslo. A konkrétně radio na tom seznamu je

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry, ale spousta aut prave nema origo radia uz jen z jedineho duvodu. Puvodne jsem mel v supu symphony a mohl jsem klidne odpojit baterku a kod to po me nechtelo tak jsem to neresil. Pak jsem mel jedno dx A, ktery bylo bez kodu. Vzdy jsem zajel do skodovky a podle cisla radia zjistili kod, maj na to specialni databazi. U posledniho dx Can jsem uz mel i komplet knizku kde byl stitek apod, takze to vetsinou vyctou primo z prostroje pokud nemas k radiu doklady s kodem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je radio původní z výroby, tak na VINko Ti ho musí říct zdarma! (podle TP, možná budou chtít velký)

A vůbec se nespokoj s tím, kdyby Ti řekli, že za to něco chtějí. Pro ně je to jen otázka chvíle, kdy to zjistí z kompu a tento úkon není servisní, čili zdarma

 

Přesně tak, je to jejich povinnost a je to čern na bílém v návodu k DXku. Už se to tady někdy řešilo. Taky to chtěli zaplatit a ten dotyčný se nedal a volal do MB a pak se mohli přetrhnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chuj stym. Moje zkusenost byla takova, ze i kdyz je radio v aute z fabriky, kod po odpojeni baterky chtelo. Stitek s kodem jsem nemel, takze Servis Skoda, kde  mi kod za 150 ochotne vytiskli. A dohadovat se s nekym o 150,-? Na to nemam nikdy cas ani naladu.

V navodu k DXku je mimochodem pouze psane, ze pokud nemam kod, mam kontaktovat servis Skoda. Zadna povinnost servisu zjistit mi kod zadara tam napsana neni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tak pardon za mystifikaci, ale podivoval jsem se, ze to symphony kod nechtelo, mam uz facelift s can i navi typ C Can. Bylo mi to receno v servisu, jak to je, netusim. Mel jsem baterku odpojenou nekolikrat se symphony a nic to nechtelo, o to vetsi rekvapeni bylo, kdyz jsem ho montoval kupci a najednou to po me chtelo kod

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ta 1dinová mrdka nechce kód, když je z výroby...

Chtěl bych sedět u kompu a za 150Kč zjišťovat kódy k rádiím

To by byl vejvar :kol-27:

To není narážka...A jak píše Akire, pravda pravdoucí.

Je fakt, že 150Kč je prd, ale když má člověk pravdu, tak se zhádám i kvůli stovce. Jde hlavně o princip, ne o prachy

Jako nedivím se MrChodnymu, jestli narazil na debilního prodavče a kod potřeboval a třeba spěchal, ale zadarmo by měli vyhledat, pokud je radio původní.

A už dost o blbostech :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...