Přejít na obsah

Obnova stareho laku


cheeseburger

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam starsiu octaviu r.v. 2002 (cervena metaliza) a chcel by som sa trosku pohrat s jej lakom a trochu ho ozivit, prelestit, nazvime to detailing ale v trochu mensej miere. Mam tam dost skrabancov, hlavne na slnku vidno take mikroskrabance, myslim, ze sa tomu hovoru pavucina. Cital som dost for s roznymi topicmi, vsade sa odporucaju 3M pasty, no nakolko su tie pasty dost drahe, zvolim asi lacnejsiu variantu. Cital som dobre ohlasy na pripravky od Sonaxu, no niekde som cital aj dobre ohlasy na turtle wax, ale tych bolo menej. Chcel by som vas teda velmi pekne poprosit o radu, ako postupovat, aby som dosiahol co najlepsi vysledok (aj ked viem, ze ja ako amater to asi velmi dobre nespravim, ale aspon trochu a mat lepsi pocit), konkretne ktore pripravky pouzit a v akom poradi. Rozmyslal som aj nad lestickou, ale ked som videl, kolko to stoji, tak sa mi do toho asi neoplati investovat. Dakujem velmi pekne za odpovede a prajem prijemny den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Už jsem měl možnost pár věcí porovnat... Ale nejvíc spokojenej jsem teda s 3M pastama... Když koupíš leštičku a pasty... uděláš si auťák a třeba 2 lidem z okolí, tak peníze máš zpátky... Takže to je jen o počáteční investici a pak si můžeš dělat jen svoje :kol-28: ...

Ale jak říkám... pěkně 3M, rozleštit a poté jen ruční mytí :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...