Přejít na obsah

Oprava laku


Kucis

Doporučené příspěvky

Ahoj

 

tak tu mam zase něco speciálního.

Kontroloval jsem auto a koukám že mám flek na zadních dveří .... říkal jsem si to vezmu potom až budu čistit auto.

 

Nedalo mě to a vzal jsem si vodu s trochou autošamponu že to očistím a ono nic.

Pak jsem to vzal i přípravkem na okna s alkoholem že to bude nějaká zažraná špína a taky nepomohlo.

 

Vzal jsem to pod světlo a je to flek od ruky (na fotce je vidět krásně struktura)  - prostě se to do toho laku zažralo.

Nenapadá vás čím to vzít? Nebo se to snad musí rozleštit?

 

 

 

 

post-86379-0-40024200-1415543258_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dlhé roky používam od firmy Anzemberger. Aj leštenku a aj Lackreiniger. Maximálna spokojnosť. Ešte za komančov som to kupoval od firmy ACI z Brna, ale tá asi už neexistuje.
 
 

Čistič laku

 

Odstráni dôkladne, ľahko a šetrne najväčšiu špinu každého druhu, hrdzu, silikón a oživí mŕtvy lak. Môže sa použiť na vlhkom alebo suchom laku. Dlhodobá účinnosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene tohle nebylo od začátku .. musel se o to někdo opřít tak týden nazpět.

 

Zkusil jsem zavolat do servisního v MB a když jsem vysvětlil problém a ještě že mám dva malé důlky v karoserii od dveří z parkáče tak hned mě řekl že kytovat a lakovat ! a cena cca 5tis  :kol-46:

 

Asi to nechám někde rozleštit a důlky vytáhnout - pán ve škodovce obhajoval že lak popraská a nateče tam voda.  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No tak dnes jsem moc v servisním centrum nepochodil.

 

Přijel jsem moc za šera a že není nikdo kdo by se na to podíval. Bylo mě však oznámeno že pokud by byl lak měkký že se na to provádí test laku který si v případě neprokázání hradím já a to ještě mě poškodí nenávratně lak na testovacím místě.

 

Sakra na co dávají 3 roky záruku na lak ? To se musí ten lak vyloženě loupat?

 

To ten lak nic nevydrží :kol-32:  

 

Hodil bych fotku ale blbě se to fotí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ja mam tedkom problem s celym lakem na aute, je cely drsny a kdyz se na nej podivam z blizka tak vidim same male tečky v barve rzi, nevite o co by to mohlo být? 

jestli je to jen nejaky drsny nanos prichyćeny k laku nebo jde cely lak auta do háje...

Zkusim si jeste koupit nejaky rozlestovac laku od Sonaxu a uvidime jestli to pujde dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tedkom problem s celym lakem na aute, je cely drsny a kdyz se na nej podivam z blizka tak vidim same male tečky v barve rzi, nevite o co by to mohlo být? 

jestli je to jen nejaky drsny nanos prichyćeny k laku nebo jde cely lak auta do háje...

Zkusim si jeste koupit nejaky rozlestovac laku od Sonaxu a uvidime jestli to pujde dolu.

Je to bordel ze vzduchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...