Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

živím se celý život elektronikou na obráběcích strojích a moc tomu těsnění nevěřím. Protože se to bude odpojovat, zavírat a otvírat. Něco jiné je trvalý konektor v motorovém prostoru atd. Když slyším od syna, jak hoří konektory v autech, moc tomu nevěřím. Žádný konektor na autě není tak extrémně umístěny jako to udělala škodovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta video: Tohle se stává poměrně často, pokud jedu rychleji, musím s tím počítat, že ten kdo vjíždí na hlavní, nemusí správně odhadnout rychlost vozidla po hlavní jedoucí (obzvlášť ve městě). Už jsem kolikrát musel brzdit.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v bazaru a ptal se, kolik bych dostal za svojí Octu, že bych přešel do FL... Prošel jsem 6 bazarů, kde dávají peníze na ruku, vč. AAA a po cenach co mi nabídnuli si ji necham a dojezdim ji... nabídky k odkupu 100000-140000 kč... v AAA pod podmínkou že vemu jiné auto od nich :kol-26:

 

v pátek, pokud nepojedu služebně pryč jdu na přezutí a výměnu oleje (buď přijedu na sraz, nebo ne, to budu ale vědět až v ten pátek, proto se omlouvam Clintovi, že to nedokážu říct na 100%,...je to 50/50.

 

No a necham autíčko prohlédnout a zjistit co všechno vypadá na jaře na opravu, jasné jsou tlumiče a možná (pokud to jde) otevřít převodovku, zkontrolovat sinchrony a dát nový olej... Dodělam ty prokleté xenony (snad příští měsíc) a pak budu doufat, že auto bude dlouho sloužit. ze stylingu udělam jen RS nárazníky (nebudu dělat ten mix s FL nárazníkem, protože do toho nikdo v okolí jít nechce) no a bude klid, jenom potřebuju pořešit jak udělat potom to LED svícení, v pondělí byla mlha jako kráva a ty LED jsou horší než nic (bohužel abych zapnul zadní, musím mít i přední a bylo to úplně na ho*no, takže nějaké LED napasovat na nárazník nejspíš... nebo prostě budu svítit xenonama i přes den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem viděl v žamberku na oc klubu srazu... no právě, inteligence člověka v bmw, 50 fakt nejel.. jak to napsal clint, tak to je.. asi jako když po dálnici valíš 240, tak prostě musíš vědět že to zabrzdíš. ale na druhou stranu, prostě mu musíš dát přednost, těžko dokážeš že jel místo 50 75 ;)

@stringo taky nevím jak to bude, jestli bude nějaké auto :) takže je to u mě taky 50/50.

 

a stringo proč nechceš svítit mlhovkami jako denní? 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kokta:

1. se mi nelíbí že by to svítilo žlutě (mlhovky už jsem vrátil zpět, LED už tam nemam, protože je to fakt úplně na nic v mlze a v místě mého bydličtě jsou hodně často na podzim a na jaře, takže to je nebezpečný nemít zadní zapnuté a když je mam zapnuté, svítí i ty LED a nic nevidim já)

2. už jsem s tim měl problém při kontrole, na těch Octaviích to policajti dobře ví a jdou po tom... dostal jsem 500kč pokuty před týdnem (za to že to bylo v mlhovkach a za to že to byly LED nehomologované)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A svítili ti jenom mlhovky bez parkovaček a zadních? jak ti to dokáži? řekneš že to tam bylo z vyroby a kdo ti co dokáže? jelikož si ta měl ledky v mlhovkách tak si jasný no, já s ledkami zatím problém neměl, dyžtak opět řeknu že to tam již bylo z vyroby a nazdar, že to ani neumím odělat a že se mě o to stará servis, že tomu nerozumím...

 

jinak hnusně to tak  nevypadá.

IMG_20130608_204659.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svítí mi jen ty mlhovky, nic jiného, ani na předních ani na zadních světlech... Problém je ten, že se mlhovka nedá použít jako denní svícení, s hláškou já o tom nevím si nepomůžeš, protože neznalost zákona neomlouvá, echt když v autě sedí mladej člověk, ještě to tak sežerou mému dědovi, mě ale ne...

 

Na škodovkach na to jsou školení, jezdí toho nejvíc a všichni je dobře znají, prostě neukecáš nic... pokud je rozumnej policajt, tak ti udělá bububu a nechá tě jet, takových je ale málo - musejí plnit, tak plní a o tom to je...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...