Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Řeknu Vám, to je pěkně debilní místo na sraz, všichni to mají daleko. Proč to neudělali někde u Olomóóce. Hold to musel plánovat nějakej Ostravak. 

Víte co já naplánuji sraz v Aši nebo v.n. Jesenici u Chebu CELOREPUBLIKOVÝ + SLOVESNKO kdo schválně přijede. :-) :-)

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Motos má dcerku co mu blinká do kýblíku v autě, resp. do kýble, já ne. Ani za výlet by mi tone stálo. Možná ten Olomouc.

Myslím tu malou dcerku ne tu 20cítku, ta občas asi blinká taky ne jen v autě, ale to budou jiné důvody. :-) (pokud chlastá po tátovi)

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by museli jet všichni za tebou na dvojku, ale jen po té, co bys to rozjel až na plnej knedlík, že by se ti brada klepala strachy, fousy šedivěly a vlasy vypadávaly průvanem z okna... :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paní učitelko, on s tím začal prosím Kozák, když začal říkat, jak jezdím s naftou pomalu ;)  :kol-14:

 

vsak jo, dneska sem jezdil s naftou, zere to jak tank a jeste to nejede. to je videt z prumerne rychlosti a spotreby. Vic to proste nejelo, asi nejakej zasranej eko-clinto-rezim...  :kol-46:

post-43796-0-94435600-1431607530_thumb.j

 

a uznej Clinte, nekdo ti tve rypani musi vratit. Jinak tim nerikam, ze nafta je spatna, naopak proste u lidi s nejakym vetsim najezdem nebo pro firmy je to dobre palivo...  :kol-47:

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...