Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Chyba, průzkum byl americký a v Americe proveden u skoro 500 000 majitelů různých vozů. Holt pořádný motor je pořádný motor, ne jako ty evropské srágory, co sice každý rok vyhrávají cenu Motor roku, ale ve skutečném provozu nevydrží ani 100 000 km. Což je typicky případ motorů TSI všech konstrukčních řad.

Uprimne, nadavas na cechacky a dodrzovani zakonu - je to problem policie, vypalne nic neresi. Trestat konkretni ridice a pekne procenta z rocni mzdy a majetku. Pak by to tady fungovalo. Stejne je to u TSI, brecis ze jsou nekvalitní (ne jen ty, vsichni :)) a presto jdete a TSI koupite, ikdyz muze skocit a obvykle 100tis jiz znamena problemy. Pro vyrobce vozu to znamena jedine, je to sragora a stejne jde na odbyt, staci ze to pekne jede. Tak priste usetrime na tomhle... a jsme tam kde jsme. Prestat kupovat a je po problemu. Ono obecne delat to takhle se vsim, tak tu mame kvalitni potraviny atd... A on by se driv nebo pozdejs nejakej vyrobce nasel, co by zacal delat auta (veci) na dyl, nez 2 roky a 100tis. To jen abych osefoval i mozne odpovedi, ze neni co koupit - casem by bylo. A myslim ze by se auto naslo i ted. Sice o kompromisu, ale naslo. Ono dnes je to take o kompromisu, jede pekne, zere malo, ale uz prodejce nerekne, ze preskoceni retezu se ocekava az u 50% motoru...

petre vsechno je dneska z nahrazek, to proste tak je a je potreba to tak brat...

proto viino ;)

a jinak plzen u me skoncila, protoze abych si ji tady kupoval za 18 ve velke akci a pak dojedes do nemecka a tam je aregale za 17,86 bez letaku. To at tu cela plzen chcipne. Za me v posledni dobe bernard a pivovary lobkowicz

Budvar je dle puvodni receptury a Plzen nepiju od dob managera pirata! Tuhle bandu proste nepodporim.

Ozi, Plzen neni z nahrazek - precti si slozeni. Ale u Branika kde ctes o nejakem chmelovem sirupu ci co atd.

Vino souhlasim, cisty prirodni produkt pokud se jedna o privlastkova vina. Jina nepiji. S Plzni mas pravdu, nevim proc to tak je, ale Nemci maji pry snad nizsi dan na potraviny. Presto Tankova Plzen je proste Tankova Plzen a tomu se nic nevyrovna, vlastne vyrovna. Pivo z drevenych sudu v malem mnozstvi co dela Plzen ve starych sklepich pro navstevniky. Byl jsem, videl jsem, ochutnal jsem.

Aj vino neni co byvalo, viz nekvalitni ceske patoky z Italie (nvm presne zemi puvodu) Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepáák, Plzeň dává granule, byl jsem tam a i jsem měl možnost si ochutnat, přičichnout apod., stejně jako slad atd. Jinak souhlas. A všem co se o pivo trochu zajímají jako výlet doporučuji prohlídku Plzeňského pivovaru, od sklepů až po fungl novou stáčírnu a i s malým otočným kinem v rámci prohlídky s výkladem. Součástí je degustace Plzně dělané po staru v těch dubových sudech ve sklepích. Vstup je myslím 100 kč, v rámci areálu se jezdí busem atd. Já u té degustace do sebe nalomil asi 3 piva (tehdá i za těhotnou manželku) tak že se nám vstup vlastně zaplatil. Navíc to pivo z těch sudů se normálně neprodává je to jen pro ty návštěvníky a rozdíl mezi tím ze sudu a tankovým ve prospěch sudu je stejný asi jako mezi lahváčem a točeným.

Zajed do Budejic, maji tam to same, kdyby ten sud meli mensi, tak ho schovam pod tricko.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

140 platí cena v 5kg sklenicích, 150 cena v 1kg sklenicích. Ale nejdřív se optám co komu a kde nasliboval a jestli už není v objednávkách vyprodanej. Lidi jsou blázni, berou si i 5x5kg. Letos toho medu bylo méně a tak i cena je logicky o něco vyšší, třeba mě osobně je to jedno i kdyby stál 180 vím co je za tím celoroční práce toho včelaře a vím, že kupuji čistý med, ne nějaký stále tekutý obarvený hnusy z číny v obchoďácích.

Hlasim se o 1kg v 5kg sklenici - at to mam levnejsi.

Ps:

Delam si prdel, ja mam jeste od Kozaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto, med je přírodní produkt, který obsahuje cukry, ale přírodní, včetně mnoha dalších blahodárných látek. Já, protože jsem blízko u zdroje, tak mám med v podstatě pořád. letos si ani neberu, páč mám ještě z loňska. Čistý med bez příměsí ti totiž třeba do 2 měsíců od stočení zcukrnatí, tak se pozná poctivý med ( lidi si myslí kolikrát, že tomu je naopak) že ten med co si koupí v krámě když jim vydrží celý rok tekutý, jak je to kvalitní med. Bohužel. Jinak med je možné rozehřívat v teplé vodě do 40st.C abys ho nezdevalvoval a nezničil v něm to, co je dobré.

Med je prujem vcel. To uz muzes pit i vodu, do ni zas kali ryby :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nějak mě nakazil Radius, od té doby co ho znám se ze mě stává expert na kde co. On už sem, co by šťastný majitel Hnujdaje, nechodí a je potřeba aby zde měl za sebe náhradníka. Já vám tedy nebudu povídat o Hnujdajích, ale o Renaultech jak jsou super a Škodovky jak stojí za hovno, hlavně ty Octávie tedy.

Jinak koukám, že Pawouk leje nyní ten VIF i do ostřikovačů , asi nějaká příprava na economy run, ovšem spotřeba mu spíše stoupá, samé více jak šestilitrové spotřeby. Nevím, nevím kam to letos pawouk dotáhne, asi do servisu s rozvody. :kol-28:

Jak rikas, je to se mnou spatny, Hnujdaj proste jezdi. Hledam zavady, ale furt nic. A je mi trapne psat, jak jezdim za 5.3 a bez poruch, kdyz tu resite 6l spotrebu a same zavady a nahrazky. Fakt se na me nezlob, je to proste tak :D, po zkusenostech se Skodovkama mam doma papirusy dlouhe 6m a nemam do nich co psat, asi Vam je odvezu :D.

Ja se snazim, ale kde nic neni, ani smrtka nebere.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to si říkáš mbéčkář? nebo znáš ani rapida pro indicky trh....

tady zase nepoznáš EU krajinu, to si říkáš patriot evropské unie?

mbckar mozna, ale indian ne, abych poznal indianskej rapid...  :kol-46:

 

jenže Kozák z těch včel dělá otroky, z výdělku jim nic nedá a dokud denně každá nedonese kg medu tak je nepustí do včelína. 

ja vcelky nemam to segra  :kol-46:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem na sraz jedu, jsem na vsech prehledech psanej!!!

A pro pawouka, aktualne je auto na garancce, takze byt to o tyden driv, tak vymluvu mam. Cena 4700, oproti Octavii 3000Kc velky rozdil, ale zase kdyz se podivas co vse delaji, tak ta cena odpovida, plus ja budu mit olej LL (u 02 garancka s LL tusim taky do papiru napsal 4500Kc, Hyun nemuze mit obyc olej, vzdy LL 20t/rok), v O jsem nechal dat normal. Jestli je to vyhra nvm, taky bych radsi obyc olej. Uvidime kolik budou chtit za olej, treba zacnu nosit svuj, jak to delaji zakaznici Skodovek.

Co me sere, tak mam sluzebaka a rok jim rikam, at nechaj vycistit klimu, jojo nechame. V unoru bylo auto na lakovani, v dubnu na garancce a minuly tydem byly vedra, zapnu klimu a smradu 3 prdele, takze jezdim v dieslove F2 FL eleganci se stazenejma oknama! Jak za dob krale klacka. Hyundai to ma jako bod prohlidky - a ne jen kontrolu, ale cisteni. Proste neco ma smysl delat. Co jezdila pritelkyne s oktavkou, tak to same, jak dojela chcipla motor - 2 cesty a klima uz lehce smrdela. Bylo to tedy uz na pomezi podzimu, tak jsem to chtel nechat udelat s garanckou a jeste ze tak, bych zlodeji jeste klimu vycistil.

S Hyundajem predpokladam jezdila obdobne, tak jen at to vycistej.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peeetrrr,

Tak jsem ti odpovedel ac jsem reagoval na Pawouka :D

Cenu jeste presnou neznam - ale rekl jsem, navyseni o 1Kc = telefonat a ze nemam zajem o dolevani cehokoliv, at me pouze upozorni.

Ve zdibech byla cena 5300, v Praze auto zeman 4500 a ja to dal do Brandysa 4700. Mam dobry reference a taky uz po mobilu jsem s technikem dobre pokecal. Na zdiby jsem slysel negativni ohlasy a v praze to zvedla asi uklizecka, po hlase nadherna blondyna a tim to koncilo, vse hledala v pc, z pameti ani nevedela co je Medved blok (ptala se, jestli chci zakazat vstup do vozu tchyni/manzelce). Cena Medveda vcetne prace 7700Kc (tusim), kolik skodovka?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Rádius se dneska nějak rozpovídal, asi mu máma koupila kredit na mobil :D

Houbec, hledal jsem kdy je sraz :D, abych neprijel jindy :D, 15.7 17:00 Krusarna; UTC + 2/SELC. Okay?

Jinak prodávám samepky Clintovych srazu Octavii, nove, nenalepene, cena 300Kc/kus, mam dve. Ted uz maji cenu, kdyz se pro velky zajem srazy rusi - nebudou dalsi serie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Rádius se dneska nějak rozpovídal, asi mu máma koupila kredit na mobil :D

Houbec, hledal jsem kdy je sraz :D, abych neprijel jindy :D, 15.7 17:00 Krusarna; UTC + 2/SELC. Okay?

Jinak prodávám samepky Clintovych srazu Octavii, nove, nenalepene, cena 300Kc/kus, mam dve. Ted uz maji cenu, kdyz se pro velky zajem srazy rusi - nebudou dalsi serie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za to může Láďa Hruška.

Chudinka Škoda, vééélkej bratr WV ji přistříhne křídla nebo ji voje.e a mrskne s ní do kouta. Je to bez tak levná coura, co má v dekoltu nabouchanej materiál, ale když si sundá podprdu s push-upem tak tam není nic, trocha praskajícího silikonu aby tam byly alespoň dvoječky. Po sundání kalhotek filcky a jiné neduhy, vlasy umělé - prodloužené, po umytí ksichtu od make upu opět už známý ksicht jiných holek. Jaká je tedy Škoda? Navrh huj, uvnitř fuj, po odkrytí všech těch pozlátek a marketingu. Je to paní ve středních letech co se sebe dělá 20cítku co vydrží, je pěkná a nezadejchá se do schodů, zdravá v plné síle co by ji každej chlap chtěl. Škoda je už je jen vyumělkovaná buchta na jedno štrejchnutí, co když kdokoliv pozná co je pod povrchem odkopne jak vypelichanou slepici do kouta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam pancho na to dlabe, aby mi nemusel napsat ze na me prdi s vymenou kotoucu u Felicie, tak radeji ani neodepisuje na zpravu, kde jsem jej prosil o cislo uctu za to Kolalokovu limonadu.

Neco ve stylu,

Erzika pise domu z tabora: posly, dosly. A tata Dezo odepisuje co je noveho, jak jim chybi a pak na konec: Ps, na penize jsem uplne zapomnel a jelikoz byl uz dopis zalepeny, tak ti je poslu příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho má nyní hlavní sezónu, je teplo, jeho holky vyrazily do ulic velkoměsta a vydělávají mu na nové RS-o ;) Takže je hlídá a inkasuje vatu. Co psal, tak s tím jsou jenom starosti a zabírá mu to spoustu času, který by jinak věnoval na užitečnější věci, jako je leštění auta a luxování prachu s koberečků ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...