Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Takže pawouku 4x4 může s 3.6, tak to me začalo lákat.

 

Hele, nevím. Propozice v tomto bodě jsou úplně stejné, jako vloni. Tak jak tomu mám rozumět?

 

2014

Vzhledem k technickému řešení palivové soustavy všech vozů Octavia II 4x4, YETI 4x4, Superb II a vozů YETI vyrobených do 05/2010, které neumožňuje stávajícím způsobem změřit spotřebované palivo při soutěži (nedoplní se levá část nádrže), nemohou být tyto prestižní vozy připuštěny do soutěže.

Jedná se o následující vozy :

 Všechny vozy ŠKODA Superb II - viz bod č. 1 TP - Tovární značka, typ

 Všechny vozy 4x4 – ŠKODA Octavia II a ŠKODA YETI - viz bod č. 1 TP - Tovární značka, typ a viz bod č. 7 TP - Počet náprav - z toho poháněných

 Všechny vozy YETI jejichž výrobní číslo - viz bod č. 4 TP na 10. pozici obsahuje číslici 9 (všechny vozy) nebo písmeno A a pořadové číslo vozu (na konci kódu VIN) je menší nebo rovno 043723.

 

 

2015

Vzhledem k technickému řešení palivové soustavy všech vozů s pohonem 4 kol (4x4), Superb II a vozů YETI vyrobených do 05/2010, které neumožňuje stávajícím způsobem změřit spotřebované palivo při soutěži (nedoplní se levá část nádrže), nemohou být tyto prestižní vozy připuštěny do soutěže.

Jedná se o následující vozy :

 Všechny vozy ŠKODA Superb II - viz bod č. 1 TP - Tovární značka, typ

 Všechny vozy 4x4 – viz bod č. 7 TP - Počet náprav - z toho poháněných

 Všechny vozy YETI jejichž výrobní číslo - viz bod č. 4 TP na 10. pozici obsahuje číslici 9 (všechny vozy) nebo písmeno A a pořadové číslo vozu (na konci kódu VIN) je menší nebo rovno 043723.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k technickému řešení palivové soustavy všech vozů s pohonem 4 kol (4x4), Superb II a vozů YETI vyrobených do 05/2010, které neumožňuje stávajícím způsobem změřit spotřebované palivo při soutěži (nedoplní se levá část nádrže), nemohou být tyto prestižní vozy připuštěny do soutěže.

 

tak koukám na to po třetí, mělo by to projít. ;) uvidím, zašlu VTP a dyžtak mě vyhodí. ale superb je MR2013.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k technickému řešení palivové soustavy všech vozů s pohonem 4 kol (4x4), Superb II a vozů YETI vyrobených do 05/2010, které neumožňuje stávajícím způsobem změřit spotřebované palivo při soutěži (nedoplní se levá část nádrže), nemohou být tyto prestižní vozy připuštěny do soutěže.

 

tak koukám na to po třetí, mělo by to projít. ;) uvidím, zašlu VTP a dyžtak mě vyhodí. ale superb je MR2013.

Jo, přihláška nic nestojí, sám jsem na to zvědav. Mně ten rok výroby do 05/2010 taky není úplně jasný. To vypadá, že tedy od MR 2011 nastala nějaká změna. Ale nerozumím tomu, že vloni čtyřkolky nesměly startovat, přitom ten parametr tam byl úplně stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar piráti, pěkně to tu vedete.;-)

Neštěkne tu po mě ani pes.:-(

A na Motosmana už si taky nikdo nevzpomene. :'(

Dneska jsem si zhyzdil kárku 15 let retro střešním boxem od thule. Celkem jsem narazil když jsem zjistil že potřebuju T adaptér na tu krabici do mých nových rozpěr.

Zítra v noci razíme za teplem, páč tady skoro mrzne:-D a včely serou drahej med.

Kokto ty všedimíre, asi to bude někde v Rakousku. těch jezer je tam kopec.

A hlavně že ty jako expert jsi nepoznal odemě fabriku Audi z Helbronu.!!!post-92365-0-20248500-1436484225_thumb.j

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to bouchni kde to je? Tam je všude pěkně.Švára je tet na bicyklu na Lago Di Garda.

Zkoušel jsem nejdřív adaptéry sehnat u AS a tam mě chtěly dát jen ty šrouby a vubec je nezajímalo kde mě to upadne.

Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přeci jasné, já předělával zase nosiče kol na T drážku. Ty T-adaptéry samy o sobě úplně levné nebyli teda asi 80kč za 2 šrouby., potřeboval jsem jich 6, ale zase už bych neměnil, ty třemny stály za hovno.

To víš barbosso, sejde z očí (resp. ze škodahome) sejde z mysli.  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dotaz, zítra mě čeká servis v AS, těším se zase na pěkný zážitek v podobě vyprávění pohádek atd. Ale co se chci zeptat, když už je auto pozáruce, tak se začíná platit za tu jejich mobilitu ne? kolik to dělá? Při minulé jsem neplatil nic, to bylo auto ještě v záruce. Že bych se jim na celou mobilitu vykakal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...