Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak ono je jezdit a jezdit, že... Navíc se služebákem. A navíc když to má skoro pět metrů a 1600 kg. Stringovi taky žere úplně všechno s čím jezdí. :kol-28:

 

Neříkám, že služebáky šetřím, ale zase že bych jezdil na krev to fakt ne. Jezdím hodně svižně, za ničím se netáhnu jako smrad, mám rád před sebou volný prostor. Nechápu lidi co vydrží jet za dodávkou, nebo hůře za kamionem, v klidu třeba 20km...

 

Jinak se svým starým PDčkem jezdím v limitech které byly v době nasazení do prodeje psány v kombinované spotřebě a to je to staré a chipnuté, takže myslím, že špatným stylem jízdy to nebude a jezdím se všemi auty stejným stylem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho dik za odpoved jako vzdy pozde. Proste jsem to prubnul a zajel tam, nemohu si stezovat. Za 200 umyto vcetne kol, prahu,ramy dveri vcetne kufru. Aktivni pena ano, presto pouzil takovy to koste s jemnyma chlupama. Jedine co neumi je asi podvozek. No lesteni tim Carnaubskym ( nebo jak se to pise, jsem po nekolika pivech a vodkach ) chteji 800kc pry to vydrzi pul roku. Nahrubo vodu misto jelenici stiraji takovyma silikonovyma sterkama a pak dosusuji hadrama z mikrovlakna. Mozna ten vosk prubnu kdyz se tuhle na me Pancho vysral. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho dik za odpoved jako vzdy pozde. Proste jsem to prubnul a zajel tam, nemohu si stezovat. Za 200 umyto vcetne kol, prahu,ramy dveri vcetne kufru. Aktivni pena ano, presto pouzil takovy to koste s jemnyma chlupama. Jedine co neumi je asi podvozek. No lesteni tim Carnaubskym ( nebo jak se to pise, jsem po nekolika pivech a vodkach ) chteji 800kc pry to vydrzi pul roku. Nahrubo vodu misto jelenici stiraji takovyma silikonovyma sterkama a pak dosusuji hadrama z mikrovlakna. Mozna ten vosk prubnu kdyz se tuhle na me Pancho vysral. [emoji23]

NESER :D ,ty si neprijel a ze pisu pozde?  Nemam cas bejt furt na foru,Je hezky a nezastavime se,zeptej se CLINTA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho sranda musi byt, zase budes ve vate. Vim od toho jde jsem byl, vzal me bez obednani jen kvili tomu ze jsem chtel zaklad, jsou ted taky zasekani. Ja si puvodne chtel umyt auto sam, ale dnes pru vidine grill party s chlastacce jsem se s tim nechte srat. Ja to delam 2h, on to mel za 0,5 a navic dostal jsem karticku a kazde 5. umyti zdarma. Tak ze ve skutecnosti 160kc za rucni myti, mi prijde zadarmo. Byl jsem hlavne zvedavej taky atd. No byl jsem spokojen, obcas k nim zajedu. Ten Carnaubskej vosk si tedy rozmyslim kdyz kokta rika ze to stoji za hovno, ale ani tak mi to neprijde prehnane drahe. Pancho co bys chtel ty za to, nebo co si myslis, je to drahe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a pri te dnesni prilezitosti jsem si prohledl S3 a vyjimecne dnes uz max po druhe za 10 let souhlasim s Clintem. Pekne auto, ale ze bych si z nej mrl sednout na zadek se rici neda. Takovy suchy, zadnej smrnc vevnitr. Takova Octavka nafoukla. Ted mi pripomina ze na dverni vyplne jsem se doprdele nepodival, bylo to v rychlosti pri odchodu, cekal na me tchan. Kufr ovsem obrovskej az obludne. Skoro uz se mi chce rici az nechutne a zbytecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s 1,4 určitě ne :D

 

Mě nepřijde ten Sup ani nijak velkej a kufr má opticky velkej skoro jak oktávka...takovej rozdíl jsem tedy neviděl, skoro žádný. To se zdá jen Petrrrovi, jak je zvyklej na kufr kindera. Když jsem si do supu sednul, přišlo mi, že sedím v oktávce. Z venku se mi ovšem líbí, to se přiznám, ale to se mi OIII líbí taky :D

 

Pancho měl dneska přijet na střelnici, ale psal mi, že je chabrus, že je nervově vyčerpaný, zřejmě se tu na foru s někým pohádal kvůli mytí auta :D (jo jinak tam měl Pancho v pátek skutečně fofr, jeden tirák za druhym, nestíhal jim olupovat barvu wapem)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...