Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No, ještě mě navnadíte a budu to kupovat také, i když s tím jak to dělám to cenově asi vyjde na stejno a je to bez práce, jediné, že je otázkou kolik tam toho dávají. Tedy pokud to stojí dejme tomu 190, tak náklady na 1 litr paliva jsou 0,38 ha. Teď jak to do toho leješ? Já mám v hrdle takovou tu chromovou záklopku a když to tam chrstnej mělo by to být cca 55ml na 55litrovou nádrž, to ti většina zůstane nalepená na stěná hrdla nahoře ne? Nebo to steče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před dovolenou koupil 2x500ml a to mi vystačí na dlouho. Než projedu 1000lt benzínu, tak by se mi to zkazilo. Sice nevím jestli to není placebo efekt, ale  zlepšil se tah v nízkých otáčkách. Možná k tomu přispěl benzín za Eura a kvalita západních silnic.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, nedělám z toho tragédii, než to zase budu mít přes tebe z Liberce to už Rapidovi dřív skočí rozvody a nebude to třeba. :-) Navíc jak jsem psal, tankuji tam kde už to stejně mají nalité. Asi koupím taky 2 balení a uvidíme. I kdyby to bylo dražší, mám v Kelly známého co umí udělat cenu bez dokladu občas.

Motosi, to má nějakou expiraci?

 

Motosi, přesně, spíš to bude že si tomu zatopil na delší vzdálenosti a vyklepal z toho Pawouky a usazeniny, které by se vypálily tak jako tak možná. Já vždy když jsem jel jednou za čas dálku, tak jsem měl pak pocit asi týden, že to auto jede lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika 24 měsíců je doba použitelnosti, ale nedělal bych z toho vědu. Někdo psal, že si koupil v akci ten 25lt kanystr a vpoho. Ono to bude jedno s druhým. Tady jsem jezdil na 100ku a řekl bych, že to jelo téměř stejně. Možná trochu lépe ve vysokých otáčkách. Negativum, kromě ceny, byla vyšší spotřeba o 0.5 lt. Teď jsem vzal 95ku, nalil VIF a evidentně mám nižšší spotřebu.

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dostal info od kámoše z Kelly, že do budoucna když to půjde cena for me 170kč ( i když nebude akce) za balení a to se vyplatí. Tak že budu věřit skodahome odborníkům přes motory Motosovi a Pawoukovi dnes koupím 1x to balení za jejich standardní cenu v akci při cestě domů. Mohl bych možná i dnes ho mít za 170, ale to nebudu hrotit páč to bych stejně tu úsporu projel. Tedy VIVAT "VIF" Koupit ještě protichemický oděv a vstříc novým zážitků v podobě jízdy za 3,5 l/100, pevných rozvodů jako skála, stále čistý odlučovač oleje, o 40koní více atd. Neber to za 0,34 Kč/l. 

 

JINAK CENA V KELLY ZA 189KČ PLATÍ POUZE DO 8.8. TEDY UTÍKEJTE A KUPUJTE TO PO GALONECH, UŽ NEBUDE!!!  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je v podstatě pravda a nedá se s tím jinak než souhlasit a to i v případech pokud se to vezme v obecnější rovině ne jen u motorsportu nebo aut jako takových ale prostě všude. Kvůli jednomu debilnímu Polákovi, co vjel na železniční přejezd zemřeli 3 lidé (ano je to drsné a zemřeli nevinní), už se přemýšlí o výstavbách mimoúrovňových křižovatkách a nevím co si kdesi. Už se vymýšlejí další různé bejkárny. Přitom by stačilo tento přestupek trestat o to přísněji. Policejní Superby a passaty za miliony k těmto přejezdům občas postavit a tvrdě postihovat jako i jiné závažné přestupky v dopravě, ne jen na dálnicích vybírat za to jestli někdo jel o 20-30km více.

To samé platí o zbraních, najde se vždy nějaký pomatenec i z legální zbraní co způsobí neštěstí. pak se vymýšlejí všelijaká zpřísnění a všichni držitelé ZP se házejí do jednoho pytle. Přitom v ČR jich je přes 300tis a v tom množství těchto excesů je zanedbatelné množství. Většina protiprávního jednání se děje s nelegálními zbraněmi. O5 kdyby vše fungovalo a všichni konali jak měli nic by se nestalo (případ vystřílení hospody) a tak bych mohl pokračovat donekonečna. Ale humbuk vždycky vyprovokují senzachtiví novináři aby měli o čem psát a co probírat, ale vždy až po té co se něco stane, před tím se neděje nikdy nic a vše je všem  prdele.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...