Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jak píše kokta, vyjímečně jednou za 20 let s ním musím souhlasit. 4ramínko ( to mám), kulatej, věnec akorád, lepší kůži (tu nemám) a multifunkční tlačítko na PP (to nemám) a jsem spokojen. Ikdyž tlačítko PP po staru na páčce mi nevadí, jsem na to zvyklej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pár korun Stringonevím co řešíš, to má Clint 4 litry za jednu noční když se de do práce vyspat. Ale zase vyrábí se různé věci a každému se líbí něcojiného, jaká by to byla nuda kdyby všechno bylo stejné a všem se líbili stejné věci, pak by se i stejné věci vyráběly. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou teď potěším amerikofila Petrrra....ten volant jsem testoval na kinderkárce s 1,2 TSI a musím říci, že se s tím nejelo špatně. Úprava Monte Carlo, skleněná střecha a další vychytávky. Co mě překvapilo, byla lehkost řazení.

 

Jo volant se mi držel lépe jak ten můj kulatej a zkoušel jsem zatáčení, neviděl jsem problém, že by nebyl na správném místě a já musel šahat do vzduchoprázdna. I spodní držení uplně v pohodě. Perforace je rozhodně příjemná a vzhledově dávám 100% :)

 

Teď nechci do někoho osobně rejpat, ale najdou se tu tací, co by ho chtěli, ale prostě nepřekousnou jeho cenu, tak ho pomluví (tím nemyslím Stringa). Tak je to tu se vším. To už jsem si zvykl.

 

 

Zrovna tak přemejšlím i nad tím, že je spousta for s auty různých značek, které sdružuje jejich přístup a obliba právě té specifické značky. Lidé ty auta mají rádi a rádi o nich mluví, řeší problémy atp. Ale tady je to přesně obráceně, někteří neumí nic než pomluvy, nic nefunguje, všechno je na hovno, špatná kvalita, nejraději byste měli jiné auto. To nějak nechápu. Já taky řeším servis, problémy, poruchy, ale auto se mi líbí, jsem za něj rád a jiné bych nechtěl. Možná je to způsobené i tím, že řada z vás auto prostě dostala jako služebák a tak k němu nemá vztah, rasuje ho a vlastně stojí všechno za hovno, resp. musí se obětovat a jezdit s ním....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš to, to říkám pořád, že tu panují předsudky na Kindercar a jedinej kdo to zatím pochopil byl Motosman, říkal, že s tímhle podvozkem atd. by mu to v pohodě stačilo a až mu odejde O2 do věčných lovišť pak si ho taky koupí a k čertu prý s 4x4, že je to stejně debilita a zbytečnost do Prahy. Že už konečně chce taky jezdit za normální spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem od Motose neslyšel....ale je možné, že už začíná moudřet a že nakonec zjistil, že to jeho předraženě servisované staré auto už vlastně doslouží, je před rozpadem a tak kouká po nástupci. Třeba se mu začal kinder líbit, motor ho uchvátil s jeho spotřebou a kabina místem na nohy...Už nepotřebuje závodit a honit si brko, prostě se z něj stal starší pán, co má rád kvalitu a bezpečnost jízdy kinderkárkou. :D

4x4 je samozřejmě k hovnu, to víme my, co ho nemáme :D  Ale vysvětli to těm, co ho mají :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však tohle je vyjímečná tak skupina lidí :D a pomlouvat nám de velice dobře si myslím :D

4X4 na oktávku nechci ,to radši ten VAQ a radši cupričku od španělů.... a pořádný kluci což my nejsme ,mají zadokolku a diferák vzadu :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem prakticky založený člověk a to i u auta, pokud to není už z výroby tak nějaký lízátka, samolepky, snížené podvozky, placatý volanty, spoilery, a nevím co si kde si, pokud to nevylepšuje užitné vlastnosti a je to jen na oko, tak mě to nezajímá a může to stát třeba 200kč. A pokud bych měl investovat, tak do pořádných věcí jako třeba v mém případě tempomat (už mám), zadní repro, vyhřívaný volant, vyhřívané sedačky, NT atd. Prostě do věcí, co mi přinesou nějaký užitek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Ozi říkal, že 4x4 využije nejlépe na rozjezdu ze semaforu, to si myslím že je dobrej důvod si ho kupovat :D Nebo se pletu? (Ozi ví, že vím, že ho nekupoval, ale dostal) Dělá mu to dobře Kozákovi, když odpálí na zelenou jako první s levou rukou vystrčenou z okénka a brejlema ve vlasech :kol-46:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale na horách je mi úplně jedno, jestli v kopci zastavím. A navíc se mi líbí rozložení váhy.

Kinderka se mi líbila jako 2hé auto do rodiny, ale zatím nemá kvalitní motor a asi mít ani nebude.

Zadokolku bych chtěl, ale pořádná není.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co? o tom to je radost řídit. a ne že to jednoduše vyjedeš. pokud je řidič idiot a má na tom autě 25" kola,barumky, tak je jasný že nic nevyjede....

 

jinak španělé sou nejlepší a nejlevnější :D

 

post-78913-0-31641300-1440681146_thumb.p

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...