Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak Hurikán ale není cenou tak moc mimo realitu. Já myslim, že za 550 by šanci měla. (i když se lépe prodávají naftová RSa)

 

Kozák to bude prodávat takhle ještě pět let a pak to někdo koupí za padesát na součástky :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nema hned jak to koupis. Hodnotu to ma jen kdyz to platis v ceniku. Rychlokvazky papundeklovy. Ozi treba kdyz tu Octu kupoval si myslel ze je to investice vydelecna, ze za ni po par letech dostane vic nez co za ni dal. To si ovsem spletl znacku a model. [emoji23]

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že ti po ránu příliš nepálí. Ona taková Škoda MBX, MB, 110R anebo původní Felicie jsou výhodnou investicí už mnoho let. Ceny u nich jdou stále nahoru. A začíná se to projevovat i u Garde/Rapid. Když si to RSo nechá takových 25 - 30 let, tak to bude nejspíš také ceněný veterán. Ovšem v původním stavu bez tuzingu. :kol-31: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tyhle auta musíš opravit :)

Nebavím Se o vraku, ale aby byl stav 100%

Jestli si myslíš že lak u tělech aut ti vydrží 30 let tak to si na omylu, motor atd atd...

A hodnota zatím velká není. To se musí ještě počkat u těch normálních modelu.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pravda, ovsem ze by sehnal opravdu pekny kousek za dobrou cenu tak to uz je mene pravdepodobne. A kdyz koupi za dobry peniz, nasype do toho plno penez za renovaci. To mel shanet drive. Tedy mu zbyva dat to RSO do puvodniho stavu prikryt celtou od Pancha a cekat tech 30 let kdy to pak za 300 proda no. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tyhle auta musíš opravit :)

Nebavím Se o vraku, ale aby byl stav 100%

Jestli si myslíš že lak u tělech aut ti vydrží 30 let tak to si na omylu, motor atd atd...

A hodnota zatím velká není. To se musí ještě počkat u těch normálních modelu.

To víš že někdy vydrží - existují totiž auta v původním stavu. Některé dokonce ještě o hodně starší. Copak se asi stane motoru, když to budeš mít v garáži a vytáhneš to jen výjimečně na nějakou projížďku? Nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, já ti za 5 let prodám za 300 mého chrochtáka, necháš si ho u baráku a za dvacet let to bude veterán. Pak ho prodáš a mě bude stačit půl mega z prodeje za to, že jsem ti ho prodal v super stavu a že jsem ho pět let opečovával želvou a šetřil. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to strčit do garáže a nevyjíždět, to by mohl ten řetěz možná i vydržet. :kol-46:   BMW 3 a jeho motory - holt německá kvalita. :kol-44:

tímhle si mě připomněl, jak ve čtvrtek typek služebního rapida TSI oturoval, zagumoval plecháčema na náměstí v Pardubicích, předvedl se před kolegy a zaparkoval a ihned chcípnul. :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani bych se nedivil kdyby zrovna vydrzela. Nejvetsi smulu vetsinou maji ty peclivky jako jsme my. Ti co na to serou ne jen, ze netrpi stresem, ale jeste jim auto vydrzi.

Tchan s x letou O1 resi neco az kdyz to upadne, olej meni jak si vzpomene. Filtr pylovej tam ted mel 5 let ani nevedel kde v aute je. Cernej jak uhel. Sem mu ho vyndal a pac uz meli vsude zavreno tak se vyklepal dal zpet s tim ze se pak vymeni, uz je to mesic a ma tam furt tu briketu. Pred 2 lety jsme resili nejake klepani v zadnim viku. Sundal jsem mu ten tapec - plastovy kryt s tim ze si ho pak nanda. Dodnes ho ma v garazi. A co auto? Auto jezdi, je mi to zahadou protoze kdyby mel Rapida tak jsem presvedcen ze ten uz by s jeho zachazenim nejezdil. Pancho kdyby videl vevnitr ten bordel, jezdi s tim na ryby - obcas si to plete s Offroadem, tak by omdlel. Vysavac to vidi snad jen v letaku kdyz jedou nakoupit. Dokud neco alespon trochu funguje tak se neresi. Hold ne kazdej ma auto jako svoji zivotni udalost a lita kolem nej jako kolem svatosti. Pro nektere jsou zivotnim cilem jine veci a udalosti. [emoji1] Coz treba my co je auto i nasim konickem nechapeme a samotnemu se mi chce obcas brecet i s vedomim ze mu ho Stryc pred 6 lety prodal ve stavu ze bylo jako nove i kdyz bylo 6tilete. A pozor Tchan nepatri mezi lidi co zrovna si mohl dovolit z fleku koupit nove nebo jine. On prachy topi v jinych vecech. A tak to nekdy chodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...