Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Auto jsem jim tam nechal v poledne dneska, odvezli mě domů jejich autem.

 

Ještě dnes navečer tam ale  musím zajet, pač jsem tam nechal průkazku do práce, doufám, že to uvidím rozebraný a odvezou mě sanitkou....

 

V nejhorším to prodám a koupím Fábku :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius, nastuduj si nutnost pouziti AdBlue... euro6 se da pltnit i bez AdBlue

Ale ja netvrdim ze to bez AdBlue nejde.

Radius: moc to nechápu, kde jsi vzal takové informace?

Ve svete motiru o tom byk clanek. Jaka je spotreba s a bez AdBlue, jak se motor bez AdB trapi apod... klidna jizda generuje oxidy dusiku, ty musi zachytavat past, nasledne vypalovat (cca kazdych 100km) = vysoka spotreba paliva; svizna jizda jich tolik negeneruje, ale zase palivo zere dynamika... takze zase vysoka spotreba. S AdB tohle odpada a motor "pracuje" jak s eu3. AdB stoji radove stokoruny a dolejva se zhruba kazdych 15tis km, takze to neni nuc hrozneho. Pruser je, az se tahle wifikundace posere a nebo kdyz curanky zamrznou = ale s tim ze zamrza/parafinuje nafta se musi pocitat uz dnes, takze pro naftaka denni zimni chleb.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint, už tam má žlutě vyhrazené parkovací stání s cedulkou reserve Mr. Clint a tam mu to auto stojí. Nevím k čemu si u baráku dělá přístřešek pro dvě auta, když doma má věčně jen to manželky. Jeho má svoje místečko v servisu. :kol-98::kol-98::kol-98:

Jednou si koupi neco poradneho a to bude strecha dobra. Pry Hundai je kvalita, tak tam sidej lak - no a jsme doma.

Auto jsem jim tam nechal v poledne dneska, odvezli mě domů jejich autem.

Ještě dnes navečer tam ale musím zajet, pač jsem tam nechal průkazku do práce, doufám, že to uvidím rozebraný a odvezou mě sanitkou....

V nejhorším to prodám a koupím Fábku :)

A objevil jsi na jejich aute zavadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem rozkuchaný moje auto kol119  kol119  kol119

 

Zatím tam palubka byla, ale budiky, fuč, volant fuč, středová konzole fuč, rádio fuč....zlatý zuby fuč.

 

Servisák mi povidal, že se za pomocí zrcátek na tyčkách snaží tu klapku vyměnit, ale zatím se mu moc nedaří, aby to nemusel prej vyndávat komplet.....Tak mu držím palce.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...