Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo uz jsem doma davno, vzal jsem to delsi, 20km, za to bezpecnejsi cestou pres Vary. Prumerna rychlost 80km, spotreba 5.5 a to jsem to valil i 140 obcas. Srnky odskakovali od silnic 100m skoky. Pustil jsem duc duc z novych repro plyn plnej knedlik a srnky nemely sanci. Spotreba nareznicka sam nechapu jak to delam. Asi ten VIF. Jinak tez diky za pokec, bylo to super jako vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že velký hovno, tůrovat můžeš benzín, vytáčet, diesel využívá krouťák a stačí mu nízké otáčky. To co píšeš je demagogie, je to styl debila, co jezdí jako prase s benzínem.

 

Ozi je pako, neumí s naftou jezdit, už si přivykl na silnej benzín a očekává, že ta nafta pojede také tak, což je naprostej nesmysl a zhovadilost. To jak na srazu popisoval, že jezdí, to dosvědčovalo. Když se bude snažit z tohoto motoru dostat něco, co nemůže, tak mu to bude zákonitě žrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ze svého motoru dostanu třeba kopřivku. Ba ne, já jsem spokojen, většinou jezdím sám a pak i ta 1,2 není úplně marná a přitom málo žere. A zase když jedu s rodinou není třeba jezdit závodně a i tak to úplně lenoch není, i když je to znát třeba ještě se zaplou klimou. I te´d ty zadní repra mi vzaly tak 5kw výkonu.  :kol-98:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte vis co, ty me taky... Chápu nejlíp se jezdí s ropakem po prázdného dálnici vlevo 110 to chápu. Ve 130 sem pirát, poprav me. A vis co ja sem na to ze jsem pirát hrdej a kvůli tomu ze ted mam ropaka se tk nezmění a ne začnu se za to stydět.

Barbossa, ty jediny to umíš přiznat, prostě to zere.

No nic kluci mějte se tu, jdu si dát brejle do vlasů a jedu dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemejšlej trochu, všichni jsou dementi a ty jsi nejlepší? Není to naopak???

Jako sorry, ale tohle je opravdu v Cesku typicky. Lidi absolutne nerespektujou, ze nekdo hodla jet rychleji. Drzi se v levem pruhu. Proc by zrychlovali ze sveho tempa udavaneho tempomatem a kazili si spotrebu, vzdyt ten za mnou si pocka, stejne tu nema co jezdit rychleji nez 130... Ano tohle mi jako demence prijde. Osobne nikoho nenutim, aby jezdil rychle, ale uvolnovat levy jizdni pruh by opravdu mohli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barbossovi to žralo, protože jak jsi si mohl přečíst, jel co to dalo....

 

 

Že jezdíš jako prase není žádná chlouba, naopak. Sereš s tím určitě spoustu řidičů a vystavuješ ostatní nebezpečí. Dej si tvoje heliovary do vlasů a jdi si naříkat do auta, jak nafta nejede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XJohnyX: Když někdo letí za mnou dvě kila v levém a já jedu v levém tempomat 140 a předjíždím pět aut v pravém na dálnici za sebou, tak nevidím sebemenší důvod měnit rychlost či uhýbat do pravého, abych to prase pustil. Když chce lítat 200, tak ať si vybere prázdnou dálnici. A´t si počká, já ukončím předjíždění a odsunu se do pravého.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...