Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Z Oziho padaly jenom samé perly a když něco řekl, vše na můj účet. Pochopím to jednou, dvakrát, ale aby mě neustále opakoval (celý sraz), jak TDI stojí za hovno, jak nejede, jak na OIII jsou dobré jenom sedačky a jak jezdím pomalu a že neumím jezdit vůbec...to už jsem nějak nechtěl poslouchat. Pak začaly jeho silácké řeči, jak lítá po dálnicích a jak jsou antiradary potřeba....Nechtěl jsem rozdmýchávat diskuze na srazu, asi bychom se pohádali a okolo byli lidé, na co si dělat ostudu, chodím tam někdy i v tejdnu na obědy. Takže jsem ráno napsal, co si o tom myslím a Ozi to nerozdejchal....Pawouk mu to žral i s navyjákem zřejmě, jak se ostatně ukázalo dnes...

 

Ten fakt, že jsem si koupil diesla prostě stále někteří nedovedou rozdejchat a nedej bože, když jsem napsal, že jsem s ním spokojenej a že jsem si zvykl. No je to prostě tak, začal jsem upřednostňovat jiné priority, auto mám koupené za své peníze, ne služební a jsou to peníze mé rodiny. Takže je nebudu zbytečně vyhazovat vejfukem ven. Všichni zdejší závodníci totiž nemají rodiny, jak jsi si ostatně Stringo už asi také všiml.

 

Ale to jsou zbytečné řeči tady...Já nepopírám, že jsem diesly neměl v oblibě. Bylo potřeba si na něj nějakou dobu zvykat. Ale nezatracuji benzíny, to už jsem taky všechno tisíckrát psal a stejně tu budou tací, co mi budou tvrdit, že jsem se otočil o 180 stupňů....a že píšu pokaždé něco jiného.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to zakládal v domění, že ta auta máme rádi a že se rádi sejdeme, pochlubíme a pokecáme. Tak to prostě na forech bejvá, ale tady je to uplně obráceně, tady jsou lidé, co ta auta vyloženě nesnáší, nadávají na všechno a hlavně ti, co mají auto jako služební. To není uplně v pořádku. Já jsem asi jinej, Škodovku mám rád a vždycky jsem měl. Přitom dobře víš, jak jsem dopadl a stejně jsem nezanevřel. Dovedeš si představit, kolik mě ta auta stála už peněz??? To bys chlapče nespočítal...A přsto je mám rád, přes všechny ty závady, ketré se stávají i u jiných značek.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,

já včera na srazu nebyl , ale na druhou stranu by jsi si Clinte taky mohl sáhnout do svědomí :

 

Není to až zas tak dlouho, kdy jsi hanil ty co jezdí pomalu , kdy byla bílá barva největší tabu, kdy Ti TDI bylo pro smích... (a teď máš bílé a naftové  auto) , kdy Tě škodovka naštvala, že jsi málem dezertoval k Fordu.....

 

Pokud si myslíš, že s Hravcem budeš mít lepší život - alespoň zde na foru , tak mám v těch Tvých změnách , které připisuješ stárnutí (ale to my stárnem taky) docela zmatek.

 

Teď už  jen zbývá, aby jsi pochválil Petrrrovi jeho fáro, a napsal že Putin je vůl a USA Tvůj přítel.

 

Pak už budeme vědět, že to není stárnutí a obraty o 180 stupňů, nýbrž stařecká demence !!

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bohužel nenapíšu :)  USA bude vždycky můj nepřítel a Putin můj kámoš :)

 

Jo a Petrrr má docela dobrý to auto nebo ne???

 

Bílou jsem zatracoval a moc ji nevychvaluji ani teď. Ale na výběr barva nebyla. Jízdu jsem už vysvětlil, každej si rád zablbne,a le časem ho to přestane bavit a to se prostě stalo. A TDI jsem vysvětlil už mnohokrát, zvykl jsem si už a ta úspora paliva je fantastická. Nicméně sem tam bych se také rád projel něčím ostřejším, RSem...ale do práce to prostě není.

 

Stane, chceš snad také odejít, jako tvůj brácha?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš a je tu mezi námi dost takových, co blbnou i teď ;)  Jen do času....lepší na to přijít sám. Také jsem blbnul, lítal po silnicích, ostatní na mě blikali a troubili a já se smál....přiznávám, proč bych nepřiznal, ale už mě to přešlo. Je to nenormální?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto Ti chválím, jenom kdyby na to přišli i Ti ostatní.

 

Jinak jsme byli doposud taková parta stálých účastníků srazů, tak doufám, že se to nerozpadne - za ty tři roky se to docela promíchalo a dost jedinců je někde v propadlišti dějin..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noju, promíchalo se to a věrní zůstali a já doufám, že zůstanou dál. Mám ty lidi rád, i Pawouka jsem měl, ale jak je vidět, tak se ho něco dotklo...asi že jsem naštval Oziho. Jenže Ozi naštval mě a byla to věc mezi jím a mnou. Čistě mezi námi. Člověk nějaké to rejpnutí snese, i já rejpu, samozřejmě. Ale nejde to posluchat donekonečna, obzvláště, když já s tím na adresu Oziho přestal. Asi mu to dělalo dobře a jak jsem psal, když mě pak něco nasere, tak se přestávám ovládat...a přes noc se mi ty jeho kecy rozleželyv hlavě. Tohle nemám za potřebí poslouchat.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto Ti chválím, jenom kdyby na to přišli i Ti ostatní.

Jinak jsme byli doposud taková parta stálých účastníků srazů, tak doufám, že se to nerozpadne - za ty tři roky se to docela promíchalo a dost jedinců je někde v propadlišti dějin..

No život se mění neustále... Třeba já, když jsem byl na prvním srazu byl jsem v podnájmu a měl jednu dceru, potom jsem si vzal hypotéku, narodila se nám druhá dcera a teď mám problém všechno finančně utáhnout, jsem pořád v práci, jak to jde jedu z Plzně na elektrárnu, jsem prakticky stále někde... Když už jsem doma, jsem rád že jsem s rodinou... Někomu to přijde jako výmluva, někomu jako magorismus, někomu jako mladistvá nerozvážnost... Od všeho je něco pravdy, každopádně sem chodím rád a pokud mi to někdy vyjde řád se zase na nějakém srazu ukáží ale teď mám momentálně jiné priority a starosti, takže tak no... Určitě ale Petra ujišťuji, že nejsem fantom, jsem úplně normální a skutečný [emoji2]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě Jirko neber to jako utok, ale myslím že si dost starej na to, abys věděl jak se věci mají. Stanmar se ti to snažil vysvětlit normálně. Myslíš, že rodiny nikdo nemá? Ozi, pawouk a další? myslím, že se pekelně mýlíš.  Např Ozi má rodinu na jihu a doma co vím tak má přítelkyni, to není rodina? achjo....

Kurwa, jak můžeš vědět jak kdo jezdí, když si nikoho skoro neviděl. Já sem delší dobu neviděl nikoho jak kdo řídí.... Nejvíc času sem asi trávil s ozim, tot vše.......  Sory Jirko, ale v tomhle mě děsně připomínáš ovce na TV NOVA, kdo jede o 10km/H rychleji je děsnej pirát....

 

On proti tobě nikdo nic jinak nemá, ani já. Ale že měníš názory každej den, jak na Blesk.cz, tak to prostě normálně šmyšlející člověk prostě nepochopí. Kdokoliv, se ti tady snažil poradit a ty sis stejně udělal vždy po svém, tak proč se sakra ptáš, když stejně na nikoho nedáš???  Rejpal si furt do mě, do mého psa. Já to bral myslím statečně a bral sem to jako srandu, pak sem začal rejpat já do tebe a hned si to tady převrátil naruby.... Nevím co bylo včera na sraze, ale myslím si, že si  z tebe kluci dělali akorát srandu, nebo jestli to je jinak tak mě opravte.

 

ještě jednou, Jirko neber to jako utok na tebe, známe se dlouho a já ti nic špatnýho nikdy snad neudělal.... Narovinu, naposledy o se ti snažím něco vysvětlit, protože většinou když se ti snažil někdo poradit, tak sis stejně udělal po svém. Jestli chceš tak mě pošli doprdele, nebo si o mě mysli co chceš, ale tak to prostě je a více lidí to tady tak cítí....

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě legrace Marku :D :D :D

 

Nejsem žádnej svatoušek, ale zas tak názory neměním, jen jsem zjistil fakta, která šla před tím, mimo mě. Mylně jsem házel na naftu tolik špíny....prostě jsem zjistil, že tak špatná není. Jinak ale benzín je dobrej, to jsem říkal a říkám stále. Je tichej, dobře jede a v zimě netrpí zamrzáním. Naftu mám nyní z ekonomických důvodů, prostě do práce a z práce jezdím nejčastěji a dálnice s benzínem není to pravé ořechové, pokud chceš jet trochu normálně.

Ale tvrdit a za tím si stojím, že ten dvoulitr nejede, že je vyčichlej...to prostě je nesmysl, blbost. Jede dobře, jede naprosto v pohodě pro normální ježdění a předjíždět se s ním tedy dá. To mohu potvrdit. A na rozjezdu má víc síly, než 1,4 TSI. Navíc i když auto naložíš, nedochází mu v kopcích dech.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ja na srazu nebyl :(, zrovna to stalo za to. No co mam rikat ja, o me tu nikdo nerekl kloudne slovo (trvala je slabej odvar proti lizpici), dodneska nikdo nevi jak se jmenuju... a necumte na FB, tam stejne neni pravy :D, drive jsem tam mel Alex Radius, ale nekdo me naprasil a FB pohrozil, ze mi smaze vsechny moje kamarady a budu muset rok jezdit v bile nafte, tak jsem tam vrazil neco jineho.

Sakra fakt me to mrzi :D, tak s Ozim odesel i Pancho, to je jasne.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ač jsem nějak na tuto událost reagovat nechtěl, co mám dělat. Mám to v povaze a vždy bojuji hrdě v diskusích za práva Američanů, proti Putinovi , proti uprchlíkům atd. :kol-28:

Když to tak člověk čte, zjistí, že v podstatě všichni mají svým způsobem pravdu. Radiusi a Kokto, na srazu jste o žádnou senzaci nepřišli, auta se nekradla a nikdo se nehádal, jak by to tady z toho mohlo vyplynout. Clint si dle mého zas až moc vzal Oziho vyprávění o dehtu, "který stojí za hovno" jako něco myšleného proti němu. Což si já nemyslím a myšleno to bylo trochu jinak. Řada věcí o spotřebě Oziho dehta 4x4 se třeba řešila i zde, tedy nic co by jste nevěděli. No teď ke Clintovi, protože jsem vždy upřímný člověk a říkám většinou co si myslím. Clint je člověk co opravdu docela vostře mění názory na některé věci, né vždy si to tak asi uvědomuje, ale je fajn, že časem si to asi dokáže přiznat. Pak je člověk, co když on si dělá srandu z jiných je to fajn, ale když se trochu přitlačí se srandou na jeho adresu tak to těžce nese a k nasrání nemá daleko, pak asi občas řekne něco, co by jinak neřekl. No a Pawouk, který "má vždy pravdu" to hůře asi nese a Ozzi též.

A teď všeobecně, naše tvrdé jádro a lidi v něm já považuji za přátele, přeci jen jsme se už i dost poznali atd. Clint nás pozval na gardenparty, Motos na přežíračku made in Slapy atd. Tedy z toho usuzuji, že to bude vzájemné. Proto, když to jde, rád vždy na čaj dorazím i když to není pro mě a Koktu tak komfortní jako pro Pražáky, kteří to mají 20min. cesty. Pak, každého beru jaký je i když s ním v řadě věcech nesouhlasím a nebudu ho za každou cenu přesvědčovat o své pravdě. Ozzi je rád závodník (pokud závodí bezpečně, pak je mi to jedno). Někdo má rád Putina a vše co Rusko provádí - což se skoro v mých očích jeví už téměř jako vlastizrada, přesto to akceptuji. Problém naší skupiny asi bude, že né všichni se nad ledasčím dokáží povznést. Tedy doufám, že se všichni zúčastnění nad tím zamyslí, horké hlavy vychladnou a vše zase bude ok. Byla by škoda kdyby přišel rozpad. Ano Clint je zakládající člen naší party a to jsem rád, myšlenka vzniku byla dobrá a bez této myšlenky bych nikoho z vás neznal. Zároveň tenhle klub dělají lidé co ho navštěvují a pokud sem přestanou chodit kvůli nějakým malichernostem, bude konec klubu a nebo v jiné podobě s jinými lidmi. Tedy doufám, že i ti co už tvrdili, že sem chodit nebudou si alespoň ještě toto přečtou.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatek? Nebo sem uz chodej jen korejci?

Standartní záležitost, Pražáci mají již sobotu, tak se nediv. jestli chceš mít taky v pátek sobotu, odstěhuj se do Prahy a nebo si tam najdi alespoň nějakou práci. Nejlépe úřednickou, sedět nic nedělat a brát za to 50 měsíčně to zvládneš ne?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...