Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jinak auto zakoupené. Bude prý kolénko a sex :-).

Taky by se mi jedna sikla. Nekdo nam navrtal nadrz a policie to ani nechce resit.
Kouknu jestli jich nemaji vic.

To neví nikdo kde pracuju

Ja Jo!

Neví někdo...jdu v pondělí na dopravní přepsat auto, musím tam odnést spz když zůstává jinému majiteli stejná??? Vzádu ji mám přilepenou oboustrankou..

Ses mel zeptat v praci ne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrtal nádrž, když je benzín te´d tak " levnej" . No známej shodou okolností mu taky navrtali u Renault Fluence a 20tis v prdeli. Druhej známej u Feliny taky a i když je policajti chytli, bylo  mu to hovno platné. Oprava nádrže z vrakáče za 3tis. Jsou ale firmy co umí svařovat plasty a díru v nádrži zavařit, ale musíš jim jí poslat, pak být nějakou dobu bez auta atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrtal nádrž, když je benzín te´d tak " levnej" . No známej shodou okolností mu taky navrtali u Renault Fluence a 20tis v prdeli. Druhej známej u Feliny taky a i když je policajti chytli, bylo mu to hovno platné. Oprava nádrže z vrakáče za 3tis. Jsou ale firmy co umí svařovat plasty a díru v nádrži zavařit, ale musíš jim jí poslat, pak být nějakou dobu bez auta atd.

Dnes snad bude cas obvolat vrakace, automechaniky atd. Nejradsi bych tam dal samoreznej sroub s teflonovou paskou a nejakym chemoprenem nebo necim dvouslozkovym. Alespon na netu to takto opravuji. Nikdy se ale nemuzu docist. Jestli je to koser oprava a nebo ne (jak dle TK, tak v pripade nehody abych nemel zbytecne kvuli tomu problem). Pokud by to bylo nad plovakem, tak by se to dalo i stahnout pekne matkou.

Na dojezd jsem nasel tip, ze se tam da natlacit mydlo ;)

Nadrz stoji 3700Kc nova, na vrakaci anad bude za 500, ale kolik bude prace za vymenu. Hodl to musim obvolat a pozjistovat ceny a pak rozhodnout opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NN zadokolka speciálně pro policii Cr na tuzing srazy

Potom tedy nějak nechápu, proč chtějí kolegům předávat zkušenosti, když zbytek policajtů má předokolky, kde si o Simírových kličkách a kvílení gum na prostoru 5x5m mohou nechat jen pěkně zdát [emoji2] Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...