Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jojo, jeho kinder je takovej malej offrad.

 

Já objednal pružiny z ruského Zila a 12" plechy s obrovskejma balónama, to bude pohodlíčko panečku :)

 

Zmlsal jsem se v tom supákovi se stavitelnejma tlumičema, to se jen tak pohupovalo...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příště přijedu Thálií a zapomeneš navždy na škodovky. když přejedeš poklop od kanálu vůbec o tom nevíš. po kostkách to jedeš jak na vzduchových měchách od mercedesu. Kávičku na zadních sedadlech by sis mohl vypít. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy prosim te jdi s tim do prdele. A v praci se jit vysrat muzes? Nevim o co jde, bez tak to maji vsechno do nakladu atd. Jak te tak ctu, tak mensi firma je nekdy vice. Tam neni cas resit takove hovadiny. Az se jednou uvidime osobne popisu ti jak to funguje u nas, co se firemnich aut a cestaku tyce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy prosim te jdi s tim do prdele. A v praci se jit vysrat muzes? Nevim o co jde, bez tak to maji vsechno do nakladu atd. Jak te tak ctu, tak mensi firma je nekdy vice. Tam neni cas resit takove hovadiny. Az se jednou uvidime osobne popisu ti jak to funguje u nas, co se firemnich aut a cestaku tyce.

U nás to zatím docela jde. Sice nemůžu jezdit jak se mi za chce, ale když udělám nějakej km navíc, nikam to psát nemusím... GPS máme ale jen kdyby se něco stalo, tak jako černou skříňku. Pokud nenabourám, nebo nemám nesmyslné km, tak to nikdo nehlídá... Tedy zatím...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nejsem v zasade uplne proti. Je dobre chranit zivotni prostredi atd. Urcite je i dobre snaha o snizovani spotreby aut. atd. Ale nesmyslne normy a testy a snizovani C02 a NO a atd. Je o nicem. Diky nyni VW se treba diky tomu rozjede nejaka debata. K cemu je hezke ze novy model pri nesmyslnych normotestech ukazuje takove vysledky, kdyz v realu je vse uplne jinak a na hony vzdalene tem laboratornim. Ted na Autoforu je o tom pekny clanek jak to vlastne s tim jejich oblbovanim je. Paradoxne to bylo ve prospech zakazniku krom jine a slo jen oblbnout testy. Pokud ten zakaznik neni ecomagor tedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podváděli úplně všichni, zajímavé je, že německá média tomu zatím nevěnují nějakou extra pozornost. V USA to rozmáznou, hlavně potom, co se tam vychvalovali s kampaní Clean Diesel. Otázkou zůstane, co s tou současnou SW úpravou jednotek a jejich následným testem na emisích. 

 

První trest už přišel...

 

post-54585-0-24998500-1442942479_thumb.p

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale, co to čtu v MF Dnes. Ropáci půjdou na svolávačku a budou jim tam dávat super eko soft. To už je předjedu i s feldou :-)

Chip se chip tam, už jim to nepojede. :-)

Vlastně jim to ani nevadí, budou jezdit za 2/100.

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, tak že olej v servisech ne 800 za litr, ale 1500 za litr. Někde to hold budou muset nahnat. Na jednu stranu mě to mrzí, na druhou je to dobře, oni totiž ti nadnárodky si občas myslí, že si mohou dělat co chtějí a že jim vše projde a i když mi jsou nějaké emise u prdele tak dobře jim tak. A nakonec to možná povede k diskusi kolem těch nesmyslných nařízeních kolem emisí atd. a vymyslí se jiné postupy a měření korespondující více z realitou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Motosi souhlas, Clintovi teď z toho udělají 1,2HTP a bude jezdit po dálnici max 120, bude dodržovat předpisy a při tom všem bude jezdit za 3,5 litru. není to úžasné. To jim pak pošle ještě děkovný dopis na centrálu a 10tis kč k tomu jako poděkování, že šetří mnohem víc.  :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...