Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Moto proc bych kecal. Nemam duvod. Jestli keca auto, s tim nic nezmuzu. Co ukaze, to reknu. Uz jsem vyzkousel, ze 40tka tacho = 36 real a 50tka = 45 real. Je to hodne ustrelene. Takze teoreticky by v obci mohla projit i 60tka tacho pri mereni.

Jestli si vzpomenu, tak dam fotky spotreby (dnes blejsknu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyřešit to jde, u koncernu to lehce vypneš diagnostikou a je klid... dostaneš ještě výkonější baterku, alternátor :D takže nějaké výhody to určitě má :D horší je, že si za to připlácíš no :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyřešit to jde, u koncernu to lehce vypneš diagnostikou a je klid... dostaneš ještě výkonější baterku, alternátor :D takže nějaké výhody to určitě má :D horší je, že si za to připlácíš no :D

To vim, ale zbytecne se za to plati, nic to neresi, vezu si s sebou velkou a tezkou klikovku atd. Diagnostika taky neni zadarmo a kdejakej koder ti auto spis odrovna :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo u mě to taky praská, dojezd dolu u řidiče automatickej mám. ten lanovod pod kapotou je hnus, Rapid to má lépe schované. Ostřikovače trisky jsou jinak taky součástí kapoty. jo jsou tam pokroky, kryt sedaček jak píšeš ( i když to mě netrápí), Budíky jsou stejný, máš dokonce USB, já jen Aux. Ale to Rádio to je co, nějaké to základní nebo alespoň swing. Jo a sedadla jsou oproti mé Mr13 lépe tvarovaná, i když MR14 už je má taky lepší. Máš klimatizovanou a osvětlenou schránku spolujezdce? Jo a tu řídící jednotku motoru tam má podobně, jen je tam lépe zamaskovaná, že tolik netrčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...