Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ale ale, co to čtu v MF Dnes. Ropáci půjdou na svolávačku a budou jim tam dávat super eko soft. To už je předjedu i s feldou :-)

Chip se chip tam, už jim to nepojede. :-)

Vlastně jim to ani nevadí, budou jezdit za 2/100.

 

Spojení Škoda Auto a Ministerstvo nevěstí nic dobrého -> zametení pod kobereček. A jsem zvědavý jak to provedou, pokud se opravdu jedná o všechny EA189 tak to všechny servisy nebudou příští rok dělat nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou ty nové Fordy Mondeo jsou docela pěkný, ještě jsem  snimi ale nejel, naštěstí je tu Hurikán, co mi ho půjčí :)

 

Dneska jsem jezdil se zánovním Pažoutem 5008, najeto 150km a musím říct, že to tam taky vrzalo a skřípalo a audio v základu horší jak OIII.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, uz treba focus ma semisove kryti zamku bezpecnostnich pasu aby nevrzalo trenim o calouneni sedacky. Dobry ne, dnes jsem si toho vsiml u sefovo kdyz jsem s jeho autem pro nej jel. To je simply. Ne jako ja v Rapidu a Octa to taky nema jsem si musel vyresit sam samolepkou.

Jinak to nive Mondeo je to same mondeo co ma nalozenim plnou uzitecnou hmotnosti drhne koli o podbehy a neni schopnej losiho testu? Protoze uz z vyroby ma 150kg vic nez je deklarovano.? [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...