Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, to se hluboce mýlíš.

Já jsem patriot a velká konzerva.

I když si to ti šmejdi nezaslouží. Pro mě férovost a čestné jednání je víc, než cokoliv jiného. A slovo chlapa je pro mě zákon. Nedodržení netoleruji.

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tady zase pusto....klasika při sobotě. Motosman určitě na Slapech griluje steaky a voskuje Feldu s manželkou, Pancho pulíruje karkulku, Petrrr skládá puzzle s Obamou a Ozi zjišťuje, proč se mu oloupal volant v nové oktávce. Doufáme s Ozim, že se jedná jen o vadný kus a nebude se to opakovat. No a Barbucha určitě stojí u kormidla jeho tankeru a podřízení drhnou palubu rejžákem. Stringo zcela určitě zkoumá mikroskopické trhliny v reaktorech. Rádius fotí Fábii obrácenou na střechu, aby viděl dobře kola. Jen Pawouk přemejšlí, jestli se mezi nás vyvrhely vrátit :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ted nelestim. To az zítra. A budu modrou i červenou. A Ozimu se volant zatím neloupe. Volant ted budu resit ja. Jestli posit a nebo nový z trojky.

 

Jak neloupe, psal mi a posílal fotku, řeší to jako reklamaci ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, to víme také, že je to blbost, jde o to poškodit koncern, nic víc...Jo a volant, jakej placatej? Já ho mám jen polokulatej :D A JE SUPÉÉÉR! :D  Brácha už objednává podobnej polokulatej z FRka do Seata, taky s emu líbí a když se svezl v mé oktě, kulatej už nechce :) Kulatý je jenom kolo od trakaře :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to blbost. 5 kontejnerech lodí udělá emise jako několik milionů aut. Je to jen populismus a hnusný politika .

Máš pravdu je to hnusný ale na lodě mi nešahej.

Nalož kontejnery na ty auta a máš z nich placky a přez moře je takhle nedostaneš.;-)

Jinak lodní doprava je nejekologičtější a nejbezpečnější.

Clinte už jsi se ptal v ŠA na ten podvozek co za to chtěj.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi obrovskej šťoural a reklamista. Všude totiž vidíš jen samá negativa a všechno by šlo udělat lépe. Kolikrát jde o úplné blbosti a kravinky....

Ja jsem reklamista a pritom jsem nikdy nereklamoval drncici palubku, loupajici klacek s volantem a vrzajici spojkovej pedal. Ja vzdy reklamoval dulezite veci - treba ze nesly vyndat predni svetla a nebo sekajici sterace, pripadne sterace co jezdi na sucho. Vrzajici palubku jsem si opravil sam, s tim jit do servisu = vrzajici pote vse. Navic jsem si nikdy u zadneho auta nevsiml, ze mu mlati pas o sloupek. Co do reklamaci, tak si me prekonal uz 2x a Peetr 3x, Kokta je na tom na stejno. Vidim tedy jasny klesajici trend kvality.

Do fabci jsem posadil pritelkyni a rikam, jdu do zazadu a ukazu ti neco. Prvni co bylo, ze me nevidi pres ty odlesky a na miste spolujezdce to same. Nejsem tedy sam. A pockej az ti front assist chytne cyklistu, to je pak pro gurmány.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...