Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To je tady zase pusto....klasika při sobotě. Motosman určitě na Slapech griluje steaky a voskuje Feldu s manželkou, Pancho pulíruje karkulku, Petrrr skládá puzzle s Obamou a Ozi zjišťuje, proč se mu oloupal volant v nové oktávce. Doufáme s Ozim, že se jedná jen o vadný kus a nebude se to opakovat. No a Barbucha určitě stojí u kormidla jeho tankeru a podřízení drhnou palubu rejžákem. Stringo zcela určitě zkoumá mikroskopické trhliny v reaktorech. Rádius fotí Fábii obrácenou na střechu, aby viděl dobře kola. Jen Pawouk přemejšlí, jestli se mezi nás vyvrhely vrátit :)

Nejsi daleko od pravdy, dneska mi tu mechanik lepil feldu a tak sem mu ukazal Fabii 3, nema smysl to tu rozepisovat, ale byl kritictejsi vic nez ja. A samozrejme jsme Fabcu proklepli i zespoda. Odchazel se slovama, svoji Fabii 1 budu drzet pri zivote co to pujde. A byl hodne rozcarovanej a zklamanej. Ptal se i na motor a jak videl Made in Turkye, tak brecel. Na odlesky nadaval tez, aniz bych neco rikal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pravda. Ale dneska všechno stoji za nic. Všechno je vyrobeno tak aby si si musel koupit za dva roky nové. Sem tady na fóru že mám rád škodovky a tu partu. Ale co se tady furt poslední dobou řeši. A ještě schválně hledá co nejvíc . Jo každý má to svoje. Ale tak si půjdu vychvalovat to své auto na fórum k tomu určeného. To je prostě Můj názor. Když budu chtít najdu na každém autě chyb jak mravenců. A ještě Můj názor. Kde byli Korejci když škodovka udělala první auto. Všechno co vyrobí je kopie. To samé Čína. Dokážou udělat Velké věci. Třeba tři soutěsky. Ale technologie který byli z Ameriky .nebo jejich nejrychlejší vlak. Technologie z Francie. Dokážou cokoliv. Ale není nikdy nic vlastního. To samé auta. Ale to sem odbočil. Jen mne štve ta stále hledání chyb. Každý ví jak to je. Pokud nemám rád škodovky a vadi mi. Ok nebudu mit škodovku. Asi to udělám jak Ozi. Protoze tady to začíná bejt furt jen kecy co je špatné. A to je nuda. Český národ ze nezapře. Jen kecat a stěžovat si. . Myslím že stejné za nějakou dobu budeme mit jiné starosti než auta. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz se na tu dobu pripravuji. Prave jsem dolestil - auto to nebylo s muj ocas taky ne.

Pancho - nejak na tebe z Ozziho auta asi preskocil nejakej Ozzibundus ci co. Ano nic se nema prehanet a s tim souhlasim. I s tim ostatnim. Tys mel vzdy na auta stesti, nic se ti nesere tak se nemas cim chlubit. Ono taky kolik s tema autama s kazdym z nich najedes. 5tis km? Ja pres 20 s jednim autem. Pokud se treba zacina rozpadat radicka po 30tis a nejedna se jen Rapida nevim proc bych se zde nemohl pochlubit na foru, ale jak jsem psal, nic se nema prehanet a abych chodil kolem auta s lupou a hledal za kazdou cenu u noveho auta mouchy, navic nekdy uz trochu zcestne to ne, to s tebou musim souhlasit.

Ja snad popremyslim kdo z rodiny ci znamych ma Hnojdaje, vemu si den volno prolezu ho a udela Radiusovi tolik fotek a komentaru, ze toho sveho z brekotem pujde strcit ze skaly. Ja pak pujdu s nim a jeste mu pomuzu. [emoji12] I kdyz Radius ma obcas pravdu 1 pripad z 10, musis ho brat s rezervou. On jako pesimista asi umre driv jak my, mej s nim tedy ztrpeni. [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrr. V něčem nemas pravdu. Ze sem mel vždycky štěstí na auta. A že moc moc km nenajedu. Třeba s cenou rs sem mel problém takový ze sem nakonec koupil modrý. A ty km. Tankuji v průměru 4 krát plnou nádrž do měsíce.. nejezdím za rok 20 az 30 tisíc. Dokázal sem 40 když sem jezdil s Leonem. Proto i ted na zimu koupím tu naftu zase. Ale je pravda ze sem nikdy neměl nové auto. Chápu že nasere když se třeba v 3t km oloupeme volant. To by mne také štvalo. Znáš mne. Proto bych snad nové auto ani nechtěl. Proste takovo je doba. A kvalita v dnešní době není žádoucí. Podivej se jen na potraviny. Ale nebudu na autě za každou cenu hledát co je špatné. A furt to řešit.

Editováno: , autor: PANCHO
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, musím s tebou souhlasit. V podstatě už tohle říkám tady na foru nějaký ten pátek a pár jedinců se kvůli tomu i naštvalo. Dovolil jsem si říct, že ta Škodovka není zas tak špatná a že mám Škodovky rád. jak jinak to vysvětlit, než si znovu koupit Škodovku i po těch neskutečných trablích a vyhozených penězích. Však víte, co jsem si užil s OII FL a to si tady nikdo nevyzkoušel a přesto nadávají. Já bych tu měl nadávat a posílat Škodovku do horoucích pekel....to bych měl já ze všech nejvíce.

Ale to auto mi prostě sedí, vyhovuje, na ovládání auta jsem zvyklej a všechno je tam kde má být. Dobře se mi v něm sedí, mám dost místa. Že holt někdy něco nefunguje, to je u všech aut, více či méne, záleží na štěstí na kus.

Ano Rádius nedělá nic jiného, než prolejzá auto každej den několik hodin s foťákem a hledá špatné mravence....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ta dan za retro. Jinak kdo za to mohl. Podivam se jeste jednou. Dnes jsem si v Praze tech Prazskej pepiku troubivejch uzil dost. No priste hazim hrebiky z okna. A modelova situace na R6 nedavno zde resici. Jedu 140 tempo pohoda v pravem. Jedu rychleji nez to auto predemnou tedy mrknu do zrcatek a nekde v dali O2 v myslivci. Uz jsem temer za urovni predjizdejiciho a v tom vydim O2 nalepenou na mem zadku mohl se ublikat a v zrcatku jsem videl jak rozhazuje rukama a picuje plesoun jeden. No vzhledem k jeho chovani jsem se samozrejme nesnazil zrychlovat a v poklidu dokoncil zarazeni zpet do praveho. Kdyz me mijel ( mel jsem plne auto, rodina + tchyne tchan) tak jeste neco ukazoval. Normalne jsem klidny clovek ale tentokrat me vytocil ze kdybych jel sam tak ho z toho auta pak nekde vytahnu a ze zkurvenyho Prazaka bych udelal 2 maly Kladnaky.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...