Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak s uprchlíkama s tebou souhlasím ;)...ale asi se ti nelíbí, když říkám, že za to může opičák, že to všude jenom rozesral. Co? No teď mu kámoš Putin sype bombičky na jeho děťátka z IS... :D Potřebovaly nakrmit....

 

To si jdi rychle udělat další čajíček :)

 

post-32269-0-89344000-1443791364_thumb.j

 

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, že bych se chtěl Obami zastávat (ostatně jako vždy :kol-28:  ) ale je otázka na koho vlastně že ty bomby padají, na IS zrovna moc ne, ale spíš na kurdy a jinou opozici vůči Asadovi. Proč se do toho začal srát Putin zrovna až teď, myslíš že mu jde o IS? Velký hovno, to je jen zástěrka aby mohl přispěchat na pomoc bratrovi a druhému kriplovi jako je on sám a to Asadovi. Oni totiž ti uprchlíci nezdrhají jen před IS, ale i před samotným Asadem. A nyní okénko z historie. Řada Afrických zemí hodně dávno bylo koloniálními územími kdekoho, když se pak rozhodlo, že se ty země vrátí zpět původním obyvatelům, tak se od stolu pravítkem na mapě nakreslili hranice a bylo hotovo, nikdo nebral v potaz jiné aspekty jako kultury, vyznání atd. jaké na daném území žili a to je také z větší částí příčinou toho co se tam nyní děje. Ať už v tom má Obama, Putin nebo jiné země svůj podíl.

Co se ovšem musí Putinovi nechat, tak si jedná podle svýho, do ničeho si nenechá od nikoho kecat a jede si tu svou a Evropa je přikrčená i s Američanama někde v koutku a jen se koukají, platí  i o Ukrajině. No, ale uvidíme za čas, ropa se pořád drží tam kde je, nebo dokonce furt padá ( což není pro Rusko dobře, už i ten plyn Ukrajincům v tichosti na zimu prodali) HDP Ruska taky padá a pořád padá a příští rok bude taky, tak uvidíme jak dlouho bude hrát Putin to svoje divadlo před domácím publikem aby publikum bylo ochotno si donekonečna utahovat opasky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, jsem v práci  :kol-28: No a protože tu dnes šéf není a neotravuje a udělal jsem vše co jsem dnes chtěl, zbylo mi pár volných minut abych tady Clinta držel při zemi a vy jste nehltali tu jeho propagandu naučenou z KGB.

 

Jirko: Aha, to já jen, že to zní divně, ale to pak vše vysvětluje.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdyby to likvidoval hlava nehlava, vcetne Asada. Poslal bych mu dekovny dopis v azbuce, jako ze bych se i naucil Rusky. My tady zadara posilame tuny munice a ji ji ted diky tomu kupuji o 30% draz. Vsechny sklady vymydleny kdyz chces koupit vetsi mnozstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde v práci jen pár fotek, pak se to blokne, ale je to strašný. Tyhle lidi, co tohle dělají, bych zavřel, protože jezdit v takovém autě, z kterého zbyde jen pravá půlka je neskutečnej hazard ze zdravím.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se dělalo všude. Akorát ú nás se to nevyplatí. Vis co to dá prace? Také sem dělal dvě poloviny dohromady. Ale to bylo na přání zákazníka. Ale prace okolo jak na kostele. To se prostě nemůže vyplatit. I když v Rusku dělají za hovno. Ale i tak. Když vezmeš jiný skelet. A všechno vyměnit a i čísla. Tak je to za polovic času.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vědomě snad s tím nikdo jezdit nemůže...to by byl šílenec. Možná Petrrr, kdyby to byla zánovní RAMka z pěti aut za 200tis, to by do toho šel.... ;)

 

Ale věřím ti Pancho, že se to dělalo a asi i dělá. Proti tomu ta Koktová "totálka" vypadá jak škrábnutí...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...