Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Habaďůra,nehabaďůra pravda je taková,že všude jinde na světě by to ustáli,ale v nenažrané Americe jich to může přivést ke krachu,ono samo o sobě to bude drahé,svolávačky,předělávky a teď ještě,když se začnou zákazníci soudit o odškodné...

Takova je hold amerika. Na druhou stranu, jsem rad za to, ze to konecne prasklo a je mi sumak jestli je to VV nebo nekdo jinej. Vzdyt v praci se dela normovana spotreba dle spotreby v technicaku. Je nerealne za tuhle spotrebu jezdit a kdo to odsira? Zamestnanci. Musi se s tim neco delat. A ac nejsem ekolog, tak priroda je jen jedna. Zavadeji se eko zony, ktere ve vysledku nic neresi viz emise Oktavky s eu4. Kdo to odsere? Zase lidi. Kde eko zona nebude tam nepujde zaparkovat, budou prelidnene hromadne dopravni prostředky. A co vic, kdo bude moct, tak misto napr. Oktavky s eu3 poridi benzin Feldu s eu2 a bude smet drandit jako predtim -> vraky budou jezdit po silnici. Silenci plech na plech, pac Felda to snese.

Skoda slov.

S těmi soudy to není moc horké. Kupujícímu nevznikla žádná prokazatelná škoda, tudíž takřka nemožné případný soudní spor vyhrát v pozici majitele takto "poškozených" vozů. Byla o tom nedávno v TV diskuse s právníky...

Si myslite pane. Ti lidi maji psychickou ujmu. Vzdyt koupili clean diesel, dostali dotaci 1000$ za cisty a ekologicky vuz. Vzdyt v americe by jinak nafta byla neprodejna. A ted se dozvidaj ze zili leta ve lzi. V americe vyhrajes soud jen za to, ze v navodu nebylo napsano ze mas auto zamykat a oni ti ho vykradou.

Kde, ty vidíš někde sníh? To my polohoralové jsme zvyklí. Jedno auto (to první) pernamentně na zimákách, tak že žádnej stres. Docela sranda, jak jsem si to švihal do práce na zimákách a ostatní jeli jak posraný. Hold s Thálií jsem vzal dneska několik Octávek, BMW X5, Ford Mondeo atd. Jací byli. :kol-46:

Docela odvaha nechat manzelku s ditetem bez auta :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz se to sem postlo 2x, tak prispevek vyuziju jinak.

Hele ten sraz 23.10.15 od 17 plati?

Ze bych taky vzal Feldu? Ma uni gumy.

Jeste Stringo:

navic pokud bude svolavaci akce na "opravu", vsichni vime jak to dopadne. Tak to je uz klamani spotřebitele. Dostal neco jineho, nez co si koupil.

Jako jinde ve svete by se to sfouklo, par (vicemene vsem) chudakum by se zaloba zamitla, par (dvema) by se vyhovelo a dostali by v prepoctu nula nula prt. Ale v americe... VV zaplace.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: to se hodně pleteš s těmi výrobky ŠA. Škoda jako výrobce auto hlavně montuje, spoustu dílů a mezi nimi i ty senzory nevyrábí. Vyrábějí je dodavatelé. Něco jako ta moje klapka, výrobek Valeo Rakovník. Takže za to můžou jen částečně, samozřejmě Škoda to zastřešuje a kvalitu jejich dodávek by si měli pohlídat...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se dostavame k dalsimu bodu a to je ovlivnovani koruny. K cemu je dobre ze mam levny vyvoz, kdyz nic netezim. Nakupuju draze z venku a levne vyvazim. O drahem nakupu budu vsude brecet a tak oduvodnim zdrazeni. To ze levne venku prodávám zatajim. A pak je Skodovka o 15tis drazsi. A souvislost s eu6 motory to fakt nema. V cem je motor drazsi oproti eu5? Nafta beru, ma nove pasti atd. Benzin jen jiny SW. Samozrejme drobne detaily jsou, ale rozhodne nestoji 15tis Kc.

Kdo na to doplaci? Vsichni obcane CR. A par lobistu na tom vydelava miliardy + firmy co zdrazily - ze zdraze nakupuji preci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když něco na autě odejde po záruce, vždycky se snažím zjistit kdo Škodovce dodává a snažím se ten díl koupit mimo koncern. Je to stejný díl, stejná kvalita, ale za polovic...pač Škodovka si tam flákne razítko a rázem ten díl stojí jednou tolik. Tím chci říct, že jsou věci, které se vyplatí koupit originál (ale třeba jinde), co prodává Škoda, pač je má vyzkoušené. Třeba ty destičky, nebo stírače. Tam už bych prostě neoriginální nekupoval, potom, co jsem se několikrát spálil. Tenkrát mi Kokta poradil nějakej shit a já ho poslechl.... :D Měl totiž procenta z prodeje a já to nevěděl....  Pak sem to musel vyhodit a koupit origoše. Kokta mi ještě dluží peníze :D (Petrrr ví, jak mi to pískalo, za jízdy za Motosem na Slapskou swingers hardcore párty si zacpával uši). Ten Kokta, to je lišák, nic mu nevěřte, myslí jen na svůj štrůsok, jak ho naplnit ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to, opet co jsme vsichni vedeli. Jednotlivec si rekl, pridame tohle do ridici jednotky a nikoho nezajimalo proc. Trapne.... jak mali kluci na pisku. Dokud to chrasti (penizky), tak je to moje zasluha (méněžer), jakmile je pruser, ja o tom nevedel (menezer), to on (zamestnanec)

http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/volkswagen-za-skandalem-stoji-jednotlivci-nebylo-to-rozhodnuti-firmy-1234656

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nafouklé jako prase. Za rok se o tom vědět nebude. Jinak pokud by klesl úpravou výkon motoru, tak už by to mohlo být poškození kupujícího a tím by soudy mohly být zajímavé. Každopádně do toho půjde pár lidí co mají na právníka a budou se chtít zviditelnil. Já osobně bych do toho sporu nešel... Jinak podle mě a už se to objevuje i na internetu...pojede v této kauze více či méně mnohem více automobilek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...