Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motos zase konci debatu u zradla a chlastu. To ze Plzenke pivo je nejlepsi je bez debat a nema cenu o tom nejak diskutovat. At to vlastni kdo chce. Plzen je Plzen. Takovym Branikem tady oplachujem dlazbu pred barakem. Na to jedine je to pivo dobre. [emoji23] ( Motosovo modla jmenem Branik - pivo v kazde lahvi, tedy plastu) Kozel taky, ten je lepsi. S nim uz se da doma splachovat hajzl i kdyz patri do koncernu. [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil z Berlína, spotřeba 6,0/100km, ale jel jsem po dálnici tempomat 150....Mezi Berlínem a Drážďanama jsem skoro hodinu popojížděl v koloně na dálnici. Takže to nějak beru jako dobrej výsledek. :kol-47: Najeto 780km.

 

Každopádně mě ale nějakej němec hned v Berlíně nasral....

 

 

 

post-32269-0-78614700-1445116338_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale abych tě uklidnil, vraků tam jezdí taky hodně, ne každej má na medvěda, báwo, nebo audinu.

Co je ale nejhorší, na benzinkach jsem viděl poprvé syrské uprchlíky, špinavé cikány v šátkách na hlavách, jde z nich strach...

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale abych tě uklidnil, vraků tam jezdí taky hodně, ne každej má na medvěda, báwo, nebo audinu.

Co je ale nejhorší, na benzinkach jsem viděl poprvé syrské uprchlíky, špinavé cikány v šátkách na hlavách, jde z nich strach...

Clinte je treba mit tzv. opravny prostredek. NOPAIN. Snad se nekdy z opravneho nestane obranny. [emoji23]

post-10015-1445154821,1711_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti bude za chvíli k hovnu, už teď podražilo střelivo a začíná se těžko schánět, holt ti pitomci ho prodali po koruně na blízkej východ....

 

Už zahoď ten starej vergl a kup něco pořádného, tohle co máš, když vytáhneš na uprchlíka, začne se smát :D :D

 

 

Já uvažuji o tomhle upgradu:  (standart v .223 rem, ale dělají ho už i v 7,62x39 - pokud tedy bude ještě čím střílet)

 

post-32269-0-37001800-1445162707_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo AR15-dobra volba, ovsem 30 a vice tis. A spolehlivosti se poctive kose nevyrovna ani nahodou. Mam dost znamych v armade co jiz v HS vyfasovali ty Bremka od CZ a jsou to pry klumpy a na kosu nedaji dopustit. Raze 5.56 Nato je pro holky na hrani. Kdyz s ni trefis talibance na 300metru tak ho jen neco stipne a jde dal, o prubojnych vlastnosti ani nemluvim. Jedina vyhoda je vaha munice a lepsi kotrola zpetneho razu pri strileni. 7.62 jde o docasny vypadek kdy po vsude po svete diky velkemu rozsireni AK jsou narvany sklady. Tim spis, ze cela evropa prechazi na ty smesne NATO raze.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to není AR15 [emoji23] ty znalče, tohle je český výrobek.

 

Vidím, že se v tom moc nevyznáš :kol-46:  a znáš jen 50 let starou plechovku....Nejde o to, že by kosa byla špatná, vychází konstrukčně z AK-47 (bohužel pro tebe ruský výrobek), ale po úpravě na semi-auto režim dochází u 90% k hermex efektu, což je skoro po každém pátém výstřelu zaseknutí. To je u zbraně dosti podstatný problém. Co se u zbraně především očekává je fakt, že bude střílet :D

 

To, že patříš k těm vyvoleným deseti procentům, kterým to nezlobí bohužel nevyvrací tento fakt. V podstatě jsi jediný člověk, kterého znám z deseti, který nemá s tímto problém. Jinak všichni známí jsou z toho dost otráveni a zbraň se tak hodí jen na bezhlavé střílení do plechovek na dvorku, nebo na kosení sousedovic slepic. Na druhou stranu v ceně zbraně člověk udělá větší sobotní nákup v Kauflandu.

 

Jinak to co je na obrázku vyrábí česká firma Pro-Arms, je to model Par MK3, třetí modifikace této pušky. První měla problémy známé z AR15, ale třetí 100% spolehlivá, protože díly už dodává a vyrábí pro ProArms jiná firma. Co se týče ráže, ano 7,62x39 u této pušky je již ve výrobě.

 

Cena 37tis....ale V-AR je ještě mastnější

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...