Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

a kde koupím deagle a M4A1 s tlumičem? :)

 

Tlumič vyrobíš doma, stačí PET láhev od Matonky, uřízneš dno, uděláš do ní ze všech stran propiskou díry a izolepou hrdlem nalepíš na lauf :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Nalep si na kindera na zadní okno : "Až vyrostu, bude ze mě Ferrari"  :D

 

Jde spíš o to, že z tebe je ta žebrota a chudáctví doslova cejtit na dálku, tebe by odhalili dřív, než bys vešel do salonu :D :D S Koktou a jeho vzduchovkou byste mohli sedět leda u kostela s kloboukem :D

 

Jedinej vhodnej kandidát na tuhle funkci je Motos a já samozřejmě. Motos má prachy a auta, já mám šarm milionáře ;) Tohle když dáme dohromady, tak nám ta auta budou sami na půl roku půjčovat zadara...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houno holky...Clinte ty sice vypadáš jako magnát, ale zase tolik si nefandi, když Petr vytáhne maturitní oblek, mamina mu ho doma trochu povolí, navoní se, udělá si patičku přes plešku a u větví si koupí ležérní hůlčičku, tak mu na to taky skočí. Navíc dneska je taková doba, že z Lamborghini vyleze týpek v tričku a teplákách a v botaskach. Takže tak no...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, zajdi - hlavně si neubliž.  :kol-28:

 

Stringo: No můj maturitní oblek jsem nedávno shodou okolností tahal ze skříně ( kvůli zápůjčce někomu jinému) a tak jsem si jej při té příležitosti zkusil. No nevímjestli to je molama, suchem ve skříni, ale třeba kalhoty se nějak zdrcly, že jim chybí 10cm v pase. Nevím, čím to. No tak jsem zkusil svůj oblekový set ze svatby, no tam už to bylo lepší, ač čas na ten komplet také nějak zapůsobil a zdrcla se vesta, zbytek ale ještě je. Budu to muset hodit do toho vakuovýho pytle aby na to nepůsobily tolik ty vnější vlivy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peeetr,

ta brigada ale neni zadarmo. Co tam uz nepisou, tak ze vlastne delas 'kontrolni nakup' a pak to cele musis zapsat na A4, kdyz si vezmes straveny cas, tak to zas takova hitparada neni. Navic ti to zkritizujou (zes zapomnel to a to - musis se na urcity veci i zeptat) a kdesi cosi a budes rad za polovicni vyplatu. Taky mozna budes muset mit nahravku a mozna skoleni v Market Visionu.

Samozrejme podminky jsou ruzne projekt od projektu. U hadru musis neco fakt koupit (do 300 obvykle proplacej). Pokud testujes servis, musis tam auto nechat treba zkontrolovat na klimu (obvykle proplacej do 1000). A jsou tam i ruzny obezlicky na nepoctivce 'kontrolory'.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně jde o to, že kdo takové auto má (to co požadují) a má tedy i prachy, tak se jim na takovéhle drobné vysere a jen se tomu zasměje ;) A ještě ze sebe někde dělat trotla....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vypadá to strašně, chaotické, laciné a zpřeházené, trochu korea styl .... :kol-31: Hlavně nějakej tapec dveří je to poslední, co bych řešil, i kdyby byl papírovej, je mi to fuk, hlavně když nebude vrzat  :) Jo a oprav si zase hrubku :D To je hrozný, tobě je skoro padesát, fousy máš jak sedmdesátiletej  a stále neumíš pravopis :D (tapecy, ne tapeci...je to podle vzoru hrad)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty se nějak vyznáš, si to dělal?

Ja ne, ale pritelkyne tam pracovala a ted si nejaky takovyhle solichy bere - na hadry a rodinu posilame na servis - byl Peugeot kdysi. Nechaj si 'zadaco' vycistit klimu + diagnostiku a to uz za ten cas stoji. Svara zas menil predni desticky atd. Tohle uz je gut, ale to je tak rychle pryc, ze si musis nechat dat upozorneni emailem a jak prijde email, hned si to zabrat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...